Raashtram PBF
Stara kaplica z cmentarzem - Page 2 Q163nkp
Raashtram PBF
Stara kaplica z cmentarzem - Page 2 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Stara kaplica z cmentarzem

Idź do strony : Previous  1, 2
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Stara kaplica z cmentarzem  Stara kaplica z cmentarzem - Page 2 Empty19.03.15 18:14

First topic message reminder :



Belial Vi ReichsDemon
Liczba postów : 45
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: Stara kaplica z cmentarzem  Stara kaplica z cmentarzem - Page 2 Empty14.03.19 22:33

Belial obserwował uważnie trzech mężczyzn, aż do moment przyszedł kolejny, który okazał się  zapracowany kopaniem grobów najwidoczniej. Nie miał zamiaru tracić czujności w takiej sytuacji, bo zawsze może pójść na niekorzyść jego i siostry. Demon wysłuchał uważnie co miał do powiedzenia nie odzywając bo nie ma zamiaru z nimi dyskutować. Niech robią co mają robić, zamiast gadać morały o pokorze i poczuciu humoru. Westchnął jak tamci powoli odchodzili gadając o pracy. W myślach zakpił z czwórki myśląc o nich, że arystokrata zarówno ma swoją pracę dlatego nie siedzą na laurach jak myślą sobie inni. A na dodatek nie przejmuje się słowami innych, którzy nie znają prawdziwych intencji demona.
- No dobrze siostro, w takim razie możemy spokojnie stąd iść z tego cmentarza — odparł krótko do niej. Gdy minęli zauważył drobny incydent z brakiem manier u jednego z robotników. Belial odsunął swój but od śliny, która walnęła koło niego. Jedynie pomyślał, co za brak manier, nic ich matka nie nauczyła.
Synestra Vi Reichs
Synestra Vi ReichsDemonica
Liczba postów : 39
PisanieTemat: Re: Stara kaplica z cmentarzem  Stara kaplica z cmentarzem - Page 2 Empty15.03.19 14:43

Może Nashorkę rozbawiłby akt hipokryzji ze strony jednego z "wzorowych pracowników", gdyby nie to, że miała naprawdę parszywy humor. Na domiar złego musiała trzymać swoje emocje na wodzy. Awantura jedynie by jej zaszkodziła, nawet gdyby wyszła z niej zwycięsko. Wszak arystokracji to nie przystoi, prawda? Dlatego właśnie preferowała działanie z ukrycia. Skrytobójstwo było prawdziwą sztuką, którą ta zamierzała opanować do perfekcji. W skrócie, nie mogła nic zrobić, dopóki nie zostałaby zaatakowana. A mężczyźni wyraźnie stracili ochotę do bitki.
Gdy przeszli obok, usta kobiety wykrzywiły się w grymasie niezadowolenia. Jej wzrok powędrował w stronę brata. Głowa rodu. Był cholerną głową rodu, a nawet nie miał odwagi, aby się jej przeciwstawić! Dlaczego miałaby być mu posłuszna? Komuś, w jej mniemaniu, aż tak żałosnemu? Przynosił wstyd swemu rodowi, toteż jej spojrzenie przepełnione było pogardą.
- Jesteś z siebie zadowolony? - zapytała z wyraźną pogardą. - Przyniosłeś wstyd całej naszej rodzinie.
Dlaczego to on został wybrany? Bo urodził się z penisem między nogami? Bo był "czysty"? Nie nadawał się do roli, którą przydzielił mu ojciec. To było wiadome już od samego początku. Więc dlaczego? Przy takim przywódcy, miała wielką ochotę odejść. Po prostu przepaść, wyrzekając się wszelkich wygód. Z jej perspektywy było to znacznie lepsze niż zhańbienie swojego dobrego imienia. A Belial, jako głowa rodu, reprezentował także i ją. Zdawał sobie z tego sprawę?
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: Stara kaplica z cmentarzem  Stara kaplica z cmentarzem - Page 2 Empty15.03.19 17:27


Koniec Wtyki

Nie zaangażowaliście się w bójkę z bandziorami, którzy okazali się pracownikami najętymi do kopania grobów itp. Wśród nich znajdowało się dwóch przestępców.

Wyrobili sobie o was opinię. Krążą plotki.

Dostajecie reputację +5 paragon w Shadowmoon "owieczki puszyste"
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Stara kaplica z cmentarzem  Stara kaplica z cmentarzem - Page 2 Empty

Stara kaplica z cmentarzem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-
» [ME] Zapomniana Kaplica Seatha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Hel :: Shadowmoon ~ Demony :: Tereny Rasy-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.