Raashtram PBF
O wszystkim i o niczym Q163nkp
Raashtram PBF
O wszystkim i o niczym Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

O wszystkim i o niczym

Idź do strony : 1, 2  Next
Ethlinn Calae
Ethlinn CalaeSzlachetna
Liczba postów : 156
PisanieTemat: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty04.04.15 18:52

Aż dziwne, że nikt jeszcze takiego tematu nie stworzył. A gdzieś trzeba wrzucać te wszystkie gify z Thranduilem!
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty04.04.15 19:35

No właśnie! Gdzie gify z naszą forumową barbie! XD
Jason River
Jason RiverMityczny
Liczba postów : 147
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty04.04.15 20:05

o tu :'D
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty04.04.15 20:07

Hyhy, zaspamię wspaniałością Thranduila.
O wszystkim i o niczym Tumblr_myap3nD9kU1sqoz8fo1_500
O wszystkim i o niczym Tumblr_n78sqzslX41qau6svo1_500
O wszystkim i o niczym XB5L05q
O wszystkim i o niczym Tumblr_m9lsonIxj61qctz64o1_500
O wszystkim i o niczym Thranduil-funny
O wszystkim i o niczym Tumblr_mjrkf5rC0U1r38rxfo2_500
O wszystkim i o niczym Thranduil+b+tch+found+on+the+internet_a2250f_4867655
O wszystkim i o niczym Ab1b23c40dbbb2b1c25b84337dec27fd
O wszystkim i o niczym Comics-thranduil-elrond-Legolas-1865517
O wszystkim i o niczym 10553588_1597991430420205_545445108064132051_n

A potem stwierdziłam, że jednak nie chce mi się wszystkiego wklejać.


Ostatnio zmieniony przez Lowri Tanwen dnia 04.04.15 20:12, w całości zmieniany 1 raz
Jason River
Jason RiverMityczny
Liczba postów : 147
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty04.04.15 20:09

Lowri, walnij to w tym temacie 'just thrandy' c:
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty04.04.15 20:10

Ległam xD
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty04.04.15 20:12

Dobra, już przenoszę.

Leńtakbardzo
Altair Abhnel
Altair AbhnelWładca Rasy
Liczba postów : 197
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty04.04.15 20:25

Jak mowa o ulubionych gifach i takich tam...

O wszystkim i o niczym Tumblr_nezarazYHt1u3w57bo1_500
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 10:34

Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 18:36

Drzuma podbija sobie fejm w internetach!
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 19:13

Pf XD Chyba NAM! Bo wam jakoś nie zależy na reklamowaniu forum pfffy xP

A fejmu mi w życiu wystarczy, dziękuję xD
Jason River
Jason RiverMityczny
Liczba postów : 147
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 19:24

Nie zależy? A kto dzisiaj udostępnił na fejsie twojego posta reklamującego forum? xD
Kto ładnie skomentował na czArcie? Kto sumiennie klika w toplisty? xD
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 19:25

Jesteś moją córką xD nie liczysz się bo to OCZYWISTE że to robisz bo dostałabyś w zadek batem jak przyjedziesz na Pyrkon xP
Jason River
Jason RiverMityczny
Liczba postów : 147
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 19:51

Mam w razie czego miecz >8D
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 20:03

A ja miecz, kuszę, łuk, wakizashi, katanę, uzi do asg, pistolet do asg i maszynową broń do asg.... o i sztylet...
Na bank jeszcze o jakiejś broni zapomniałam ^-^
Jason River
Jason RiverMityczny
Liczba postów : 147
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 20:11

I po ch*j ci to? xD Aaa i na twoim miejscu uważałabym, wiesz co się dzieje z karabinopodobnymi przedmiotami, kiedy się wywrócisz xD
Thranduil Sindar
Thranduil SindarWładca Rasy
Liczba postów : 167
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 20:19

Ja nie Zuza XD spoko XD nie robię z nim fikołków i nie tańczę z nim na scenie XDD

A po co? Do cosplayów i BO LUBIEM xD <3
No a łuk to pasja <3
Thanatos Kurai
Thanatos KuraiDemon
Liczba postów : 173
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 20:20

jedyna prawilna broń to katana, najlepiej razy dwa :3 A co do Pyrkonu, broń się nie przyda i tak was zjem :3 (Tu podpowiedź co do mojego cosplay'u Razz )
Thranduil Sindar
Thranduil SindarWładca Rasy
Liczba postów : 167
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 20:21

Słaba podpowiedź bo wiele postaci z filmów, gier, anime itp. pasuje do takiego "opisu" XD
Thanatos Kurai
Thanatos KuraiDemon
Liczba postów : 173
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 20:24

To poprawię i dodam podpowiedź którą dałem w innym temacie:
- Z anime
- Nosze maskę
- Zwykła broń się nie przydaje
- Mogę was zjeść
:3
Thranduil Sindar
Thranduil SindarWładca Rasy
Liczba postów : 167
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 20:26

Bleach. Hollow.
XD
Jason River
Jason RiverMityczny
Liczba postów : 147
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 20:26

Pierwsze co mi przyszło do głowy to to straszne coś ze Spirited Away xD
Thranduil Sindar
Thranduil SindarWładca Rasy
Liczba postów : 167
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 20:27

O! Tak tak Very Happy Spirited Away No-Face Very Happy (Kaonashi) Very Happy
Thanatos Kurai
Thanatos KuraiDemon
Liczba postów : 173
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 20:30

Przebranie się za Hollowa to ciekawy pomysł, muszę przyznać Very Happy Jednak pożeram ciało dla mięsa, nie energii duchowej. A nie znam tego drugiego więc się nie wypowiem ;_;
Thranduil Sindar
Thranduil SindarWładca Rasy
Liczba postów : 167
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty09.04.15 21:04

Pf.. Tytan mi wpada jeszcze do głowy z Shingeki... i.. nie no kurcze jak człowiek tyle anime obejrzał to mu się wszystko zlewa x.x Ken Kaneki z Tokyou Ghoul też i wiele innych wpada mi do głowy XD

Nadal za mało danych xD
Sponsored content
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym Empty

O wszystkim i o niczym

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Offtop :: Gospoda :: Offtopisko-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.