Raashtram PBF
Propozycje od Userów - Page 2 Q163nkp
Raashtram PBF
Propozycje od Userów - Page 2 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Propozycje od Userów

Idź do strony : Previous  1, 2
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty14.01.19 20:51

First topic message reminder :

Propozycje
Jeśli masz pomysł na jakiś event, NPC, przedmiot, usprawnienie, konkurs... COKOLWIEK co jest pomysłem, który chcesz nam zaproponować...

...Pisz śmiało tutaj!
Masz pomysł na coś nowego? Podziel się!

Altair AbhnelWładca Rasy
Liczba postów : 197
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty05.03.19 19:08

Kilka kodów relacji troszkę się skopało. Proponuję je odnowić albo usunąć. A może konkurs dla graczy na nowe, schludne i proste kodziki?
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty06.03.19 11:35

Hm. Może faktycznie... Ok dzięki, ogarnę Very Happy
~Mav
Dragon Bloodworth
Dragon BloodworthWampir
Liczba postów : 52
PisanieTemat: Re: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty03.02.20 15:26

Mamy 2020! To kiedy wracamy do zabawy?! Very Happy
Eredin Bréacc Glas
Eredin Bréacc GlasSzlachetny
Liczba postów : 53
PisanieTemat: Re: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty03.02.20 15:44

Ok. ZA.
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty25.02.20 15:28

Też jestem za uvu
Vladimir Tepes
Vladimir TepesWładca Rasy
Liczba postów : 256
PisanieTemat: Re: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty29.02.20 20:49

No właśnie chciałem zaproponować szybką sesję przed wakacjami. Z opóźnieniem ale co tam, nie ? Brać byka za rogi i korzystać Cool
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty05.03.20 10:38

No ja strasznie chcę tę pigułę znów w ruch wprowadzić także ten ;-;
Mere Tepes
Mere TepesWampirzyca
Liczba postów : 23
PisanieTemat: Re: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty05.03.20 10:51

Czekam niecierpliwie bo umieram z nudów...
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty09.04.20 14:32

Już wszystko wrzucam (w tym przemowę ode mnie) D: Wybaczcie, że tak długo tym razem Raash czekało Sad
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Propozycje od Userów  Propozycje od Userów - Page 2 Empty

Propozycje od Userów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Propozycje Centaurów
» Propozycje Konkursów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Zasady gry i ogłoszenia :: Propozycje, Pytania-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.