Raashtram PBF
Wodne Tarasy - Page 2 Q163nkp
Raashtram PBF
Wodne Tarasy - Page 2 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Wodne Tarasy

Idź do strony : Previous  1, 2
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Wodne Tarasy  Wodne Tarasy - Page 2 Empty27.03.15 8:57

First topic message reminder :




Nazywane także „wodnymi schodami” są jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie można zobaczyć w Midgardzie. Rozległe kamienne stopnie, całe oblane nieustannie spływającą wodą, do tego połączone z oceanem są najchętniej odwiedzanym przez Mitycznych miejscem wypoczynkowym. Czasami nawet można tu usłyszeć przepiękny śpiew syren z odległej Atlantydy.
~Salevie Nightsong

Tasha ElessisWampirzyca
Liczba postów : 70
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: Wodne Tarasy  Wodne Tarasy - Page 2 Empty10.04.15 23:44


Kiwnęła lekko głową. Nie zawsze występowała dla pieniędzy, a wręcz często dla samej przyjemności, więc tym chętniej wyjęła swoją lutnię z pokrowca i nie schodząc z konia, na którym usiadła wygodniej bokiem, zaczęła uderzać delikatnie i płynnie w struny.
Zmrużyła oczy i po chwili zaczęła śpiewać. Pieśń była jednocześnie smutna, jak i wzniosła. Niezwykły głos wampirzycy niósł się nad wodą i muskał delikatnie uszy słuchaczy.
Gdy śpiewała to zawsze wydawało się, jakby myślami była gdzie indziej. Teraz nie było inaczej. Śpiewając przeżywała historię, która opowiadała. Dzięki temu przekazywała wraz z nią emocje słuchaczom.
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Wodne Tarasy  Wodne Tarasy - Page 2 Empty13.04.15 14:05

/Arhimel nie pisze to ja odpiszę/

Wsłuchiwał się w pieśń. Zarówno w słowa, jak i muzykę, a także naturalnie głos i emocje kobiety. Wszystko było jego zdaniem perfekcyjne. Fakt pieśń nieco melancholijna, ale z tego bardowie słynęli i taki akcent też może się przydać.
Gdy Tasha skończyła śpiewać, Ombrello zaczął klaskać jak oszalały.
- Wspaniałe! Cudowne! Niezwykłe! - rzucał komplementami i słowami uznania bez najmniejszych skrupułów.
- Byłbym pani zaszczycony, gdybyś raczyła zasilić szeregi mej, póki co jednoosobowej, trupy kuglarskiej! - skłonił się lekko i oczekiwał reakcji wampirzycy na jego propozycję.
Tasha Elessis
Tasha ElessisWampirzyca
Liczba postów : 70
PisanieTemat: Re: Wodne Tarasy  Wodne Tarasy - Page 2 Empty13.04.15 20:17

(Zasłuchał się xD)

Na lawinę pochwał i miodu zareagowała jedynie skinieniem głowy w geście uznania. Innymi słowy przyjęła to na chłodno.
- Dobrze, z wielką chęcią dołączę.. Ostatnio popadłam w rutynę, od której warto by się uwolnić. Może skomponowałabym wtedy coś nowego. Ale skoro póki co jesteśmy jedyni to może ruszyłabym inną drogą by na własną rękę poszukać kogoś do twej trupy? - zaproponowała dość rzeczowo po chwili zastanowienia.
Spojrzała też na moment na milczącego Mitycznego i po chwili wróciła wzrokiem do centaura.
Kiedy już to wszystko uzgodnili i nic więcej od niej nie chciał, odjechała w swoją stronę.
Jeśli jeszcze miał coś do powiedzenia to posłuchała i odjechała.

z/t


Ostatnio zmieniony przez Tasha Elessis dnia 16.04.15 20:49, w całości zmieniany 1 raz
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Wodne Tarasy  Wodne Tarasy - Page 2 Empty15.04.15 19:17

Pokiwał głową na znak, że faktycznie kobieta miała rację. Szukając osobno mają większe szanse. Dlatego też uśmiechnął się po chwili i klasnął w dłonie.
- Dobrze! Doskonale! Umówmy się za... Miesiąc? Spotkamy się w Purgatorium w Midgardzie w tamtejszej gospodzie (nie wiem jaka - powiedzmy, że podał nazwę) - podniósł się i poprawił uprzęże na swoim ciele.
- W takim razie piękna pani do zobaczenia i owocnych łowów! I tobie również do zobaczenia drogi widzu! - zwrócił się do Tashy i Arhimela.
Zostawił jeszcze wampirzycy kilka "ulotek" po czym miękkim, kocim truchtem pobiegł przed siebie. Planował wybrać się do Utgardu.

z/t
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Wodne Tarasy  Wodne Tarasy - Page 2 Empty

Wodne Tarasy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Midgard :: Mityczny Zakon ~ Mityczni :: Tereny Rasy-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.