Raashtram PBF
Port na rzece Moanig Run - Page 2 Q163nkp
Raashtram PBF
Port na rzece Moanig Run - Page 2 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Port na rzece Moanig Run

Idź do strony : Previous  1, 2
Abaddon Hope
Abaddon HopeDemonica
Liczba postów : 183
PisanieTemat: Port na rzece Moanig Run  Port na rzece Moanig Run - Page 2 Empty01.04.15 21:59

First topic message reminder :



Melisandre AsshaiMityczna
Liczba postów : 48
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: Port na rzece Moanig Run  Port na rzece Moanig Run - Page 2 Empty05.12.15 21:04

- Brawura nie zawsze popłaca - stwierdziła Melisandre, odpowiadając lekkim uśmiechem Sheevie. - Zdaję się na ciebie. Tylko poproszę coś bez oczu.
Czerwonowłosa wyobraziła sobie, że oko, które przed chwilą zjadła, jest gdzieś w jej żołądku i martwo patrzy przed siebie. Lekko się wzdrygnęła, a usta na chwilę wykrzywił jej grymas. Nigdy więcej takich myśli, poprzysięgła sobie.
Pewnie dla Widma taka zupka nie była niczym dziwnym, a co dopiero ohydnym. Widać było, że Sheeva lubi tę potrawę. Może nawet był to jej przysmak? Niestety Melisandre nie była w stanie docenić smaku zupy.
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Port na rzece Moanig Run  Port na rzece Moanig Run - Page 2 Empty11.12.15 18:10

-Zdecydowanie nie, czasem może się skończyć wręcz tragicznie. Na szczęście takiego ryzyka nie było w wypadku tej zupy uśmiechnęła się porozumiewawczo, a z jej uśmiechu na pewno można było z łatwością zauważyć, że żartuje. Sama wzięła z ochotą kilka łyżek zupy, nie zdając sobie sprawy z faktu, że taki widok może sprawić jej towarzyszce co najmniej pewien dyskomfort na żołądku.
-Myślę, że królik z okolic Mournhold z lokalnymi ziłami będzie wystarczająco miejscowy, a zarazem jadalny dla Ciebie. Na co masz ochotę po posiłku?
Melisandre Asshai
Melisandre AsshaiMityczna
Liczba postów : 48
PisanieTemat: Re: Port na rzece Moanig Run  Port na rzece Moanig Run - Page 2 Empty12.12.15 19:31

- Na całe szczęście.
Na myśl o mięsie przed chwilą przełknięta zupa odezwała się falą mdłości. Melisandre skrzywiła nieco swoje pełne usta w grymasie lekkiego niesmaku.
- Wiesz, chyba całkiem straciłam ochotę na jedzenie. Ale dokończ posiłek, poczekam - powiedziała, zerkając na białą zupę.
Nie byłaby w stanie przełknąć niczego. Okazało się, że nie pierwsza chwila po dostaniu się potrawki do żołądka była najgorsza. Prawdziwe obrzydzenie dopiero nadchodziło. Chyba w drodze powrotnej zdecyduje się na portal, nie na statek. Po tym moirnholdzkim posiłku mogłaby jeszcze dostać dodatkowo choroby morskiej, a nie uśmiechało jej się oddawanie zawartości żołądka morzu.
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Port na rzece Moanig Run  Port na rzece Moanig Run - Page 2 Empty02.01.16 11:53

Sheeva roześmiałą się lekko słysząc całkowitą odmowę spożycia czegokolwiek przez czerwonowłosą.
-Widzę, że nasza zupa pozostawiła zdecydowanie niezatarte wrażenie. odparła i kazała przechodzącej kelnerce przynieść przynajmniej szklankę wody, żeby jej towarzyszka mogła się poczuć nieco lepiej. Kiedy woda została przyniesiona, dokończyła zupę po czym uśmiechnęła się lekko do towarzyszki.
-Zastanowiłaś się co byś chciała robić?
Melisandre Asshai
Melisandre AsshaiMityczna
Liczba postów : 48
PisanieTemat: Re: Port na rzece Moanig Run  Port na rzece Moanig Run - Page 2 Empty02.01.16 12:37

Na śmiech Sheevy zareagowała jedynie bladym uśmiechem. Jej żołądek zdecydowanie nie czuł się najlepiej.
- Piorunujące, rzekłabym - stwierdziła.
Z wdzięcznością przyjęła wodę. Objęła szklankę wąskimi, bladymi dłońmi, chłodząc ręce, bowiem zrobiło jej się nieco gorąco. Uniosła szklankę do ust i przechyliła ją lekko, rozkoszując się chłodną cieczą, przepływającą przez jej gardło.
Kiedy wypiła już swoją wodę, a Sheeva dokończyła tę nieszczęsną zupę, nadszedł czas, aby opuścić restauracyjkę.
- Hmm... Sama nie wiem. Są w Mournhold jakieś ciekawe, szczególnie intrygujące miejsca? - zapytała.
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Port na rzece Moanig Run  Port na rzece Moanig Run - Page 2 Empty17.01.16 10:18

Widmo uśmiechnęła się lekko słysząc ten kończący kwestię zupy komentarz. Przez chwilę zastanowiła się na kolejnym pytaniem podczas gdy jej towarzyszka skończyła pić wodę, która wyraźnie sprawiła jej ulgę.
-Nie wiem co Cię interesuje. Jest tu mnóstwo małych sklepików z rzeczami, których z pewnością nie znajdziesz nigdzie indziej. Jest tutaj też dosyć znana lecznica, jeśli jesteś medykiem może zainteresują cię nasze metody. Mogę zaprosić Cię też do swojego...pałacu. Wybierz na co masz ochotę powiedziała obserwując swoją rozmówczynię z ciekawością.
Melisandre Asshai
Melisandre AsshaiMityczna
Liczba postów : 48
PisanieTemat: Re: Port na rzece Moanig Run  Port na rzece Moanig Run - Page 2 Empty18.01.16 16:29

Wysłuchała wszystkich opcji, które zaproponowała jej Sheeva. Nadal obejmując dłońmi szklankę, gładziła palcami chłodne szkło, zastanawiając się nad wyborem. Małe sklepiki z niespotykanymi przedmiotami brzmiały kusząco, lecznica już trochę mniej. Szczerze mówiąc, Melisandre nigdy specjalnie nie interesowała się medycyną. Miała...hm...nieco inne zajęcia.
Oczy zalśniły jej, kiedy padła propozycja udania się do włości Sheevy. To by dopiero było coś! Na pewno wyglądał niezgorsza niż jej własny zameczek.
- Z chęcią zobaczę, gdzie mieszkasz - powiedziała, rozciągając czerwone usta w asymetrycznym uśmiechu.
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Port na rzece Moanig Run  Port na rzece Moanig Run - Page 2 Empty

Port na rzece Moanig Run

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Port z targiem rybnym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Hel :: Mournhold ~ Widma :: Miasto Główne-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.