Raashtram PBF
Życie Królestwa - Misja dla graczy Q163nkp
Raashtram PBF
Życie Królestwa - Misja dla graczy Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Życie Królestwa - Misja dla graczy

Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Życie Królestwa - Misja dla graczy  Życie Królestwa - Misja dla graczy Empty28.02.19 10:26

Cytat :
ZASADY:
To nie jest temat fabularny. Nie potrzebujesz slotu bilokacji. Piszesz jak twoja postać rozwiązałaby ten problem i dlaczego tak? Nie oznacza to, że twoja postać dokładnie to robi, ale nagrody lecą do ciebie i tak jeśli będzie git - jeśli nie to nic ci sie nie dzieje.

Ups... coś się popsuło...

Stan Straży Miejskiej

Ostatnio patrole straży miejskiej są coraz mniej dokładne. Strażnicy okupują głównie kilka miejsc, najczęściej jest to gospoda lub jakiś skwer, gdzie rozmawiają. Nie zapuszczają się w boczne alejki, ani nie patrolują innych miejsc, przez co jest coraz mniej bezpiecznie. Wyraźnie się rozleniwili albo im nie zależy? Kto wie.

Jak zbadasz tę sprawe i jak rozwiążesz problem?

Każdy gracz (obojętnie jakiej rasy) może wziąć udział - poleszy swą reputację z Mournhold.

Piszemy tutaj jednego posta z naszym postępowaniem, planami i decyzjami - rozstrzygnięcie nastąpi po minimum dwóch dniach, a maksymalnie po czterech.


Napisz, co robisz i uzasadnij wybór.

Wylde Hunt
Wylde HuntGenerał
Liczba postów : 66
PisanieTemat: Re: Życie Królestwa - Misja dla graczy  Życie Królestwa - Misja dla graczy Empty06.03.19 22:40

Wyznaczenie kilku "kontrolerów" wśród ludności cywilnej - urząd kontrolera miałby na celu sprawdzanie, gdzie znajdują się patrole/jednostki i czy nie olewają rozkładu itd.

Dla strażników migających się od obowiązku surowe kary - przymusowe oddelegowanie do dzikich terenów na jakieś posterunki lub inne "syfiaste" i "nieprzyjemne" zajęcia.

W dodatku dla dobrze pracujących strażników przepustki do karczm/domu.
Shader Kahrastae
Shader KahrastaeLykantrop
Liczba postów : 238
PisanieTemat: Re: Życie Królestwa - Misja dla graczy  Życie Królestwa - Misja dla graczy Empty07.03.19 13:01

Należy zbadać, co jest powodem takiego spadku morałów wśród strażników. Najlepiej wysłać jakiegoś mówcę, który jest dobry w dyplomację i zdoła coś od nich wyciągnąć, a potem przekonać do tego, aby bardziej się przyłożyli. Jeśli nie przyniesie to pozytywnego efektu, nałożyć kary pod postacią ucięcia wielkości strawy dla tych, którzy się obijają, by nadwyżki rozłożyć między tych, którzy nie zaniedbują obowiązków.
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Życie Królestwa - Misja dla graczy  Życie Królestwa - Misja dla graczy Empty

Życie Królestwa - Misja dla graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Życie Królestwa - Misja dla graczy
» Życie Królestwa - Misja dla graczy #2
» Życie w Misjach,Walka i Ilość Niepowodzeń (porażka)
» Objaśnienie NPC Graczy
» Monety Graczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Hel :: Mournhold ~ Widma :: Miasto Główne-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.