Raashtram PBF
WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Q163nkp
Raashtram PBF
WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!

Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty09.04.20 16:08

Napiszcie post każdą postacią, którą wracacie.
Jeśli ktoś nie wraca - rezygnuje z gry - prosimy również o informację!



Wracamy - tym razem z opóźnieniem

Dobry. Przepraszam za nieobecność dłuższą niż planowałam (normalnie koło grudnia/stycznia mam możliwość powrotu do for po wybywaniu w okolicach czerwca itd.) Było to spowodowane wieloma rzeczami, o których pisać nie bardzo powinnam i chcę, ale niemniej najmocniej przepraszam, bo chociaż uprzedzam zawsze, że znikam w tym okresie, to najczęściej styczeń już solidnie powracam - nie uprzedziłam też, że moja nieobecność się wydłuży, przez co zapewne pozostałe osoby z administracji - pomijając że też mieli swoje sprawy - mogli się czuć niepewnie.

Mam nadzieję, że wszyscy jesteście w dobrym zdrowiu. Postaram się by takie sytuacje nie miały miejsca (chociaż zawsze we wspomnianym wyżej okresie znikam z powodu prywatnych), niemniej zachęcam do nie-znikania-ze-mną xD a jeśli już tak, to zapraszam do powrotu.

Aby umilić pobyt w domach i trudny okres, wracamy z forum - jeśli chcecie wrócić z nami, serdecznie zapraszamy ^^ A osoby, którym się odwidziało, odechciało, nie mają czasu, albo nie bardzo widzi im się taki styl bytowania forum (za co przepraszam), proszę jedynie uprzejmie o info, byśmy wiedzieli na kogo nie czekać Smile

Przesyłam dużo I love you i w razie gdyby kogoś to interesowało ( xD) już u mnie wszystko w porządku, a także jestem w dobrym zdrowiu (mój piesek gorzej ale well, walczymy).

Pozdrawiam
Shinera (Mavis) vel Thranio~

P.S. Przepraszam też osoby, które zmartwiłam prywatnie, bo jestem świadoma, że dla osób, które grywają ze mną dłużej lub znają mnie prywatnie, fakt, że nie wracam na fora i Raash nie odżywa w okolicach najpóźniej stycznia jest DZIWNY. Dziękuję za Waszą troskę <3

Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty09.04.20 16:12

Wracam.
Alruna Schalledel
Alruna SchalledelMityczna
Liczba postów : 68
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty09.04.20 17:52

Zdecydowanie "być może". Nie wiem.
(Nie chce mi się przelogowywać na pozostałe postacie - dotyczy to również Yagi i Maciavelle)
Dragon Bloodworth
Dragon BloodworthWampir
Liczba postów : 52
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty09.04.20 20:13

Wracam koniecznie!
Thranduil Sindar
Thranduil SindarWładca Rasy
Liczba postów : 167
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty09.04.20 20:16

*napisze sobie każdą postacią, to se je przypomni* XD

TAK - Blondi wraca
Lagertha Vallhund
Lagertha VallhundTytan
Liczba postów : 35
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty09.04.20 20:19

Tak! ^^
Eredin Bréacc Glas
Eredin Bréacc GlasSzlachetny
Liczba postów : 53
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty09.04.20 20:48

Eredin powróci.
Neneke Birdsong
Neneke BirdsongTytan
Liczba postów : 10
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty09.04.20 21:12

Taaaaaaaak^^
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty09.04.20 22:12

siłą rzeczy ja
Vladimir Tepes
Vladimir TepesWładca Rasy
Liczba postów : 256
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty10.04.20 0:05

Oczywiście, że wracam z całą ekipą - potem ich zaloguję
Azarchehr Agassi
Azarchehr AgassiArcyMistrz
Liczba postów : 91
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty10.04.20 10:54

Wracam Dijinem xD Co do Likantropa... Muszę pomyśleć.
Merida The Valkyrie
Merida The ValkyrieWładczyni Rasy
Liczba postów : 206
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty10.04.20 13:10

