Raashtram PBF
Egzotyczne Stoiska Q163nkp
Raashtram PBF
Egzotyczne Stoiska Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Egzotyczne Stoiska

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Egzotyczne Stoiska  Egzotyczne Stoiska Empty18.03.15 20:22




Jedna z jarmarcznych odnóg prowadzi w nieco wąską alejkę, wypełnioną stoiskami przybyszy spoza centrum Midgardu. Jeśli mnogość fantów do kupienia w głównej części nie usatysfakcjonowała twych potrzeb, rozejrzyj się tutaj. Wbrew pozorom skala przydatności sprzedawanych tu rzeczy jest niespotykanie większa od tej rządzącej głównym jarmarkiem, ale zagrożenia rosną do niej wprost proporcjonalnie. Nie dość że można napotkać kuglarzy zdolnych do ogołocenia nawet najbogatszych ludzi jedną tandetną sztuczką, to jeszcze wokoło kręcą się wszelkiego rodzaju podejrzane osobistości. Dziwnym trafem straż Metropolis nie zapuszcza się w tę okolicę zbyt często, ale jeśli już uda się dostrzec kogoś w tym charakterystycznym pancerzu, lepiej trzymać się w jego pobliżu.
~Astraea Neventhile
Louise La Grenouille
Louise La GrenouilleDemon
Liczba postów : 102
PisanieTemat: Re: Egzotyczne Stoiska  Egzotyczne Stoiska Empty04.11.15 16:11

Udał się na wielki jarmark w celu opchnięcia czegoś nieprzydatnego - a mianowicie zbroi płytowej... Znalazł ją na strychu, robiąc porządki. Głupstwo doprawdy.
Przechadzał się szukając, jakiegoś odpowiedniego kupca, a gdy go znalazł postanowił zacząć się targować.

Przedmiot do sprzedania: zbroja płytowa
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: Egzotyczne Stoiska  Egzotyczne Stoiska Empty05.11.15 20:05

Gdy Louise podszedł do stoiska wielki postawny kupiec zmierzył go wzrokiem. Nie wyglądał na zbyt zadowolonego, cóż może miał zły dzień.
- Dobry, w czym mogę pomóc? - Spytał poważnym tonem z niechętnym wyrazem twarzy.
Obecnie nie bardzo nie zwracał uwagi na zbroję, może myślał że to twój jakiś zakup, a nie towar na sprzedaż...
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Egzotyczne Stoiska  Egzotyczne Stoiska Empty

Egzotyczne Stoiska

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Midgard :: Metropolis :: Wielki Jarmark-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.