Raashtram PBF
Główne Targowisko Q163nkp
Raashtram PBF
Główne Targowisko Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Główne Targowisko

Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty08.04.15 23:48



W około starej studni zbierają się handlarze Tytanów. Stoją tu stragany z różnymi wynalazkami, wynikami alchemicznych badań, broni, zbroi i wielu innych rzeczy, które w zestawieniu z klimatem tego miejsca tworzą cudowny zestaw odczuć. Od gamy zapachów i dźwięków, po inne zmysły.
~Aliel Njordson
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty09.04.15 0:14

Mini-Event. Ten teren odwiedził Wędrowny Kupiec.


UWAGA OKAZJA!
Kupiec będzie tu tylko kilka dni!

    • Koralowy Hełm ~ 3 monety
      [nie rdzewieje w wodzie; mocny; +1 do ochrony głowy]

    • Śpiewający Sejmitar ~ 2 monety
      [zwyczajny sejmitar, ale pięknie zdobiony, idealny do pokazów bardziej niż walki]

    • Miedziana Tarcza ~ 3 monety
      [solidna i ładna tarcza, dość lekka i nie krępuje ruchów; wzorowana na dziełach Pradawnych]

    • Miedziana Włócznia ~ 4 monety
      [bardzo mocna i ostra na obu końcach wysoka na 180cm, dobra do trzymania atakujących na dystans]

    • Wampiryczny Pierścień ~ 5 monet
      [podobno skąpany w krwi 5 wampirów; oparzy przy dotknięciu wampira; dodatkowo daje +1 na rzut obronny przed hipnozą / uwiedzeniem/ etc.]

Główne Targowisko Travalling_merchant_camp_by_isohei-d66vr0y
Galdiel Caecitas
Galdiel CaecitasTytan
Liczba postów : 132
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty09.04.15 0:20

/Po fabule w Karczmie w Górach - Asgard/

Powrót do "domu" zawsze traktował jako swego rodzaju święto. Odwiedzał Mor Khazgur, szedł do gospody, a potem ruszał gdzieś w dzicz szukać swojego stawiku, gdzie mógł trochę odpocząć.
Tym razem było podobnie, ale przechodząc przez targ zwrócił uwagę na kilka przedmiotów. Albo raczej na jeden.
Podszedł bliżej i przyjrzał się uważnie. Następnie spojrzał na Handlarza i wskazał sejmitar, po czym potrząsnął sakiewką wyraźnie ciekaw ile kosztuje.
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty10.04.15 0:50

*Post rozpoczynający przybycie Handlarza*

- 2 monety młodzieńcze - powiedział dziarsko handlarz, zacierając rączki z powodu wizji rychłego wzbogacenia się.

Galdiel Caecitas
Galdiel CaecitasTytan
Liczba postów : 132
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty10.04.15 21:26

Słysząc cenę uśmiechnął się lekko i pokiwał twierdząco głową na znak, że weźmie go. Wyjął z sakiewki 2 monety. Ciężko zarobione ale cóż.. Musiał zainwestować w sprzęt, prawda?
Zapłacił handlarzowi, po czym wziął sejmitara i nadal zadowolony pożegnał się kiwnięciem głowy, a następnie ruszył w poszukiwaniu jakiejś tawerny czy czegoś.

z/t
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty15.04.15 9:33

Mini-Event zakończony. Wędrowny Kupiec opuścił to miejsce.

Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty25.10.15 15:47

/Po fabule w Chacie Starego Norda - Utgard/

Thomas po opuszczeniu krasnoluda postanowił pozałatwiać trochę nudniejszych spraw niż zwiedzanie świata. Mianowicie miał kolczugę. Była to kolczuga całkowicie mu niepotrzebna, za to mogły mu się przydać jakieś pieniądze. Dlatego też udał się na największe targowisko w okolicy, w poszukiwaniu jakiegoś handlarza, który chciałby ją kupić lub kowala, który po prostu szukałby materiału do przeróbki.
Aliel Njordson
Aliel NjordsonArcyksiążę
Liczba postów : 207
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty25.10.15 15:55

MG
Na rynku było mnóstwo ludzi, lecz jeden widząc, że trzymasz kolczugę podszedł do ciebie sztywnym krokiem. Był to piękny Ognik, którego oczy błyszczały cudownym blaskiem i coś dziwnego poruszał w twoim sercu.
- Witaj szpiczastouszy, czy ta kolczuga jest na sprzedaż? Bo z chęcią ją kupię tak za... Jedną monetę? Pasuje? - był bardzo śmiały i sprytny ze swoimi słowami... Znalazł się chyba cwaniak, co potrafi wykorzystać swoją charyzmę.
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty25.10.15 16:05

Thomas wyprostował się, przyjmując oburzoną minę. Ktoś tu chyba chciał być sprytny... W takim razie trzeba pokazać temu śmieszkowi, że wybrał zły cel.
- Jedna moneta!? - zapytał głośno, patrząc na przybysza jak na idiotę. - Jedna!? No nie... - spojrzał gdzieś w przestrzeń wzdychając głośno, po czym już spokojniej zwrócił się do Ognika, utrzymując ton głosu sugerujący rozmowę z niedouczonym dzieckiem. - Jedna? Naprawdę? Po prostu ręce opadają... Słuchaj kolego, jedna moneta nie jest sumą, za którą kupiłbyś choćby zwyczajną i mocno znoszoną kolczugę. Ta natomiast - elf zaprezentował wyczyszczony przed wycieczką na plac pancerz - jest w doskonałym stanie, nie używana i wykonana przez najlepszych rzemieślników Asgardu. W takim razie przyjacielu - Thomas uśmiechnął się ciepło i przybrał tym razem przyjazny ton - chcesz się wygłupiać czy dobić targu? Moja cena to dziesięć monet, jednak jak dla ciebie mogę zejść do dziewięciu. Żeby pokazać ci, że doceniam twój spryt.
Nie ma to jak mały komplement, żeby połechtać czyjeś ego...
Aliel Njordson
Aliel NjordsonArcyksiążę
Liczba postów : 207
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty25.10.15 16:15


  • Rzut 1k6 na ofertę:
    1-2 - nie zgadza się
    3-4 - zgadza się, lecz ma wymaganie
    5-6 - zgadza się bez niczego




MG
Ognik przyjrzał się tobie i jego twarz przybrała dziwny wyraz.
- Zgodzę się na tą cenę, ale mam pewne wymaganie... Dasz mi się pocałować. Wtedy dostaniesz swoją sumę. - był to dosyć odważny wymóg, jednak czy opłacało się rezygnować? Na targu najczęściej kupowali biedni ludzie, a szlachta zamawiała albo u kowali, albo kupowali starożytne bronie.


Ostatnio zmieniony przez Aliel Njordson dnia 25.10.15 16:26, w całości zmieniany 1 raz
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty25.10.15 16:15

The member 'Aliel Njordson' has done the following action : Rzut Kostką

'k6' :
Główne Targowisko YGl9PjR
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty25.10.15 16:31

Thomas przewrócił oczami. Przypomniał mu się jego stary znajomy - Kapitan Jack ze straży miejskiej w Metropolis, ten to zawsze chciał całować wszystkich, niezależnie od płci. Elf spojrzał na Ognika i zrobił kwaśną minę.
- Dobra - powiedział, po czym przyciągnął delikwenta i pocałował, aby po chwili odepchnąć go i ze znudzoną miną zapytać - Zadowolony?
Ognik okazał się zadowolony i dobili targu. Thomas oddał mu kolczugę, a sam zagarnął 9 monet.

z/t
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Główne Targowisko  Główne Targowisko Empty

Główne Targowisko

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Utgard :: Mor Khazgur ~ Tytani :: Miasto Główne-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.