Raashtram PBF
Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Q163nkp
Raashtram PBF
Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Zgłoszenia Obrażeń i Chorób

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Zgłoszenia Obrażeń i Chorób  Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Empty14.01.19 18:32

Choroby i Skaleczenia
Wszelkie zdobyte na fabule obrażenia, jak rany, otarcia, złamania, poparzenia itd. itp. - podajecie tutaj. Także trwałe oszpecenia.
Podajecie też, gdy zostaną uleczone!

To samo z chorobami. Objawy zgłasza niekiedy MG, albo wy sami jeśli on tego nie zrobi, a potem gdy zostaniecie wyleczeni piszecie tutaj, że jesteście już zdrowi.
Dotyczy to też trucizn.

We wszystkich przypadkach podajecie linki do tematów, w których otrzymaliście informację o tym, a także wpisujcie to sobie do kodeksu!
Zgłaszacie leczone, otrzymane itp. choroby i obrażenia
Shader Kahrastae
Shader KahrastaeLykantrop
Liczba postów : 238
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia Obrażeń i Chorób  Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Empty13.02.19 17:48

Misja: polowanie
Obrażenie: mocno stłuczona lewa strona ciała (zarówno udo, tułów, jak i ręka)
tutaj
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia Obrażeń i Chorób  Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Empty23.02.19 13:56

Wyleczyłam Shadera ze stłuczenia, które jest zgłoszone powyżej ^

klik
Sebastian Michaelo
Sebastian MichaeloDemon
Liczba postów : 151
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia Obrażeń i Chorób  Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Empty05.03.19 16:52

Na wtyce:
https://raashtram.forumpolish.com/t1454-1-polowanie-sebastian-michaelo#9471

Siniak na kolanie (prawym) - przewalił się nieco.
Shader Kahrastae
Shader KahrastaeLykantrop
Liczba postów : 238
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia Obrażeń i Chorób  Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Empty11.03.19 21:01

Misja: polowanie
Obrażenie: rana na lewym przedramieniu od ugryzienia wiewiórki
tutaj
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia Obrażeń i Chorób  Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Empty12.03.19 18:42

W tym temacie Suriel zdiagnozował u Galdiela niestrawność.

Leczenie: Napar z rumianku lub mięty pieprzowej. W dodatku picie ciepłej wody małymi łyczkami, nie można wypić całej od razu, bo będzie jeszcze gorzej.

Warunek fabularny:
Galdiel musi w swojej następnej fabule wspomnieć o piciu wody i nie szaleć, jeśli tego nie zrobi, to niestrawność nie przejdzie.
Galdiel Caecitas
Galdiel CaecitasTytan
Liczba postów : 132
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia Obrażeń i Chorób  Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Empty13.03.19 9:34

Suriel Vasselles napisał:
W tym temacie Suriel zdiagnozował u Galdiela niestrawność.

Leczenie: Napar z rumianku lub mięty pieprzowej. W dodatku picie ciepłej wody małymi łyczkami, nie można wypić całej od razu, bo będzie jeszcze gorzej.

Warunek fabularny:
Galdiel musi w swojej następnej fabule wspomnieć o piciu wody i nie szaleć, jeśli tego nie zrobi, to niestrawność nie przejdzie.

Zalecenia medyka zastosowane na fabule
Alruna Schalledel
Alruna SchalledelMityczna
Liczba postów : 68
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia Obrażeń i Chorób  Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Empty21.03.19 20:22

Mały wąwóz - obolała kostka, obdarte dłonie po wywrotce
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia Obrażeń i Chorób  Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Empty25.03.19 0:09

Tasha i bezsenność tutaj

Diagnoza: Bezsenność
Leczenie: Mikstura usypiająca
Uwagi lekarskie: Napisać na fabule, że zażywa się lek. Opisać jak postać poczuła się po obudzeniu i jak zastosowała się do rad Suriela dotyczących obowiązków pracy w Amfiteatrze. Jeśli dobrze - bezsenność mija. Jeśli nie - przez całą kolejną fabułę (pisaną z innym graczem lub MG) będzie senna i mało kontaktująca. Jeśli tej fabuły nie zakończy z zastosowaniem się do rad Suriela, każda kolejna będzie wyglądała tak samo.

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia Obrażeń i Chorób  Zgłoszenia Obrażeń i Chorób Empty

Zgłoszenia Obrażeń i Chorób

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Zgłoszenia do WYMIANY
» Zgłoszenia Włości
» Inne Zgłoszenia
» Zgłoszenia zaczętych Misji
» Wielkie Wybory Władców [TRWA Etap 1 - Zgłoszenia]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Strefa graczy :: Zgłoszenia: Domy, Choroby, Inne-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.