Raashtram PBF
***SALA GŁÓWNA*** Q163nkp
Raashtram PBF
***SALA GŁÓWNA*** Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

***SALA GŁÓWNA***

Dragomira Wręcemocna
Dragomira WręcemocnaCzłowiek
Liczba postów : 22
PisanieTemat: ***SALA GŁÓWNA***  ***SALA GŁÓWNA*** Empty26.02.19 12:30



Znajdujesz się właśnie w sali głównej Wesołego Żonglera, czyli karczmy nazywanej sercem Metropolis. Weź proszę pod uwagę, że opisy tego miejsca są w budowie.

Historia Żonglera w pigułce:
Wesoły Żonger został otworzony już kilkadziesiąt lat temu przez Dobromira Różowobródkę, znanego i lubianego Podziemnego, który dbał o karczmę, jej pracowników i rodzinną atmosferę. Przez dłuższy czas prowadził ją wraz z żoną, Dragomirą Wręcemocną, która zasłynęła najlepszym straganem w warzywami w całym Midgardzie (a może i na całym świecie?). Zdawało się, że dobre czasy Żonglera minęły wraz ze śmiercią Różowobródki, ale dziś już wiadomo, że Dragomira posiada równie dobrą żyłkę do interesów co jej mężuś. W ostatnich latach budynek dorobił się dwóch dodatkowych pięter i poszerzenia piwnicy. Odnowiono również wiele leciwych pomieszczeń.

Z sali głównej można dostać się bezpośrednio na zewnątrz.

***SALA GŁÓWNA***

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Główna Sala Wspólna
» Główna Księga
» Sala audiencyjna
» Wielka Sala Przodków
» Sala medytacji i modlitw Meraxesa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Midgard :: Metropolis :: Domy :: Karczma Wesoły Żongler-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.