Raashtram PBF
Renesmee Metherlence Q163nkp
Raashtram PBF
Renesmee Metherlence Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Renesmee Metherlence

Renesmee Metherlence
Renesmee MetherlenceLykantropka
Liczba postów : 12
PisanieTemat: Renesmee Metherlence  Renesmee Metherlence Empty02.02.19 1:40


Renesmee Metherlence

Lykantrop - Uszaty (Wilk)

Płeć : ONA
Stan Cywilny : Panna
Wiek : 10 wiosenek
Zawód / Hobby : Żebraczka/Uliczna śpiewaczka
Wzrost i Budowa : 135 cm i Smukła
Grupa : Wataha Wilków
Kasta Społeczna : Włóczęga

Wizerunek : Pinterest
Aparycja :
Dziewczyna z wyglądu, jest bardzo młoda. Posiada dziewięć lat i jest dość niską i bardzo szczupłą dziewczynką, obecnie dodatkowo wychudzoną przez panujący u niej głód. Oczy są średniej wielkości, o łagodnym kolorze niebieskiego, otoczone długimi czarnymi rzęsami. Ma trochę trójkątną twarz, kiedyś o zgrabnych policzkach, które są nieco zapadnięte. Ma sięgające za łopatki, bardzo proste, rude włosy. Dłonie są drobne i malutkie, o małych paznokciach, pod którymi można zauważyć brud. Nosi na sobie szarawą potarganą sukienkę, w niektórych miejscach jest pourywana na końcach. Kiedyś była to śnieżno-biała sukieneczka. Posiada wilcze uszka i ogonek. Ma duże ostre kły i ostre pazurki.



Historia :

Mieszkała z matką na odludziu, w małej, opuszczonej leśniczówce. Ojca nigdy nie poznała. Rodzicielka od najmłodszych lat uczyła ją podstaw o prawach przyrody. Jako nieobyty wilczek biegała za matulą po lesie, rozglądając się za malutkimi ptaszkami i średnimi jaszczurkami. To na nich ćwiczyła swoje polowanie, ale nie zabijała ich. Łapała delikatnie w łapkach i wypuszczała ich wolno. Kiedyś rodzic zaproponowała, żeby zabiła w przyszłości schwytanego ptaka. Renesmee nie chciała tego uczynić, ale uległa matce. Poczuła w pysku krew. To było najohydniejsze uczucie, jakiego doświadczyła w tamtym czasie. Któregoś dnia do ich chaty nieznajoma persona zapukała. Matka cicho podeszła do okna i nie alarmując wędrownika przez okno. Z ogromnym przerażeniem w oczach poszła szybko pociechę schować w bezpiecznym miejscu, czyli pod łóżkiem gdzie znajdowało się wejście do podziemi. Weszła, tam do środka zostając zamknięta. Tymczasem usłyszała ostatni przeraźliwy dźwięk ostrza przecinającego skórę i mokry wypływającej krwi. Przed oczami ujrzała ptaka, którego zabiła ostatnio. Właśnie wtedy usłyszała ten sam dźwięk wypływającego płynu. Obcy opuścił ich dom. Wystraszona dziewczynka siedziała w komórce dobre dwie godziny, chcąc upewnić się, czy nie ma nikogo w pobliżu. Kiedy odważyła się wyjść z ukrycia, ujrzała martwą matkę leżącą na środku domu z podciętym gardłem. Bardzo mocno to przeżyła, nie potrafiąc sobie wybaczyć, że nie mogła razem z nią ukryć w tej piwniczce. Przerażona tą sytuacją, wybiegła jak najszybciej z domu, uciekając jak najdalej. Od tamtego czasu błąkała się po krainie, starając  w ciężkich warunkach przetrwać.
Niewinna
Urocza
Cicha


Charakterek dziewczynki jest przepełniona dobrem i niewinnością, pomimo tego, że przeszła ciężki okres w  życiu. Posiada silną wolę, jednocześnie usposobienie delikatności i łatwo ją zranić. Uwielbia naturę i spać w swojej przemianie zwierzęcej w puszczach, ale w dzień przemierza po większych miastach, żebrząc, żeby przeżyć w brutalnym świecie. Nie lubi dużych zgromadzeń, ale niestety musi dostosować się do tego, żeby mieć więcej szans na łatwiejszy zarobek, dlatego robi wszystko, żeby wytrzymać najgorszy ciężar.



Umiejętności :
• Nasłuchiwanie
• Zwiększona: zwinność
• Sztuka przetrwania w dziczy
• Porozumienie z wilkami.
WYBRANE
• Ukrywanie się
• Piękny głos
• Większa percepcja
• Doskonała Pamięć

Moce :
Kryształ Ziemi
• Trzęsienie Ziemi
• Kamienna Skóra
• Deszcz Meteorów
Dodatkowe Informacje :
• Pomimo tego, że cierpi głód, nie jest w stanie na nic zapolować na najmniejszą istotę. Woli Żebrać.
• Zazwyczaj mówi bardzo cicho. Gdy śpiewa, zapomina o swojej nieśmiałości, wydając najpiękniejsze i kojące dźwięki, które potrafią wykruszyć najbardziej skamieniałe serca istot.
• Nie lubi dzikich tłumów, czuje się wtedy płochliwa, dlatego zazwyczaj ucieka.
• Ceni spokój i harmonię.
• Najbardziej boi się krzyczących istot; kiedy ich usłyszy, ma ochotę zwiać jak najdalej od nich.


Ostatnio zmieniony przez Renesmee Metherlence dnia 05.02.19 19:11, w całości zmieniany 5 razy
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Renesmee Metherlence  Renesmee Metherlence Empty05.02.19 18:32

W rasa - odmiana jak piszesz:
Lykantrop - Uszaty (tak się nazywa xD nie "uszatek" Very Happy ) Musisz napisać jakiego zwierzęcia cechy masz
Np.

Lykantrop - Uszaty (Kot)

I ogólnie pomyliła ci się rasa. Uszaty to nie Zwierzar. Uszate nie zmieniają kształtu. Przeczytaj proszę dokładnie opis rasy "Uszaty" Smile


W umiejętności
"• Porozumienie ze zwierzęciem swego gatunku"
Piszesz jaki to gatunek, np.
"• Porozumienie z innymi kotami"

^^

P.S. Czy wzięłaś lisa? XD
Renesmee Metherlence
Renesmee MetherlenceLykantropka
Liczba postów : 12
PisanieTemat: Re: Renesmee Metherlence  Renesmee Metherlence Empty05.02.19 18:51

Tak wzięłam lisa.

Dobrze, mam nadzieję, że już wszystko zostało poprawione. O ile mi oczu nie wyrwało z orbit xD
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Renesmee Metherlence  Renesmee Metherlence Empty05.02.19 19:16

Ok. Uszaty wilczałek <3 Dobziu Very Happy

Akcept ^^
Zrób sobie Kodeks, Ekwipunek, Pocztę, Relacje i Reputację.
I pamiętaj, że jesteś dzieckiem pod opieką innego gracza i to nie byle chłopa, więc ni ma włóczenia się samotnie gdzieś po za Zamkiem D: Rozruszaj tam mury itd. xD
p.s. pewnie musisz sobie komnatkę na zamku u Altaira machnąć itd. XD
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Renesmee Metherlence  Renesmee Metherlence Empty

Renesmee Metherlence

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Renesmee Metherlence
» Kodeks Renesmee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Damskie-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.