Raashtram PBF
Karczma "Pijany Kur" - Page 3 Q163nkp
Raashtram PBF
Karczma "Pijany Kur" - Page 3 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Karczma "Pijany Kur"

Idź do strony : Previous  1, 2, 3
Abaddon Hope
Abaddon HopeDemonica
Liczba postów : 183
PisanieTemat: Karczma "Pijany Kur"  Karczma "Pijany Kur" - Page 3 Empty02.04.15 0:39

First topic message reminder :




Tu zawsze jest głośno. Bardowie grają, dziewki tańczą, wojowie krzyczą. Wesoło i przyjaźnie. Dla dorosłych napoje procentowe, dla dzieci sok z jagód. Rodzinna atmosfera. Właściciel zawsze pilnuje, by nie dochodziło do bójek.

Alexander De AndervellTruposz ~ Duch
Liczba postów : 102
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: Karczma "Pijany Kur"  Karczma "Pijany Kur" - Page 3 Empty12.02.19 16:32

[pokój na piętrze]


+18:
Sebastian Michaelo
Sebastian MichaeloDemon
Liczba postów : 151
PisanieTemat: Re: Karczma "Pijany Kur"  Karczma "Pijany Kur" - Page 3 Empty15.02.19 11:28

[Pokój na piętrze]

Wiedział, że mógł sobie pozwolić. Już wybadał na co skrzydlak mu pozwoli, a także kto dominuje w tej relacji.
Kiedy Alex zrobił, co miał zrobić, Sebastian podciągnął spodnie i zapiął w kilku ruchach. Tak samo było z koszulą i resztą odzienia. Można rzec, że miał wprawę w ubieraniu się. Przeczesał jeszcze palcami swe blond włosy do tyłu i spojrzał na uskrzydlonego na łóżku.
- Było fajnie, świetnie się nadajesz na odstresowanie i do rżnięcia. Jesteś do tego stworzony, wiesz? Jakbyś założył se kiedyś burdel albo prowadził takie usługi, to będę twym głównym klientem - położył dłoń na głowie Alexa głaszcząc go niby czule, ale też trochę jak grzeczne zwierzę.
- Ale wiesz jak to mówią, co miłe to się kończy. Więc... ja się zmywam - powiedział bez najmniejszych problemów, podchodząc do drzwi i łapiąc po drodze swą torbę.
Alexander De Andervell
Alexander De AndervellTruposz ~ Duch
Liczba postów : 102
PisanieTemat: Re: Karczma "Pijany Kur"  Karczma "Pijany Kur" - Page 3 Empty24.02.19 17:39

[pokój na piętrze]

Nie widząc czemu ale słowa Sebastiana, chociaż mocno godzące w jego dumę i szlacheckie pochodzenie, jednak sprawiły radość Alexandrowi. Pozwolił pogłaskać się demonowi po głowie i zamruczał nawet cicho dając się ponieść tej delikatnej, wręcz subtelnej pieszczocie w porównaniu do tego, co jeszcze chwilę wcześniej Sebastian wyprawiał z jego delikatnym, wręcz jedwabnym ciałem.
Wpatrywał się w Sebastiana, kiedy ten podciągał spodnie, kiedy chwytał swoją torbę i zaczął zmierzać w stronę drzwi. Uskrzydlony jednak poczuł, że nie może ot tak tego zostawić. Nie wiedział czemu tak zależało mu na tym, aby demon tak szybko nie odchodził. Po chwili bicia się ze sobą w zakamarkach umysłu, w końcu wstał z łóżka i szybkim krokiem zbliżył się do Sebastiana, po czym złapał go za ramię.
- Zaczekaj chwilę - odezwał się a przez jego ton głosu przebrzmiała ledwo wyczuwalna arystokratyczna nutka. Stanął przed nim, tak samo nagi jak wcześniej, tak samo pozbawiony godności, którą Sebastian swymi demonicznymi szponami rozerwał na drobne kawałeczki.
- Mógłbyś... mógłbyś być moim jedynym klientem - wydusił z siebie w końcu i odważnie spojrzał na twarz demona. Położył dłoń na jego policzku i przez chwilę gładził go czule, nie chciał żeby ten ot tak sobie wyszedł.
Sebastian Michaelo
Sebastian MichaeloDemon
Liczba postów : 151
PisanieTemat: Re: Karczma "Pijany Kur"  Karczma "Pijany Kur" - Page 3 Empty26.02.19 14:20

[Pokój na piętrze]

Zatrzymał się i pozwolił zatrzymać. Patrzył na uskrzydlonego bez emocji, chociaż trochę żałował, że jego serce nie ścisnęło się na te słowa. Nie potrafił zdobyć się na tak zdrowy odruch. Czasm zdawał sobie sprawę, że mimo zarabiania pieniędzy i dreszczyku emocji, to traci w życiu wiele. Ale nie mógł nic poradzić na swe... ubytki.
Złapał więc dłonią za kark Alexa - niezbyt delikatnie, mimo starań - i przyciągnął go zamykając jego usta w agresywnym, dominującym pocałkunku.
Gdy w końcu się odsunął, na swych ustach miał krew z przegryzionej wargi cheruba.
- By mieć moje serce dla siebie, musiałbyś wpierw umieć je stworzyć. Jestem tylko głazem. Jeśli chcesz to twoje ciało może mnie zabawiać zawsze, gdy będę tego potrzebować i będę w pobliżu. Moje ciało będzie wtedy twoje. Możesz nawet zakazać sobie przyjemności cielesnych z innymi by być tylko moim - chwycił go mocno za podbródek.
- Ale to działa pamiętaj w jedną stronę. Możesz być moim jedynym klientem. Nie na odwrót. I nie oznacza to, że będę twój. Nie interesuj się też moją pracą ani nie proś nigdy bym został. Jeśli jesteś na to gotowy to będę cię odwiedzał - mówił surowo i chłodno, ale też z nutą obietnicy, mówiącej o ogromnych przyjemnościach jakie czekały Alexa.
Powiedziawszy to mimo wszystko odwrócił się i prędko wyszedł znikając w ciemności, tak samo jak Alex nieco później.

z/t
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Karczma "Pijany Kur"  Karczma "Pijany Kur" - Page 3 Empty

Karczma "Pijany Kur"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Karczma w Górach
» Karczma "Cerber"
» Karczma "Mały Pony" i Stajnie
» Karczma "Mały Pony" szuka Pracowników!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Midgard :: Smocza Nora ~ Lykantropy :: Miasto Główne-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.