Raashtram PBF
Kodeks Melisandre Q163nkp
Raashtram PBF
Kodeks Melisandre Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Kodeks Melisandre

Melisandre Travis
Melisandre TravisCzłowiek
Liczba postów : 45
PisanieTemat: Kodeks Melisandre  Kodeks Melisandre Empty14.01.19 16:17


Wywiad
Kim są/byli twoi rodzice?
Moi rodzice byli biedakami. Najniższa klasa społeczna.
Jak lubisz spędzać wolny czas?
Wolny czas spędzam w różne sposoby. Począwszy od pomagania najbiedniejszym z plebsu, po rysowanie w zaciszu lasu.
Co myślisz o innych rasach?
Każdy ma swojego "demona". Są dobrzy i źli. Nie mnie oceniać ludzi po ich twarzach czy gestach. Czyny są naszym odzwierciedleniem.
Do czego aspirujesz?
Do niczego...chcę być Panią samej siebie. Po co wchodzić komuś w paradę skoro żyje się całkiem znośnie?
Co myślisz o wielkim wybuchu w Szarej Fortecy?
Co myślę? Myślę to, że lepiej trzymać się swojego garnuszka i uważać z kim się ma do czynienia. Bycie ostrożnym w dzisiejszych czasach nie jest takie złe. Ponoć źle się dzieje i wielu ginie, nie chcąc stać się kolejną ofiarą lepiej być z dala.
Jaki masz stosunek do religii swego ludu? Jaki ma wpływ na twe życie?
Bezbożnik...można to tak ująć. W końcu kto miał ją nauczyć wiary? Wychowana na ulicy, bez troski od strony rodziców z każdym rokiem stawała się obcą osobą. Dzisiaj nieświadomie "rozmawia" z tym, jak to ujmuje który "gdzieś tam jest".
Gdzie się urodziłeś?
Midgard
Czy masz jakieś ulubione miejsca?
Owszem mam, ale to słodka tajemnica.
Kim chciałeś być w młodości?
Zawsze chciałam zostać kimś ważnym, kimś niosącym dobro. Może po części to się udało?
Czy jakieś ważne wydarzenia miały wpływ na twoje życie?
Owszem, wścibska baba, matka Altair'a zazdroszcząca im tego co się między nimi działo opłaciła rodziców Mel by ta zniknęła z życia jej syna. Udało się to kobiecie, która mimo wszystko sprawiła, że Mel stała się wyuczoną osobą. Jednak nadal niegodną bycia z jej synem.
Czy pobierałeś jakieś nauki? Jeżeli tak, to gdzie? Kto cię uczył?
Midgard - opłaceni nauczyciele przez matkę Altair'a. Nauczyła się wszystkich robótek ręcznych, jak każda kobieta, oraz czytania, znajomości ziół i medycyny.
Czy masz przedmiot o znaczeniu sentymentalnym?
Nie posiada takowego.
Jaki jest twój stosunek do mocy i kryształów? Jaką rolę odgrywa w twoim życiu?
Moc i kryształy mogą służyć do wielu rzeczy, jednak Mel jest osobą złotego serca i pierwsze co to kieruje wszystkie moce i kryształy ku pomocy potrzebującym.
Co myślisz o polityce swego ludu? Co byś zmienił?
Nie interesuje mnie polityka.
Czy masz jakiś szczególny stosunek do osób wysoko w hierarchii lub pewnych zawodów?
Żadna praca nie hańbi, jednak no szacunek do własnego ciała trzeba posiadać...poza tym, hierarchia to hierarchia...tylko miękkie tyłki wchodzą w te twardsze...
Czy masz jakieś ulubione potrawy? Jakie?
Chyba każdy ma takie, Mel również posiada ulubione potrawy. Najbardziej, które sobie ceni to przepiórki w owocach z dalekich stron.
Czy masz jakieś charakterystyczne powiedzonko?
Nie, nie posiadam żadnego.

Techniczne
Czy zgadzasz się na wypadki postaci?
Tak
Czy zgadzasz się na "ostre" Wtyki Mistrza Gry?
Tak
Czy wyrażasz zgodę na śmiertelność postaci?
Tak
Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Cieni?
Tak
Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Gethów?
Tak
Czy jeśli znikniesz/odejdziesz z gry, ta postać może trafić na Bazarek Postaci?
Tak

Utajnione










Melisandre Travis
Melisandre TravisCzłowiek
Liczba postów : 45
PisanieTemat: Re: Kodeks Melisandre  Kodeks Melisandre Empty20.01.19 19:48

div class="post-bez-enterow">
Fabuła
Rzeka Silbion wraz z zabudowaniami Codzienny spacer z pomocą ubogim
Lipiec 6501

Kodeks Melisandre

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Melisandre
» Kodeks Isy
» Melisandre Asshai
» Melisandre Travis
» Kodeks Nene

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Niezbędnik Graczy :: Kodeks-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.