Raashtram PBF
budowa Q163nkp
Raashtram PBF
budowa Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

budowa

Bezimienny
BezimiennyPrzybysz
Liczba postów : 1
PisanieTemat: budowa  budowa Empty24.02.19 18:10


Bezimienny

DEMON - PIASKUN

Płeć:
ON
Stan Cywilny:
KAWALER
Wiek:
230 LAT
Zawód / Hobby:
BIBLIOTEKARZ, SKRYBA
Wzrost i Budowa:
180 CM, EKTOMORFIK
Grupa:
-
Kasta Społeczna:
Mieszczanin
Wizerunek:  
Randomy
Muzyka :
(klik)

Dodatkowe Informacje :
• Na tym zdjęciu po lewej powinien mieć skrzydła, ale musicie użyć swojej wyobraźni. Buziaczki.
DOMINUJĄCY
CICHY
TAJEMNICZY

Bezimienny to osoba cicha i skryta. Zwykle nie udziela się nieproszony i ogląda wszystkie wydarzenia z boku, będąc gotowym do ulotnienia się, gdyby zaczęło płonąć. Mimo setek lat na karku nie do końca rozumie koncepcję "odczuwania emocji" - cały czas wydaje mu się, że to inni czują, a on jedynie trwa. Wypiera uczucia zdezorientowany i skrzywdzony, nie chcąc przywiązywać się do osób mogących zniknąć z jego życia, ale w rzeczywistości jest zdolny do odczuwania ich ze zdwojoną siłą. Oszukiwanie się prowadzi do długich i nieprzyjemnych epizodów depresyjnych, podczas których zamyka się w bibliotece i czyta. Nawet latami. Ceni sobie piękno i sztukę w formie wszelakiej - od żywych, pełnych ekspresji tańców, aż po statyczne obrazy wiszące w galeriach bogatych twierdz. To lekko szalony elegancik, który nosi na barkach myśli swoje i innych. Widać mocno, że nie na wszystkie był gotowy - jego kolana wręcz uginają się pod ciężarem doświadczeń, które go sięgnęły.

Jego nieco kobieca aparycja i wieczne rozkojarzenie mogą sprawić wrażenie, że Bezimienny to osoba uległa i niepewna siebie, ale jest odwrotnie. Każdy kto go poznał wie dobrze jak zarozumiałym i egoistycznym potrafił stać się potworem, kiedy coś nie szło po jego myśli. Nie da się go wtedy ujarzmić. Nie da się kazać mu robić czegoś, czego nie chce. Zmuszony do czegokolwiek znika lub mści się. Możliwe, że potem pożałuje, ale co z tego, skoro zdąży już złamać ci serce? Z jednej strony nie chce nikogo skrzywdzić. Z drugiej... to bardzo często on jest powodem wszystkich problemów. Trochę to wszystko zagmatwane.

Aparycja
Demon z krwi i kości. Piękny jak diabli, o skórze delikatnej, pięknej i kobiecej, włosami białymi jak śnieg i drobnymi dłońmi, które wyglądają na nieskalane pracą. Możliwe, że ktoś nazwałby go kiedyś laleczką, ale szanse na to przekreślają wysoki wzrost, upiorne, błoniaste skrzydła i czarci ogon. Bezimienny nie wygląda jednak jak zwyczajny Piaskun, bo świat stworzył go albinosem. Jego sierść pozostaje biała nawet w formie nietoperza, przez co w pierwszym momencie niemal wszyscy interpretują jego wygląd jako dziwacznego ptaka.
Historia
Pierwsze wspomnienia Bezimiennego to te, kiedy znajdował
Umiejętności :
RASOWE: • Przemiana w nietoperza
• Odczytywanie snów i koszmarów innych osób
• Możliwość wejścia w cudze sny i ingerencji w nie, w miejscu ciała Piaskuna zostaje wtedy mała lalka o jego wyglądzie
• Uwodzenie - silniejsze

WYBRANE: Czytanie, pisanie, koncentracja, doskonała pamięć, spostrzegawczość, specjalizacja: skryba
Moce :
• BRAK

budowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Na-uriel budowa
» Persylius (budowa)
» Felicity Sedizanio [budowa]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: W BUDOWIE-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.