Raashtram PBF
Iphigenia "Księżna" Yuizil Q163nkp
Raashtram PBF
Iphigenia "Księżna" Yuizil Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Iphigenia "Księżna" Yuizil

avatar
IphigeniaPrzybysz
Liczba postów : 1
PisanieTemat: Iphigenia "Księżna" Yuizil  Iphigenia "Księżna" Yuizil Empty26.02.19 23:29


Iphigenia "Księżna" Yuizil

SZLACHETNI - NOCNY

Płeć:
ONA
Stan Cywilny:
WOLNA
Wiek:
120
Zawód / Hobby:
KURTYZANA
Wzrost i Budowa:
174 cm | SZCZUPŁA
Grupa:
BRAK
Kasta Społeczna:
MIESZCZANIE
Wizerunek:  
Mariya Andreeva
Głos Postaci :
(klik)

Dodatkowe Informacje :
• Uwielbia przepych, ekscentryczne ubrania, z dużą ilością haftowanych wzorów, koralików, futer i elementów. Buduje w ten sposób charakterystyczną otoczkę teatralności dookołą siebie.

Czarująca
Ambitna
Charyzmatyczna

Chociaż Księżna kreuje się na ekscentryczkę, jest osobą twardo stąpającą po ziemi, która nie ugnie się i zdobędzie to, na co ma ochotę, nawet po trupach. Ogrywa nieszkodliwą dla większych profitów, co przychodzi jej nader naturalnie dzięki swoistej bucie i szczerości oraz umiejętności przegadania słuchacza tak, że podaruje jej diamentowy naszyjnik i jeszcze wyda resztę z zapłaty. Czasami brakuje jej granic i wpada w kłopoty przez to, że posunie się za daleko, czy to słowem czy czynem, i nie zawsze udaje jej się cało wyjść z opresji.

Aparycja
Zanim zobaczysz Księżną, słyszysz stukanie koralików, ciche dzwonienie, brzdęk i szelest. Rzuca się w oczy pełna drobnych detali suknia, ukrywająca wdzięki wysokiej kobiety, dodając jej jeszcze więcej posągowej wyższości; niczym kolumna stała między tłumem, w ubraniu zakrywającym ją niemal doszczętnie. Tak się zwykle nosiła, ubranie pełne warstw, detali, haftów i futra. Ten, kogo nie było stać na jej wynajęcie, nie wiedział nawet jakiej jest rasy, bo jej spiczaste uszy zawsze pozostawały zasłonięte. Ciemne włosy, sięgające pasa, spinała dokładnie i ukrywała pod czepcem z welonem, czasami na balach szlachty odkrywała lśniące pukle, lecz raczej rzadko. Na tle wielobarwnych materiałów jej stroju, odkreśla się wyraźnie blada twarz: blada cera, ciemne łuki brwi i brązowe oczy. Policzki są nieco pyzate, dodając pewnej niewinności dziecięcej jej wizerunkowi, podobnie zresztą jak lekko zadarty nos. Tchnęło od niej świeżością, a w krokach tkwiła zwinność. Mało kto posądziłby ją o długie życie, za to wszyscy wiedzieli, że jest kurtyzaną. Zresztą, sama zawsze się upewniała, że każdy to wiedział. Towaru nie należy okazywać tym, którzy nie zapłacą.
Historia
WPISZ MIN. 7 ZDAŃ ZŁOŻONYCH, CHYBA ŻE WYBRANA KASTA WYMAGA WIĘCEJ


Umiejętności :
RASOWE: WYCENA, WIDZENIE W CIEMNOŚCI, ZWIĘKSZONA ZWINNOŚĆ, ZWIĘKSZONA PERCEPCJA

WYBRANE: UWODZENIE, CZYTANIE, WIĘKSZA ZWINNOŚĆ, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ, PERSWAZJA
Moce :
• BRAK

Iphigenia "Księżna" Yuizil

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: W BUDOWIE-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.