O. Wraca mój ulubiony popiołek, to kolejny powód (z wielu innych powodów), dla którego nie może mnie tu zabraknąć.

Nie pozbędziecie się mnie. Wrócę ja... my wszystkie znaczy (że moje postaci. tak)
Loki Nibelung
Loki NibelungChimera
Liczba postów : 102
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty10.04.20 13:11

Merida The Valkyrie napisał:
(...)
Nie pozbędziecie się mnie. Wrócę ja... my wszystkie znaczy (że moje postaci. tak)
Diana Unicornus
Diana UnicornusChimera
Liczba postów : 149
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty10.04.20 13:11

Merida The Valkyrie napisał:
(...)
Nie pozbędziecie się mnie. Wrócę ja... my wszystkie znaczy (że moje postaci. tak)
Saskia N'ga
Saskia N'gaChimera
Liczba postów : 33
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty10.04.20 13:12

Merida The Valkyrie napisał:
(...)
Nie pozbędziecie się mnie. Wrócę ja... my wszystkie znaczy (że moje postaci. tak)
Ariella Samaki
Ariella SamakiAtlantka
Liczba postów : 33
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty10.04.20 13:12

Merida The Valkyrie napisał:
(...)
Nie pozbędziecie się mnie. Wrócę ja... my wszystkie znaczy (że moje postaci. tak)
Wylde Hunt
Wylde HuntGenerał
Liczba postów : 66
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty10.04.20 13:13

Merida The Valkyrie napisał:
(...)
Nie pozbędziecie się mnie. Wrócę ja... my wszystkie znaczy (że moje postaci. tak)

(uf... koniec chyba) XD
Jeckyll Hyde
Jeckyll HydeWładca Rasy
Liczba postów : 71
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty10.04.20 14:24

Wracam
Saska Poselin
Saska PoselinWidmo
Liczba postów : 43
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty10.04.20 14:25

Saską też wracam, chociaż ona mało aktywna jest.
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty12.04.20 11:23

Chciałabym zawiadomić tu wszystkich chętnych, którzy wracają, o tym co będzie się działo teraz na forum:

Planujemy uprościć mechanikę i przemeblować forum tak, aby było wygodniejsze i łatwiejsze do grania, gdyż wymagało tego od dłuższego czasu. Tym sposobem zawieszamy misje/tury rozliczeniowe/eventy/zakupy u NPC, wszystko, co wymaga udziału MG, byśmy mogły prędko się tym zająć i szybko skończyć (prace już ruszyły i osobiście mam wielką nadzieję skończyć to w tempie ekspresowym).

Wszystkich, którzy boją się, że przy zmianach będą stratni - nie martwcie cię, chcemy nam wszystkim ułatwić życie, nikt nie wyjdzie stratnie. Po wprowadzeniu zmian czeka nas kontynuacja wątków, niezakończonych misji, balu i ruszy event dziadów. Wszystko pójdzie pełną parą, ale do tego czasu - zapraszamy was serdecznie do swawoli roleplayowych na fabule (czytam wszystkie wasze wątki, drogie świntuszki).

Informacja dla interesantów - koronacja Mercy dalej trwa, można w niej pisać.
Mere Tepes
Mere TepesWampirzyca
Liczba postów : 23
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty30.04.20 16:24

Mała pijaweczka też wraca!
Melisandre Travis
Melisandre TravisCzłowiek
Liczba postów : 45
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty30.04.20 16:25

Oczywiście ja również jakby inaczej!
Mirabel McQueen
Mirabel McQueenUskrzydlona
Liczba postów : 29
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty30.04.20 16:29

Śliczna anielica z urazem również xDD
Sponsored content
PisanieTemat: Re: WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!  WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami! Empty

WRACAMY - Dajcie znać, kto wraca z nami!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Zasady gry i ogłoszenia :: Ogłoszenia od Adminów-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.