Raashtram PBF
Roderick Garson Q163nkp
Raashtram PBF
Roderick Garson Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Roderick Garson

Roderick Garson
Roderick GarsonMityczny
Liczba postów : 63
PisanieTemat: Roderick Garson  Roderick Garson Empty20.01.19 22:47


Roderick Garson

Żywioł - Mityczni

Płeć : Mężczyzna
Stan Cywilny : Kawaler
Wiek : 35 lat
Zawód / Hobby : Najemnik
Wzrost i Budowa : 180 cm | Umięśniony
Grupa : brak
Kasta Społeczna : Włóczęga

Wizerunek : Pinterest
Aparycja : Pierwsze co należy rzec o Rodericku, to jest on umięśniony i przystojny, nie raz niewiasty się za nim oglądały, a on zawsze lubił to wykorzystywać. Jego twarz zazwyczaj pozostaje niewzruszona czymkolwiek (dobry gracz w pokera) zmienia się to jedynie w towarzystwie kobiet. Oczy ogniste, związane z żywiołem, samo spojrzenie w te jego zimne oczy w kolorze ognia potrafi niejednemu zmrozić krew w żyłach. Tak samo włosy ognisto rude, nadają mu dodatkowego animuszu. Zawsze stara się trzymać taki 2-dniowy zarost, ponieważ uważa że z takim delikatnym zarostem wygląda najlepiej. Na plecach między łopatkami ma znamię "tatuaż" z płomieniem.

Historia : A więc chcielibyście się dowiedzieć czegoś na temat Rodericka. Czy będzie to historia waleczności odwagi, romansu i innych bzdetów? Absolutnie nie, no może troszkę, zależy co kto lubi. Ale zacznijmy od początku. Narodził się w normalnej rodzinie jakich wiele wśród mitycznych. Wychowywali go rodzice, rodzeństwo, ciocie wujkowie. Ogólnie każdy pieprzył się z każdym nie ma tu się za bardzo zagłębiać. Ogólnie pochodził z kasty mieszczan, jednakże po osiągnięciu pełnoletności, postanowił że nie chce wieść tak nudnego życia i postanowił ruszyć na trakt zostając najemnikiem, a tym samym włóczęgą. Przez te lata widział na swojej drodze wiele, więcej niż mógłbym tu wam opisać. Śmierć, odcięte kończyny, flaki na rozwleczone po trakcie. Różne rzeczy się zdarzały. Wywołało to u niego neutralność niemalże na wszystko co go otacza. Kamienna twarz, brak uśmiechu, od taki człowiek kamień, na pierwszy rzut oka niezdolny do uczuć. Ale za to przy kobietach, zupełna zmiana, ogólnie uwielbia ich towarzystwo. Tak naprawdę nigdy nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej. Często sypiał w karczmach, niekiedy również na trakcie i nie raz miał do czynienia z różnymi niebezpieczeństwami. Wszelkie zlecenia jakie dostawał, zawsze wykonywał sumiennie i najlepiej jak tylko potrafił. Zleceniodawcy zwykle byli zadowoleni z jego roboty, ale oczywiście nie raz bywało tak, że nie udało mi się wykonać zadania. Ot czynnik ludzki, wszak nikt nie jest doskonały prawda? Żył sobie tak od zlecenia do zlecenia, podrywając niewiasty gdzie tylko się dało, bo przyznać trzeba że kobieciarz to z niego niesamowity. Nie przykłada wagi do tego z kim i gdzie, byleby to była kobieta i byle seks w danym miejscu był dozwolony, co by nie robić sobie niepotrzebnych kłopotów. I tak wiedzie sobie życie do tej pory. Od karczmy do karczmy, z miasta do miasta. Czas pokaże co przygotował dla niego los.
 
Bezwzględny
Kobieciarz
Sumienny

No i dochodzimy do kwestii charakteru naszego Rodericka. I tu również nie oczekujcie owacji na stojąco, bo można by rzec ze przyjemniaczek to z niego żaden, no chyba ze ma do czynienia z piękną niewiasta. Wtedy to i szarmancki być potrafi. Ale ogólnie, na co dzień to po po prostu kawal zimnego drania. Jego oczy czy twarz nie okazują niemal żadnych emocji. Od taki typ wyzuty z jakichkolwiek wyższych uczuć (i tu ponownie: za wyjątkiem pięknych niewiast) głos niski, basowy przepełniony stoickim spokojem. Niewiele rzeczy jest w stanie wyprowadzić go z równowagi. Ale niech nie zwiodą was pozory, jeśli naciśniecie mu na odcisk, to zaatakuje i to bez mrugnięcia okiem.



Umiejętności : • Kontrolowane wybranego żywiołu
• Przemiana w istotę danego żywiołu
• Bezproblemowe korzystanie z kryształów swego żywiołu
• Możliwość naładowania mocy kryształu swego żywiołu
• Urodzony wojownik
• Dyscyplina
• Uwodzenie
• Sztuka przetrwania w dziczy
Moce : • Ognista kula
• Uderzenie płomieni
• Deszcz ognia
Dodatkowe Informacje : • Lubi sobie zapalić.
• W dupie ma, co myślą o nim inni.
• Można powiedzieć że ma dwie osobowości. Jest inny na co dzień oraz inny w otoczeniu kobiet.
• Nie stroni od alkoholu.
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Roderick Garson  Roderick Garson Empty20.01.19 23:23

Akcept.

Zapraszam do założenia:
- Ekwipunku
- Kodeksu
- Reputacji
- Relacji
oraz uzupełnienia profilu <3

Roderick Garson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Roderick Garson
» Roderick Garson

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Szukane, Wydawane Postaci :: Handel Postaciami-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.