Raashtram PBF
Mała Uliczka - Page 2 Q163nkp
Raashtram PBF
Mała Uliczka - Page 2 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Mała Uliczka

Idź do strony : Previous  1, 2
Galdiel Caecitas
Galdiel CaecitasTytan
Liczba postów : 132
PisanieTemat: Mała Uliczka  Mała Uliczka - Page 2 Empty18.04.15 17:28

First topic message reminder :


Jason RiverMityczny
Liczba postów : 147
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: Mała Uliczka  Mała Uliczka - Page 2 Empty06.10.15 17:32

69+ (nie mów mi jak mam żyć >:C)

Galdiel Caecitas
Galdiel CaecitasTytan
Liczba postów : 132
PisanieTemat: Re: Mała Uliczka  Mała Uliczka - Page 2 Empty06.10.15 18:41

(BYNDEM)

Stał oparty o ścianę za plecami i łapał jeszcze oddech. Lekki rumieniec na policzkach i nieco zbłąkany, maślany wzrok. Nieśmiało spojrzał w górę na Jasona. Spodziewał się, że teraz weźmie on swoje rzeczy i pójdzie w długą. No bo tak zawsze bywało, więc by się nie zdziwił.
On sam by się ruszył i usunął gdzieś w cień, gdyby nie to, że jeszcze lekko trzęsły mu się nogi. Zabawne i dziwne jednocześnie. Obiecał sobie, że nie zapomni tego dnia do końca życia.
Jason River
Jason RiverMityczny
Liczba postów : 147
PisanieTemat: Re: Mała Uliczka  Mała Uliczka - Page 2 Empty26.10.15 18:08

(ta data kłamie, tak naprawdę tego posta wysłano 07.10.2015)

Robiło się już powoli późno. Pozycja słońca na niebie podpowiadała mu, że jeszcze niewiele czasu mu zostało, by dotrzeć w pewne miejsce, gdzie koniecznie dzisiaj musiał coś załatwić. Przygryzł lekko dolną wargę, spoglądając na blondyna.
-Kurczę, muszę iść... Na prawdę miło było cię poznać. - pozbierał siatki, z którymi tu wcześniej przybył, po czym cofnął się z powrotem do Galdiela.
-Powtórzmy to kiedyś. - mruknął, po czym jeszcze raz go lekko pocałował, po czym wsunął mu do kieszeni spodni wizytówkę:


Jason River
medyk | weterynarz | zielarz | uzdrowiciel

Owl Pass 15/1
Metropolis (Midgard)

 

Uczyniwszy to uśmiechnął się jeszcze lekko, po czym pospieszył w swoją stronę, mając nadzieję, że jeszcze zdąży, cokolwiek miał do załatwienia.

[z/t]
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Mała Uliczka  Mała Uliczka - Page 2 Empty

Mała Uliczka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Malownicza uliczka
» Mała Księga
» Mała Zatoczka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Asgard :: Gondolin ~ Szlachetni :: Miasto Główne-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.