Raashtram PBF
Karczma "Cerber" - Page 5 Q163nkp
Raashtram PBF
Karczma "Cerber" - Page 5 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Karczma "Cerber"

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Abaddon Hope
Abaddon HopeDemonica
Liczba postów : 183
PisanieTemat: Karczma "Cerber"  Karczma "Cerber" - Page 5 Empty31.03.15 0:41

First topic message reminder :




Ostatnio zmieniony przez Abaddon Hope dnia 01.04.15 20:49, w całości zmieniany 1 raz

Ariella SamakiAtlantka
Liczba postów : 33
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: Karczma "Cerber"  Karczma "Cerber" - Page 5 Empty01.03.19 17:20

Spojrzała ze zdziwieniem na Rhaneę, a potem też na Seiryu.
- Ona nie jest niespokojna. Chociaż najwyraźniej wyczuła na tobie lub na tgrysie coś bo reagowała przy tobie dziwnie - powiedziała szczerze Ariella do szlachetnej.
Uśmiechnęła się następnie. Jakby na powierdzenie tych słów, Diana, która Ariella przesunęła do Seiryu, wskoczyła mu w "ramiona" i zaczęła smyrać dzióbkiem z wyrazem uwielbienia.
Kiedy Rhanea się odzywała, dziobak na nią zasyczał, a po chwili popatrzył na Seiryu, na Ariellę, no i w końcu zeskoczył na ladę, przelazł po niej do Arielli i wlazł do jej plecaka. No i tyle Dianę widzieli.
- Roumiem, że jaśnie pani ma czas na drzemkę - syrena westchnęła i zaśmiała się.
- Ma humorki. Ale to nic w porównaniu z tym jak kiedyś chciałm by popływała w jakimś jeziorku, gdy ja pójdę do miasta coś kupić... - przewróciła oczami.
- Ale.. tak.. Ja jestem Ariella Samaki - dygnęła lekko z uśmiechem.
- Moment.. jesteś z rodu Aquillos? Z Atlantydy?! - Zapytała szybko, a z torby dobiegło ją kwaknięcie Diany.
Nie znała jego ale kojarzenie jakie rody szlachty i arystokraji są w jej ojczyźnie było podstawową wiedzą, którą jej przekazano.
Rhaena Blauer
Rhaena BlauerArcyksiężna
Liczba postów : 36
PisanieTemat: Re: Karczma "Cerber"  Karczma "Cerber" - Page 5 Empty08.03.19 20:55


Renia nigy nie interesowała się innymi rodami. Nie miała ku temu żadnego powodu. Jednak z czasem to się zmieniło. Mimo to nadal nie znała wszystkich wysokich rodów. Nie interesowała się i nie wynikała w to. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy... Dzisiaj dziewczyna wiedziała znacznie więcej.
- Tygrysy to dzikie stworzenia nie znam się za bardzo na dziobakach nie mniej mógł poczuć zagrożenie.
Przyznała z lekkim uśmiechem na ustach nie wnikając dalej czemu co i jak.
- Miło mi poznać. Rhaena Blauer.
Przedstawiła się nie wnikając w dalsze rozmowy nowo poznanych.
Ariella Samaki
Ariella SamakiAtlantka
Liczba postów : 33
PisanieTemat: Re: Karczma "Cerber"  Karczma "Cerber" - Page 5 Empty19.03.19 14:50

Na stwierdzenie o tygrysie, który mógł stanowić dla Diany zagrożenie, Ariella otworzyła na moment usta, a potem zamknęła. Zastanawiała się. Może faktycznie? No nic...
- Robi się późno, muszę się z wami pożegnać. Było mi bardzo miło, do widzenia - powiedziała wesoło dygając lekko.
Zebrała swoje rzeczy i szybkim krokiem wyszła z karczmy - musiała ruszyć na trakt, by dotrzeć do kolejnej gospody przed zmrokiem.

z/t
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Karczma "Cerber"  Karczma "Cerber" - Page 5 Empty

Karczma "Cerber"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

-
» Karczma w Górach
» Karczma "Pijany Kur"
» Karczma "Mały Pony" i Stajnie
» Karczma "Mały Pony" szuka Pracowników!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Hel :: Shadowmoon ~ Demony :: Miasto Główne-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.