Raashtram PBF
Życie Królestwa - Misja dla graczy Q163nkp
Raashtram PBF
Życie Królestwa - Misja dla graczy Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Życie Królestwa - Misja dla graczy

Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Życie Królestwa - Misja dla graczy  Życie Królestwa - Misja dla graczy Empty09.02.19 13:19

Cytat :
ZASADY:
To nie jest temat fabularny. Nie potrzebujesz slotu bilokacji. Piszesz jak twoja postać rozwiązałaby ten problem i dlaczego tak? Nie oznacza to, że twoja postać dokładnie to robi, ale nagrody lecą do ciebie i tak jeśli będzie git - jeśli nie to nic ci sie nie dzieje.

Ups... coś się popsuło...

Porządek na ulicach

Ledwo osiedlili się Atlanci rok temu w tym miejscu, a już problemy! Codziennie jedna z bocznych ulic miasta jest pełna odpadków, które potem wypływaja na powierzchnie. To najczęściej resztki jedzenia, a także różne odpadki gospodarstwa domowego.

Jak zbadasz tę sprawe i jak rozwiążesz problem?

Osoby, które niepotrafią oddychać pod wodą dostaną zioła na oddychania pod nią!

Każdy gracz (obojętnie jakiej rasy) może wziąć udział - poleszy swą reputację z Atlantis II.

Piszemy tutaj jednego posta z naszym postępowaniem, planami i decyzjami - rozstrzygnięcie nastąpi po minimum dwóch dniach, a maksymalnie po czterech.


Napisz, co robisz i uzasadnij wybór.

Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Życie Królestwa - Misja dla graczy  Życie Królestwa - Misja dla graczy Empty06.03.19 21:59

Zbadanie źródła odpadków, skąd dokładnie się biorą, kto je wyrzuca (bo ktoś musi). W międzyczasie wyznaczenie osób (najpewniej po prostu straży miejskiej), którzy zajmą się czyszczeniem uliczki. Gdy autor odpadków się znajdzie, upomnieć i pilnować. Jeśli sytuacja się powtórzy - nałożyć karę pieniężną.
Jeśli okaże się, że odpadki biorą się z jakiegoś defektu związanego z, nie wiem, architekturą albo rurami (mają tam rury?), ale nie jest to bezpośrednio problem jakiegoś mieszkańca/mieszkańców, to naprawić ten defekt.
Shader Kahrastae
Shader KahrastaeLykantrop
Liczba postów : 238
PisanieTemat: Re: Życie Królestwa - Misja dla graczy  Życie Królestwa - Misja dla graczy Empty07.03.19 13:17

Zorganizować coś na zasadzie zasadzki i przyłapać osobę, która pozbywa się śmieci w ten sposób. Jeśli się powiedzie, od razu ukarać ją dla przykładu, aby zapobiec powielania postępowania tejże osoby. Ponadto sprawca, wraz z rodziną (niezależnie czy winną) musieliby przez określony czas w ramach zadość uczynienia odpracować to skandaliczne zachowanie poprzez jakąś pracę społeczną czy oddać syna do przymusowej służby.
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: Życie Królestwa - Misja dla graczy  Życie Królestwa - Misja dla graczy Empty09.03.19 17:23

Suriel +5 Paragon w Atlantis II
Złapano syficieli, ale Straż Miejska była wściekła, że muszą za sprzątaczki robić plus zaniedbali przez to patrolowanie uliczek.

Dostajesz efekt: Niechęć Strażników Atlantis II [3/3] - oznacza to, że Strażnicy z Atlantis II nie będą zbyt chętnie chcieli przybyć ci z pomocą lub udzielać informacji etc.


Shader +5 Renegat w Atlantis II
Ludność była przerażona pokazem siły, ale najwyraźniej ukaranie syficiela poskutkowało bo nikt więcej nie próbował tego robić. Na dokładkę wstyd i praca rodziny były dodatkową nauczką dla innych. Syn rodziny zasilił szeregii armi. Cóż za pokaz siły!

Dostajesz efekt: Respekt mieszczan Atlantis II [3/3] - jeśli będziesz kiedyś mieć do czynienia z mieszczaninami z Atlantis II to wiedz, że będą z respektu bardziej ulegli, posłuszni i chętni do współpracy.



*liczby w kwadratowych nawiasach to ilość "ładunków" efektu. Po osiągnięciu "zero" czyli wykorzystaniu ich - tracicie efekt.
Wpiszcie go sobie w pole "Bonus"
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Życie Królestwa - Misja dla graczy  Życie Królestwa - Misja dla graczy Empty

Życie Królestwa - Misja dla graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Życie Królestwa - Misja dla graczy
» Życie Królestwa - Misja dla graczy #2
» Życie w Misjach,Walka i Ilość Niepowodzeń (porażka)
» Objaśnienie NPC Graczy
» Monety Graczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Asgard :: Atlantis II ~ Atlanci :: Miasto Główne-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.