Raashtram PBF
Someth Rutauet [w Budowie] Q163nkp
Raashtram PBF
Someth Rutauet [w Budowie] Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Someth Rutauet [w Budowie]

Someth Rutauet
Someth RutauetPrzybysz
Liczba postów : 3
PisanieTemat: Someth Rutauet [w Budowie]  Someth Rutauet [w Budowie] Empty03.05.19 23:07


Someth Rutauet

Człowiek - Rdzenny

Płeć:
On
Stan Cywilny:
Kawaler
Wiek:
17 lat
Zawód / Hobby:
Złodziej/Włamywacz
 Wzrost i Budowa:
178 | Smukła
Grupa:
brak
Kasta Społeczna:
Mieszczanin
Wizerunek:  
Czyj Wizerunek
Głos Postaci
(klik)

Dodatkowe Informacje

Lekkoduch
Waleczny
Pewny Siebie

Przez swoją pewność siebie niejednokrotnie wpakował się w kłopoty, mało kto w końcu lubi wyszczekanych i przemądrzałych smarkaczy. Mimo tego nie zwykł uczyć się na swych błędach. Jeśli coś sobie postanowi będzie walczył i to jak lew. Zwykle nie przejmuje się tym co będzie jutro, interesuje go wyłącznie tu i teraz. 

Aparycja
Dość wysoki chłopak o smukłej budowie ciała, ciemnobrązowych włosach, które zawsze są w lekkim nieładzie i jasnych zielonych oczach. Zadziera głowę niczym dumny szlachcic, porusza się zwinnie i cicho. Jego kpiący uśmieszek prawie nigdy nie schodzi mu z twarzy. W prawym bucie nosi mały sztylet, jak to mawia „na wszelki wypadek”. Jest dobrym obserwatorem, co nieraz pomogło mu w jego fachu złodzieja.
Historia
Matka była kurtyzaną. Często odwiedzał ją pewien szlachcic, który życzył sobie tylko jej towarzystwa, pomimo sporego wyboru. Ta dziwna, a jednocześnie typowa relacja w tym fachu skończyła się tym, że kobieta zaszła w ciąże. Nie zdążyła o tym jednak poinformować szlachcica, gdyż przepadł jak kamień w wodę. Przez pewien czas, szukała mężczyzny, ale nikt nie kojarzył tego człowieka z opisu, a imię i nazwisko tym bardziej nie było nikomu znane. 
Po narodzinach syna przestała szukać mężczyzny, doszła do wniosku, że ją oszukał i nie podał prawdziwego imienia. Skupiła się więc na wychowaniu i zarabianiu, tak jak robiła to do tej pory. Someth wychował się wśród pań do towarzystwa. Nie jedno widział już jako małe dziecko. Chłopak z niego był krnąbrny to i zdarzyło się, że obrywał od nieznajomych i często pijanych mężczyzn, który przychodzili do burdelu się zabawić. 
 Gdy chłopak osiągnął wiek piętnastu lat, jego matka podupadła na zdrowiu, wkrótce okazało się, że to nie byle przeziębienie, a siły opuszczały ją z dnia na dzień. Nie mogła więc dalej oddawać się mężczyznom. Brązowowłosy postanowił pomóc matce. Niestety mało kto chciał przyjąć do pracy chłopca, który znany był z pakowania się w kłopoty i do tego kojarzył się z burdelem. Tak zaczęła się jego przygoda ze złodziejstwem. Kradł przede wszystkim jedzenie, ale i lekarstwa, jeśli udało się znaleźć, a z czasem nawet wartościowe rzeczy. Los jednak nie chciał uwolnić kobiety od choroby i wkrótce potem zmarła. 
 Someth opuścił burdel i przez pewien czas mieszkał na ulicy, dopóki nie "zarobił" tyle, by stać go było na najbardziej obskurne mieszkanie w mieście. Od tamtej pory wiedzie życie miejskiego złodziejaszka.


Umiejętności
• RASOWE: 
• Rzemiosło: Znajomość anatomii
• Specjalizacja: Pisanie
• Ulepszone władanie przedmiotami z kryształami

• WYBRANE: Spostrzegawczość, Uniki, Ukrywanie się, Kondycja, Czujność, Otwieranie zamków
Moce
• Brak


Ostatnio zmieniony przez Someth Rutauet dnia 07.05.19 22:05, w całości zmieniany 3 razy
Someth Rutauet
Someth RutauetPrzybysz
Liczba postów : 3
PisanieTemat: Re: Someth Rutauet [w Budowie]  Someth Rutauet [w Budowie] Empty04.05.19 23:56

Karta gotowa do sprawdzenia
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Someth Rutauet [w Budowie]  Someth Rutauet [w Budowie] Empty05.05.19 20:47

Rasa: Ludzie mają trzy podrasy i nie wpisałeś żadnej, znaczy ja się domyślam, że prawdopodobnie jesteś rdzennym, ale trzeba to wpisać c:

Dodatkowe informacje: To o ojcu zalecam usunąć i wpisać sobie w późniejszym kodeksie (ponieważ jest tam na to miejsce), a co do lęku - zależy czy chcesz wszystkich wszem wobec ogłaszać o swojej słabości, którą mogą wykorzystać, czy wolisz to również wpisać potajemnie w kodeksie. Tu są takie ciekawostki, albo ogólnie znane fakty.

Nie wstawiłeś obrazka i dlatego pojawił się taki brzydki kwadracik. Możesz tu wrzucić jakiegoś gifa czy arta, by tak nie było lub to zostawić. Twój wybór.

I wreszcie umiejki:
Twoje rasowe umiejki to -->
• Rzemiosło: wybierz rzemiosło
• Specjalizacja: wybierz zawód
• Ulepszone władanie przedmiotami z kryształami
• Dwa dodatkowe miejsca na umiejętności

A ty ich nie wpisałeś, więc nie pozbawiaj się ich i to zrób, bo aż szkoda je tracić! W dodatku w wybranych masz ich tylko 5, a możesz wziąć 6, jako że nie masz mocy c:
Someth Rutauet
Someth RutauetPrzybysz
Liczba postów : 3
PisanieTemat: Re: Someth Rutauet [w Budowie]  Someth Rutauet [w Budowie] Empty07.05.19 22:53

Okej. Karta gotowa do sprawdzenia : ) 

P.S: Wstawiłam gif, ale jak widać, coś się skopało :/
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Someth Rutauet [w Budowie]  Someth Rutauet [w Budowie] Empty

Someth Rutauet [w Budowie]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Axroth (W budowie)
» Surowce w budowie
» Cień smoka.. W BUDOWIE
» Caroline Georgiew (W BUDOWIE)
» Riddle De Smet (W BUDOWIE)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: W BUDOWIE-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.