Raashtram PBF
Mirage Mojito Q163nkp
Raashtram PBF
Mirage Mojito Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Mirage Mojito

Mirage Mojito
Mirage MojitoCzłowiek
Liczba postów : 56
PisanieTemat: Mirage Mojito  Mirage Mojito Empty30.09.15 20:47





Mirage Mojito

Ludzie - Cyborg

 
Płeć:
Męski Facet
Stan Cywilny:
Kawaler
Wiek:
34 lata
Zawód:
Strażnik / Trener szermierki
Wzrost:
201 cm
Grupa:
BRAK
Zamieszkuje:
Metropolis
Bogacz:
NIE
Wizerunek:
Charakter:
• opanowany • spokojny • wyrozumiały • cichy •
• bez emocji • znudzony • ironiczny • prostolinijny •

Z pewnością można powiedzieć, że to chłop prosty jak budowa cepa i do tego bez większej charyzmy. Wali prosto z mostu i to często boleśnie. Nie bawi się w bycie jakoś specjalnei "rozentuzjazmowanym bachorem", bo nim nie jest. Podchodzi do życia i pracy poważnie, ale i z lekkim znudzeniem... ile można robić to samo... Ożywa dopiero, gdy się bije... Jak jest rąbanka, to nawet i śmiech można usłyszeć, albo szaleńczy błysk w oku i uśmiech. A tak to... cóż... Keep it cool, and Be cool... Czyli chłodny głaz, na który panny i panowie lecą.
Umiejętności:
• Potężny atak
• Powalenie
• Ogłuszająca pięść
• Rozbrojenie
• Specjalizacja: szermierka
• Parowanie
RASOWE:
• Zwiększona: wytrzymałość (tam gdzie implanty)
• Zwiększona: siła (tam gdzie implanty)
• Wytrwałość
• Możliwość łączenia się z technologią Gethów
Moce:
BRAK
Aparycja:
Pierwsze, co rzuca się w oczy to kolczyki i tatuaże. Ma tego sporo, a właściwie cały w tym jest. Kolejna kwestia to jego włosy - dredy, w kilku miejscach podgolone. Głównie czarne, ale znajdzie się też kilka białych, zwłaszcza po lewej stronie. Lewe oko ma całkiem czarne, a prawe błękitne. Skóra dość blada, nie licząc ciemnych tatuaży w różne wzory i symbole. Jest bardzo dobrze i apetycznie zbudowany. Rzeźba, że miodzio... No i trochę blizn tu i tam. Głównie w miejscach, gdzie ciało łączy się z technologią.

IMPLANTY:
Prawa ręka i dłoń (10%); Lewa część głowy (4%); Prawa noga (18%); Prawa część torsu i pleców (16%)
Razem: 48%


Biografia:
Pamięta tylko tyle, że jakiś ciemny kształt na niego napadł... potem obudził się cały obolały. On, zwykły, skromny strażnik, leżał na stole jakiegoś podejrzanego osobnika i wysłuchiwał wykładu na temat tego, jak uratowano mu życie eksperymentując na nim z technologią niejakich Gethów. Czyli... był cyborgiem... Z szoku wyszedł szybko i znów powrócił do szarej rzeczywistości, jaką była praca strażnika i dodatkowo udzielanie lekcji fechtunku. Ale sporo się w nim zmieniło... Widział lepiej, był silniejszy, wytrzymały bardziej i w ogóle... Trochę życie uczuciowe mu się rozkwasiło.. Jego facet go rzucił, no ale trudno... Jedyne, co go zastanawia to, CO TAKIEGO tak go załatwiło, że nie mieli z czego go składać?
Dodatkowe Informacje:
• Twórca: może Laeco?
• Lubi alkohol
• Lubi cygara i papierosy
• Ma słabość do kotów
• Nie przepada za końmi i ptakami
• Nie lubi strzelania z łuku... woli z kuszy, ale i tak dla niego to tchórzostwo
• Jest znakomity w łóżku, ale najpewniej bezpłodny
• Ma niski metaliczny głos
• Pachnie smarem do mieczy, słońcem i metalem
• Ma szorstkie, twarde opuszki palców i widać po nim, że władanie mieczem nie jest mu obce




Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Mirage Mojito  Mirage Mojito Empty30.09.15 22:28

Ano akcept xD A iĆ ty XD

Mirage Mojito

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Mirage Mojito
» Mirage Mojito
» Mirage Mojito
» Mirage Mojito
» Poczta Mojito

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: NPC-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.