Raashtram PBF
 

Share|

Newt Scamander

Newt Scamander
Newt ScamanderCzłowiek
Liczba postów : 18
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Newt Scamander  06.12.16 13:27

Newt Scamander

Rdzeny - Człowiek

 
Płeć:
Mężczyzna
Stan Cywilny:
Kawaler
Wiek:
22 Lata
Zawód:
Naukowiec: Stworzenia
Wzrost:
170cm
Grupa:
Brak
Zamieszkuje:
Metropolis
Bogacz:
Nie
Wizerunek:
Eddie Redmayne
Charakter:
Ciekawski / Błyskotliwy / Wiecznie uśmiechnięty / Łagodny / Lojalny / Cierpliwy / Życzliwy / Taktowny / Uparty w dążeniu do celu /

Newt jest przykładem jednostki, która swoim uśmiechem umie zarazić każdego i wszystkich. Zarazem jest człowiekiem, którego wszędzie pełno a którego wszędobylska ciekawość nie raz wpędziła w mniejsze lub większe kłopoty. Jednak mimo tych faktów podchodzi do świata pozytywnie. Jego ciepłe usposobienie oraz empatia sprawiają, że z coraz większym zapałem bada i kwalifikuje napotkane na swojej drodze stworzenia. Nadal będąc świadomym faktu, że nie spotkał nawet połowy występującej w świecie Raashtram.
Umiejętności:
- Chichy Chód
- Sztuka przetrwania w dziczy
- Przeszukiwanie
- Znajomość natury
- Doskonała Pamięć
- Talent w: interakcji z stworzeniami
- Wyczucie pobudek
- Błyskawiczny Refleks
Rasowe:
• Rzemiosło: Rakarz
• Specjalizacja: Zoolog
• Ulepszone władanie przedmiotami z kryształami
Moce:
BRAK
Aparycja:
Średniej wysokości młodzieniec ozdobiony burzą jasnych brązowych włosów. Twarz zdobią głęboko osadzone ciemnozielone oczy i odrobinę wygięty ku górze nos. Całości dopełniają policzki umorusane kilkoma piegami oraz rzadko schodzący z twarzy uśmiech. Ubrany nieco bardziej gustownie mimo faktu, że nie wywodzi się z klasy wyższej. Najczęściej można go spotkać w tej czy innej jednokolorowej zawsze wyprasowanej koszuli oraz długim nieco już przetartym niebieskim i długim płaszczu. Jednak jedno zawsze jest nie zmienne - czarna schowana pod szyją muszka.


Dopełnieniem jego wyglądu, o czym należy wspomnieć jest brązowa walizka wyglądająca już bardziej niczym relikt naszych czasów, a nie narzędzie upraszczające trudy podróży. Mimo wszystko zawsze gdzie spotkać Scamandera tam też będzie jego walizka. - Do czego mu służy ? Do końca nie wiadomo.


Biografia:
Newton Skamander urodził się już naście lat temu, był człowiekiem pochodzącym z rodziny średniej klasy. Już w bardzo wczesnym wieku Newton interesował się wszelakimi stworzeniami, głównie dlatego, że jego matka miała hodowlę kopytnych. Młody Newton lubił godzinami szatkować mniejsze i większe skorupiaki w swojej sypialni.

Począwszy od okresu zdobywania wykształcenia jak każdy uczęszczał do szkoły adekwatnej dla klasy, w jakiej żył. Nie było niczym zagadkowym, że bardzo szybko przybrał on opinię prymusa przedmiotu nazywanego opieką nad stworzeniami. Przyjaźnił się z Letą Lestrange, która również podzielała jego zainteresowanie zwierzętami.

Podczas ostatniego roku nauki jeden z eksperymentów Lety dotyczącego gryfa błękitnego poszedł za daleko skutkując narażeniem życia innego ucznia. Newt nie chcąc patrzeć jak jego przyjaciółka zostaje usunięta ze szkoły, wziął winę na siebie i został wyrzucony z placówki, mimo iż twierdził, że był to wypadek. Jednak obecny nauczyciel technik mechanicznych, stanowczo sprzeciwiał się jego wydaleniu i oczyścił jego imię. Wydalenie nigdy nie zostało wiec wyegzekwowane.

Po ukończeniu szkoły przeżył pierwszą poważną miłość. Miłość, którą oczywiście była Leta. Razem żyjąc na osiedlu, na którym się wychował pomagali w hodowli matce Skamandera. I niestety właśnie to, co kochał najbardziej doprowadziło do śmierci dwóch ważnych kobiet w jego życiu.
Wieczór jakich wiele, pośpiech spowodowany burzą. Wiele zniecierpliwionych i przestraszonych stworzeń. W końcu krzyk. Kobiecy. Silne macnięcie piórami - potem Newt umie sobie przypomnieć jedynie własne łzy.

Z tego powodu matka była zmuszona zamknąć hodowlę. Dojrzalszy już Scamander nie widząc dla siebie innego miejsca niż u jej boku zdecydował się na to samo co ona. Na przeprowadzkę.
Tak po raz pierwszy trafił do Metropolis. Razem z matką żyli w skromnych, lecz nadal ciepłym mieszkaniu. Tam Elizabeth dożyła starości aż pewnego dnia zwyczajnie nie obudziła się z drzemki w jaką zapadła. Wtedy Newth pozornie pozostał sam. Bowiem koniec końców miał jeszcze ojca. Poszukiwania ojca nie wykazały niczego dobrego, ale w ten sposób odnalazł swojego kuzyna. Toru Okadę. Mężczyźni spotkali się raz i było to spotkanie bardzo burzliwe. Pełne krzyków i pretensji z strony Toru oraz zaskoczenia po stronie Scamandera. Młodszy musiał zrozumieć że rodziny już nie było. I jakkolwiek by nie próbował nigdy nie będzie.

Wtedy wrócił do pasji, jaką wpoiła w niego matka. Zwierząt. I tych mniejszych i większych. Skrzydlatych i kopytnych. Wędrując po całym świecie Raashtram nie raz naruszył granicę Metropolis w poszukiwaniu coraz to bardziej interesujących zwierząt.

Zwiedzałem legowiska, nory i gniazda w większości krain, obserwowałem ciekawe zwyczaje zwierząt, byłem świadkiem ich niesamowitych mocy, niekiedy udawało mi się zaskarbić ich zaufanie, a bywało, że broniłem się przed nimi moim podróżnym czajnikiem.
—Newton Skamander

Aż w końcu myśl którą żyje do dzisiaj pojawiła się naturalnie.
Newt zdecydował się napisać książkę.

Dodatkowe Informacje:
- Posiada kuzyna: Toru Okadę
Jednak ich kontakty są bardzo napięte. Nad czym Newt szczerze ubolewa. Problem w tym, że Okada myśli kompletnie odwrotnie.
- Uwielbia orzechy włoskieMy philosophy is “if you worry, you suffer twice”.


Ostatnio zmieniony przez Newt Scamander dnia 06.12.16 21:25, w całości zmieniany 1 raz
Newt Scamander
Newt ScamanderCzłowiek
Liczba postów : 18
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Newt Scamander  06.12.16 17:11

Newt prosi o akceptację SmileMy philosophy is “if you worry, you suffer twice”.
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 758
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Newt Scamander  06.12.16 21:48

... "Newt prosi o akceptację" XD hihihihihi XD


Akcept WinkDawniej: Althea Meandro i Mavis De Andervell
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Newt Scamander  

Newt Scamander

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Offtop :: Gospoda :: Archiwum Postaci-