Raashtram PBF
Diana Unicornus Q163nkp
Raashtram PBF
Diana Unicornus Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Diana Unicornus

Diana Unicornus
Diana UnicornusChimera
Liczba postów : 149
PisanieTemat: Diana Unicornus  Diana Unicornus Empty13.04.15 13:52





Diana 'Lizzy' Unicornus

Chimera: Faun Jednoroga Pony

 
Płeć:
Dziewczyna
Stan Cywilny:
Singielka
Wiek:
7 latek
Zawód:
Karczmarka
Wzrost:
149cm
Grupa:
brak
Zamieszkuje:
Gondolin
Bogacz:
nie
Wizerunek:
Charakter:
wesoła radosna pogodna przyjazna odpowiedzialna wymagająca nieprzekupna wyrozumiała opanowana twarda świetna karczmarka, która nie daruje ci długu
To urocze dziewczę może czasami was zaskoczyć. Na pierwszy oraz drugi rzut oka jest chodzącą słodyczą. Uroczą maścią na zbolałe serce i nie sposób jej nie polubić. Ale należy pamiętać, że z jakiegoś powodu jest Karczmarką od trzech lat i nic jej z tego stanowiska jeszcze nie zwaliło... Jak to możliwe, że taka kochana słodycz daje sobie radę? Powiedzmy, że im mniejsze tym bardziej groźne. Lubi się rządzić i "sympatycznie tłumaczyć" innym gdy coś robią źle. Innymi słowy jeśli nie zapłacisz, robisz problemy albo w jakikolwiek sposób nadepniesz jej na odcisk to uważaj, albo mała, różowa furia nakrzyczy na ciebie, zbeszta, złoi i zasadzi kopniaka z kopytka i to przy twoich znajomych!
Umiejętności:
Perswazja
Zręczne ręce
Spostrzegawczość
Specjalizacja: Karczmarz
Rasowe:
Tropienie
Nasłuchiwanie
Zwiększona: Zwinność
Cechy jednoroga (pony) i rozumienie go
Moce:
Światło:
Oświetlenie*
Rozproszenie Cieni
Regeneracja*
Aparycja:
Cud, miód, śliczniutka, że hej do schrupania. Takie małe, urocze stworzenie ze skórą w kolorze bladego różu. Nogi od połowy wyglądają jak "końskie" i kończą się różowymi kopytkami i są pokryte pluszowym w dotyku, jasno-różowym futerkiem. Do tego ma uroczy, długi ogonek zakończony różowym, puszystym futerkiem niemal do ziemi. Taki sam kolor ciemnego różu mają też kręcone, miękkie i puszyste włosy Diany. Wśród skryte są typowe "konikowe" uszy pokryte puszystym, króciutkim puszkiem w kolorze bladego różu, tak jak i skóra. Oczęta ma pięknie błękitne i duże, a tęczówki w ogóle ogromne, że nie widać prawie białek. Usteczka delikatne i naturalnie różowiutkie. Do tego na środku czoła ma niewielki róg w kolorze skóry. Róg nie jest ostry, ani groźny, ale jest twardy i mocny, bo to w końcu kość. Smukłe dłonie zakończone są długimi pazurkami o fioletowym kolorku.


Biografia:
Jej rodzice żyli w Gondolinie od pewnego czasu, gdyż prowadzili  zaraz przy wejściu do miasta sporą karczmę ze sporymi stajniami. To był rodzinny biznes przekazywany od co najmniej trzech pokoleń. Ojciec był faunem kozła, a mamuśka była pulchnym faunem kucyka. Zabawna sprawa, że Diana jest, więc faunem jednoroga pony. Od maleńkiego pomagała rodzicom i szybko się "wgryzła" w biznesik. Mimo, iż jest już dorosła to normalnie nadal rodzice prowadziliby interes. Niestety podczas wyprawy na targ do innego miasta, napadła ich jakaś dziwna bestia i dosłownie pożarła. Niewiele po nich zostało. No i biznesik rodzinny przypadł Dianie, która nie dała się goryczy i rozpaczy, by z wesołym uśmiechem utrzymać karczmę.
Dodatkowe Informacje:
Kiedy uśmiecha się przesłodko, mrużąc oczy, a jej uszy drgają.. to możesz być pewien, że ją wkurzyłeś i zaraz się "zacznie";
Mimo, iż prowadzi karczmę to nie pija alkoholu ani nie jada oczywiście mięsa;
Jest bardzo zdolna i urocza, jej karczma zapada w pamięci głównie przez nią;
Karczmę "Mały Pony" kojarzy chyba każdy, kto odwiedzał Gondolin;
Kiedy jest poirytowana, marszczy nosek i tupie kopytem;
Czasami pojawia się za twoimi plecami jakby znikąd.. bycie małym ma swoje plusy, nawet jak jest się różowym.




Diana Unicornus
Diana UnicornusChimera
Liczba postów : 149
PisanieTemat: Re: Diana Unicornus  Diana Unicornus Empty13.04.15 16:30

Karta skończona! :3
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Diana Unicornus  Diana Unicornus Empty13.04.15 16:44

Prawie się udusiłam ze śmiechu XD Po prostu xD chyba najlepszy pomysł do tej pory na postać XD hahaha! Nie mogę się na fabułce doczekać Very Happy

Akcept XDDDD
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Diana Unicornus  Diana Unicornus Empty

Diana Unicornus

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Kodeks Diany Unicornus

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: NPC-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.