Raashtram PBF
Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty Q163nkp
Raashtram PBF
Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty  Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty Empty01.02.19 20:55

Rozszyfrowanie
W temacie Plotki, Pogłoski i Szepty pojawiają się co jakiś czas różne zagadki, plotki i informacje, które gracze mogą próbować rozszyfrować.

Wynikiem jest niekiedy odkrycie mini-eventów, info ważnych do rozdziału, miejsc skarbów albo ogólnie jakichś nagród i ciekawostek.

Nie każda próba rozszyfrowania może się udać.

Jedną plotkę można próbować rozszyfrowywać raz na dwa dni.

Formularz rozszyfrowania:
Opatentuj swój wynalazek
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty  Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty Empty18.02.19 17:51

Postać od plotki: Bard
Treść plotki:
plota:
Rozszyfrowanie: Na miejscu pobojowiska Szarej Fortecy (bardziej tego, co z niej zostało) znaleziono, hm, był to Żywioł lub Czaropis i podczas wybuchu zmutował w Dijina. Ludzie go znali jako kogoś innego, więc uznali go za martwego, a tak naprawdę on stał się Dijinem.
Bard sądzi, że może miał jakieś powiązanie z tym, co się w Fortecy działo, bo w sumie luj o nim wiemy.

Postać od plotki: Obierzyświat
Treść plotki:
plota:
Rozszyfrowanie: No chodzi o Azara xD mam wrażenie, że jest to powiązane z balladą Barda, ale nie jestem pewna, bo Azar też jest w końcu Dijinem. Mam wrażenie, że Dijiny są jakoś powiązanie z Cieniami. W sensie, że to Cienie sprawiły, że powstały Dijiny, zmutowały, są z nimi połączone, albo coś w ten deseń.
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty  Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty Empty18.02.19 17:55

Plotka 1 "Bard" - nie o to chodzi w plotce

Plotka 2 "Obierzyświat" - chodzi o Azara, owszem. Jednak to wszystko Smile Nic więcej się nie zgadza. Jeśli coś jeszcze Obierzyświat próbuje przekazać to nic z tych rzeczy, o których piszesz.
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty  Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty Empty23.02.19 14:17

Plotka Bard:
No dobra, inaczej - ballada jest o ekspedycji, która ruszyła do Szarej Fortecy. Znaleźli tam kogoś i go zgarnęli. Nie wiem kogo zgarnęli, ale wciąż przystaję przy tym, że przedostatnia zwrotka jest o Azorze.

Plotka Obierzyświat:
Pierwsza sesja Azora - wyczołgał się spod Szarej Fortecy do rybackiego obozowiska, bo było mu zimno i chciał dotrzeć do ognia. Tam spotkał Meridę.
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty  Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty Empty23.02.19 15:24

Plotka 1 - o wiele cieplej zdecydowanie.


Plotka 2 - Ponownie. Ok że chodzi o Azora tak na serio. Ale
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty  Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty Empty25.02.19 17:19

Plotka 1 - *bierze głęboki wdech* XD
Ostatni refren jest inny, bo:
a) Choć ekspedycja poszła szukać ofiar wybuchu, to ich nie było. Wcale nie umarli, tylko zmutowali. *zerka w stronę Echidn*
b) Bardziej dosłownie - jakieś plugawe bestie wylazły z wybuchu i ludzie będą się bać jakiś potworów, to te bestie mogły, ekhm, sprzątnąć te ofiary co powinny tam leżeć.
Co do Dijina, tooooo może być tak, że będzie się patrzeć na nie nieprzychylnym okiem. Bard mówi, że ktoś (Dijin) mógł mieć udział w wybuchu fortecy.

Plotka 2 - Że Dijiny/Azor jest wysłannikiem Cieni i wbił do naszego świata robić złe rzeczy! A teraz jeszcze jest Władcą, szok i niedowierzanie!
No a jeśli to nie to, no to coś się dzieje w Szarej Fortecy znowu. Po prostu ludzie zaczną się bać, że coś stamtąd wypełza, pali wiochy i tak dalej.
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty  Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty Empty25.02.19 18:19

Plotka 1 - wszystko epicko dobrze i pięknie (chociaż dijinów jest więcej niż jeden jak co) xD Niemniej owszem. Wszystko się zgadza. Acz nie chodziło o Azora, o dijina owszem i to nawet o pewnego wokół którego było dość głośno i który cały czas ma areszt domowy w Mitycznym Zakonie. Huan Mario Gecko - znaleziony w trakcie ekspedycji dijin x3
Niemniej niemal wszystko odgadnięte więc nagroda będzie Very Happy

Plotka 2 - Plotka 2 powstała zanim Azor został Władcą. I nie dotyczy plotek Szlachty. Acz przyjmuję że to troll (next time skupiamy się na jednym wyjaśnieniu na raz - bez trolli xD)
ludzie zaczną się bać, że coś stamtąd wypełza, pali wiochy i tak dalej <- dokładnie tak. Brawo.


NAGRODA ZA PLOTKI:
#1 +4 monety | Dostajesz "dziwny oszlifowany kamień o przezroczysto-białej barwie"
#2 +3 monety | Dostajesz "małe lusterko, które nie pokazuje odbicia"

Karty przedmiotów otrzymasz niebawem.
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty  Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty Empty

Rozszyfrowane plotki, pogłoski i szepty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Plotki, Pogłoski i Szepty
» Plotki Szlachty i o Szlachcie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Co się dzieje na świecie? :: Ploty -

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.