Raashtram PBF
kroniki - Kroniki Medyczne Q163nkp
Raashtram PBF
kroniki - Kroniki Medyczne Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Kroniki Medyczne

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Kroniki Medyczne  kroniki - Kroniki Medyczne Empty25.03.15 19:14

Kroniki Medyczne

Czasami bywa też tak, że jakaś postać zachoruje - losowania co jakiś czas - albo zostanie otruta. Niektóre bywają też ranne i wda się zakażenie. Innymi słowy dana postać dostaje powiadomienie o objawach i musi udać się do Medyka.

I teraz wchodzicie Wy - Medycy. Każdą nową przypadłość możecie dokładnie zbadać, opisać, nazwać i podać sposób leczenia - a wszystko to robicie tutaj.

To dzięki wam inni medycy będą wiedzieli, jak leczyć dane choroby, bo gdy już jakaś zaistnieje, to MG nie będzie podpowiadał, jak ją leczyć!


Kod:
[b]Nazwa Choroby:[/b]
[b]Temat pierwszego spotkania:[/b]
[b]Objawy:[/b]
[b]Sposób leczenia:[/b]
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Kroniki Medyczne  kroniki - Kroniki Medyczne Empty05.04.19 11:29

Nazwa Choroby: Niestrawność
Temat pierwszego spotkania: Lazaret Vassellesa
Objawy: Zgaga, wzdęcia, bóle brzucha, odbija się.
Sposób leczenia: Napar z rumianku. Popijanie ciepłej wody małymi łyczkami oraz brak nadmiernej aktywności fizycznej. Wspomnienie o tym w następnej sesji gracza.

Nazwa Choroby: Bezsenność
Temat pierwszego spotkania: Również lazaret
Objawy: Zawroty głowy, osłabienie, ziewanie, nie sypianie.
Sposób leczenia: Mikstura usypiająca (jeden ładunek). Napisanie na fabule o zażywaniu leku, opisanie jak postać poczuła się po obudzeniu, zastosowanie się do dalszych rad medyka (w związku z zewnętrznym powodem bezsenności). Brak zastosowania się skutkuje sennością w każdej kolejne fabule do czasu poradzenia sobie z problemem.

Kroniki Medyczne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Kroniki Alchemiczne
» Kroniki Fabularne
» Kroniki Bestiariusza
» Kroniki Zielnika
» Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Strefa graczy :: Odkrycia-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.