Raashtram PBF
Newt Scamander  Q163nkp
Raashtram PBF
Newt Scamander  Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Newt Scamander

Newt Scamander
Newt ScamanderCzłowiek
Liczba postów : 20
PisanieTemat: Newt Scamander  Newt Scamander  Empty06.12.16 13:27





Newt Scamander

Rdzeny - