Raashtram PBF
Wierzchowce Q163nkp
Raashtram PBF
Wierzchowce Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Wierzchowce

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Wierzchowce  Wierzchowce Empty10.01.19 21:21

Wierzchowce
W grze można rozpocząć przygodę z wierzchowcem - bądź kupić go w trakcie gry.
Można mieć ich wiele i najróżniejsze rodzaje. Chociaż jest wiele innych istot nadających się na wierzchowce, to poniższe są najczęściej spotykane.

    Konie
    Lista Koni
    Pod każdym linkiem macie też obrazki wyglądu źrebaków i dorosłych koni w różnym umaszczeniu. Można posiadać na początku gry o ile rzut k6 w Ekwipunku na Rumaka się uda.

    Kuce
    Lista Kuców
    Pod każdym linkiem macie też obrazki wyglądu źrebaków i dorosłych koni w różnym umaszczeniu. Można posiadać na początku gry o ile rzut k6 w Ekwipunku na Rumaka się uda.

    Inne
    - Osiołki
    Można posiadać na początku gry o ile rzut k6 w Ekwipunku na Rumaka się uda.
    - Jednorogi
    - Pegazy

    To głównie typy rumaków, które możecie jedynie zdobyć na fabule.
 Obrazki i inspiracja koni pochodzi z Howrse.
"ihaha"

Wierzchowce WzAZEg1
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Wierzchowce  Wierzchowce Empty01.02.19 20:58

Oswajanie
"- Dzień dobry, mam konia i chciałbym go oswoić.
- Dzień dobry, oczywiście, 6,50 się należy."

Czyli jak oswoić dzikiego wierzchowca - czy to konia czy innego potencjalnego rumaka, w tym takiego złapanego na fabule itp.?
Spokojnie, to nie jest tak trudne jak się wydaje... to jeszcze trudniejsze!

Oswajanie tyczy się też potencjalnych PUPILI!


Kto może oswajać?

Na pewno nie ty... chyba, że jesteś treserem koni, ew. weterynarzem z poszerzoną specjalizacją, albo znasz się na danych zwierzętach z racji na jakąś umiejkę (w razie wątpliwości pytajcie).

Osoby, które jakimś cudem mają któreś z powyższych mogą same oswoić rumaka. Jest to nic innego jak misja w kategorii "Inne", którą dla rozrywki prowadzi Wam MG, bo który MG niechciałby zrzucać gracza i orać nim pole? No właśnie...


Skoro nie mogę oswajać, to co teraz?

Jeśli należysz do większości, czyli tych, którzy nie potrafią oswajać wierzchowców to:

a) wynajmujesz do tego specjalistę - innego gracza; nie musisz mu raczej płacić, bo dany gracz robiąc misję oswajania dostanie nagrodę i to mu jest zapłatą;

b) wynajmujesz do tego specjalistę - NPC; tu już trzeba zapłacić w zależności od typu stworzenia - normalne konie są tanie więc w granicach 1-4 monety w zależności od rozmiaru i ew. bonusów jak skrzydła etc. Ale rzadkie gatunki to droższy biznes.

c) pozostawiasz danego wierzchowca w jakimś przybytku jak karczma ze stajnią, jakaś stadnina czy coś i odwiedzasz co jakiś czas fabularnie etc. Masz szansę, ze po jakimś czasie wierzchowiec się do ciebie przekona na tyle, że będziesz go mógł SAM oswoić. Powtarzam "masz SZANSĘ".
"ihaha"

Wierzchowce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Spisy i księgi :: Bestiariusz-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.