Raashtram PBF
Poznajmy się bliżej Q163nkp
Raashtram PBF
Poznajmy się bliżej Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Poznajmy się bliżej

Abaddon Hope
Abaddon HopeDemonica
Liczba postów : 183
PisanieTemat: Poznajmy się bliżej  Poznajmy się bliżej Empty31.03.15 0:27

Wasze zainteresowania, numery kart kredytowych, hasła do facebooka, pesele, skany linii papilarnych, wszystko mile widziane.

_________________________________________

No to może ja zacznę. Cześć, jestem Honi i nie piję od 3 miesięcy (czeeeeść Hooooniiiii), osobnik płci chyba damskiej, rocznik 96 (fu, zaraz matura), no-life (a może little-life? Przecież wychodzę z domu czasem nawet 2 razy na miesiąc), profesjonalna fangirl z licencją na reblogowanie. Zawzięta bloggerka (bo klikanie w kółko 'reblog' chyba się liczy jako bloggowanie..?), tumblr moim drugim domem (droga do mojego chorego umysłu prowadzi tędy -> *uwaga, wejście grozi trwałym kalectwem*). Jeśli chodzi o moje obsesje zainteresowania, to są to głównie seriale (Supernatural, Doctor Who, Gra o Tron... dobra, nie będę się bawić w wymienianie, bo to by było pół strony, jak ktoś chce to na moim tumblrze, link wyżej, mam wymienioną większość seriali), komiksy i filmy o tychże komiksach (głównie Marvel, o DC sobie za dużo nie pogadam, wolę ten lekki, czasem głupkowaty klimat Avengersów, Guardiansów i X-menów). Dodatkowo Harry Potter, Assassin's Creed i inne rzeczy. A, no i raz czy dwa razy na rok wywalam masę kasy na cosplaye (dla niewtajemniczonych, chociaż tu takich raczej nie powinno być - stroje postaci filmowych, komiksowych, z gier, bajkowych, etc) i konwenty, przez co przez następne pół roku płaczę że nie mam kasy. To by było chyba na tyle, jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy i będzie mi się chciało, to dopiszę.
Loki Nibelung
Loki NibelungChimera
Liczba postów : 102
PisanieTemat: Re: Poznajmy się bliżej  Poznajmy się bliżej Empty31.03.15 10:17

Hej, jestem Kasia, mam 17 lat, nie mogę wyjść z nałogu - uzależnienie od mleka! xD
Uwielbiam konie, a co za tym idzie centaury, stąd ta postać Very Happy Nie posiadam raczej takich cool stronek jak Abaddon bo zawsze i tak zapominam je aktualizować Very Happy Wolę na nich przesiadywać xD
Lubię dobre fantasy i komedie. Komiksy mnie nie do końca pociągają, acz jak byłam młodsza to czytałam Witch. Jestem totalnym przeciwieństwem mojej postaci xD
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Poznajmy się bliżej  Poznajmy się bliżej Empty31.03.15 16:54

Mów mi: Ami albo Drzuma.. tak... "rz".. nie "ż".. Ja nie jestem plagą.. ani chorobą.. to moje tradycyjne pseudo od dawien dawna i nie jest to błąd, a zamierzenie z ważnym dla mnie znaczeniem xP proszę o uszanowanie tego Smile

W tym roku stukną mi 24 lata (rocznik 91). Studiuję japonistykę, dodatkowo angielski i francuski. Jestem wolontariuszką fundacji dla bezdomnych zwierząt. Interesuje mnie behawiorystka zwierzęca - ludzka już przestała ;3 Ponad to wszelkie religie i mitologie, kultury dalekich krajów, psychika człowieka - głównie dzieci. Często pracuję z dziećmi jako wychowawca kolonijny - obecnie w Poszukiwaczach Przygód (obozy japońskiego, kultury japońskiej, cosplay, manga anime).
Mam w domu małe Zoo... Psinkę w tym roku uśpiliśmy niestety. Ostała się już tylko świnka morska, szczuras i chomik. Pod Poznaniem trzymam natomiast swojego kochanego konika.
Uwielbiam książki, muzykę, filmy, anime.. głównie, jednak książki. Fantastyka, kryminały, komedie, historyczne itp.
Wyznaję "jesteś młody póki się takim uważasz". A ja się taką uważam. Jestem przeciwna stetryczałej młodzieży. Życie jest krótkie, acz piękne i trzeba się nim cieszyć. Dlatego śmiało zapraszam, można do mnie się odzywać. Nigdy nikogo nie naskakuję, nie lubię się kłócić, a tym bardziej nie obrażam - jest to zbyt niedojrzałe i nieodpowiedzialne mym skromnym zdaniem. Ot jestem taki mały, pozytywny stworek Wink (do bólu pozytywny)
Grywam też w gry.. w tym online.. jak WoW, LoL, WoT czy GW2 np..
Chyba.. wszystko..?

(wcale nie zjechałam tego sobie z czarta z lenistwa XD)

Poznajmy się bliżej DVvmHvi
(taki niby/prawie cosplay Cersei xD)
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Poznajmy się bliżej  Poznajmy się bliżej Empty

Poznajmy się bliżej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Offtop :: Gospoda :: Offtopisko-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.