Raashtram PBF
Życie w Misjach,Walka i Ilość Niepowodzeń (porażka) Q163nkp
Raashtram PBF
Życie w Misjach,Walka i Ilość Niepowodzeń (porażka) Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Życie w Misjach,Walka i Ilość Niepowodzeń (porażka)

Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Życie w Misjach,Walka i Ilość Niepowodzeń (porażka)  Życie w Misjach,Walka i Ilość Niepowodzeń (porażka) Empty18.01.19 0:23

Życia i Walki
Życie w Misjach
Jest silnie powiązane z poziomami i generalnie chodzi o to ile razy ktoś nam zada obrażenia lub ile razy coś nam się nie uda.

ŁATWE MISJE:
- jeśli postać zostanie trafiona 15 razy - misja kończy się niepowodzeniem
- jeśli czyny postaci nie udadzą się 20 razy - misja kończy się niepowodzeniem
(każda dodatkowa postać gracza na misji dodaje +5 do puli niepowodzeń)

ŚREDNIE MISJE:
- jeśli postać zostanie trafiona 12 razy - misja kończy się niepowodzeniem
- jeśli czyny postaci nie udadzą się 16 razy - misja kończy się niepowodzeniem
(każda dodatkowa postać gracza na misji dodaje +5 do puli niepowodzeń)

TRUDNE MISJE:
- jeśli postać zostanie trafiona 8 razy - misja kończy się niepowodzeniem
- jeśli czyny postaci nie udadzą się 13 razy - misja kończy się niepowodzeniem
(każda dodatkowa postać gracza na misji dodaje +5 do puli niepowodzeń)

Zakończenie misji NIEPOWODZENIEM sprawia, że nic nie otrzymujemy z nagród, a także że nie możemy znów iść na misję przez najbliższe 5 dni.
Zakończenie misji SUKCESEM oznacza, że możemy znów ruszyć postacią na misję po 2 dniach.


Obrażenia w Misjach
W trakcie gry zyskujecie obrażenia zawsze, gdy atak przeciwnika się powiedzie, albo jakaś nieudana/udana czynność prowadzi do obrażeń (stłuczone szkło, zacięcie kolcem rośliny itp.).

Na koniec posta wypisujecie obrażenia, a następnie piszecie w temacie Zgłoszeń Obrażeń. Mistrz Gry potwierdzi wam czy się zgadza i co z wymienionych wpisujecie sobie do profilu - często malutkie i nieistotne obrażenia są przezeń olewane i nie musicie chodzić z ukłuciem od kolca na palcu.


Zatrudnienie Strażnika NPC
Osoby, które nie walczą, a mogą iść na ciut niebezpieczne misje, mogą zatrudniać za 1 monetę Strażnika, który potrafi walczyć.


Walka w Misjach
Kiedy nadchodzi czas na walkę w misji, wiadomo, że możecie mieć problem z nabraniem dystansu, ale spokojnie, kostki wam pomogą.

W sytuacji gdy macie walkę możecie:
- poprowadzić ją sobie sami
- poprosić kogoś znajomego by porzucał za wroga
- poprosić MG o pomoc


Jak piszemy w trakcie walki - objaśnienie i przykłady:


Ilość tur do przewalczenia w zależności od poziomów:

ŁATWE MISJE:
Przewalczyć trzeba: 4 tury.
Przegrać z przeciwnikiem można maks. 8 razy, potem misja kończy się niepowodzeniem.

ŚREDNIE MISJE:
Przewalczyć trzeba: 8 tur.
Przegrać z przeciwnikiem można maks. 5 razy, potem misja kończy się niepowodzeniem.

TRUDNE MISJE:
Przewalczyć trzeba: 12 tur.
Przegrać z przeciwnikiem można maks. 2 razy, potem misja kończy się niepowodzeniem.

Życie w Misjach i Walka - kiedy misja się nie udaje, jak walczyć

Życie w Misjach,Walka i Ilość Niepowodzeń (porażka)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Życie Królestwa - Misja dla graczy
» Życie Królestwa - Misja dla graczy
» Życie Królestwa - Misja dla graczy #2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Informacje-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.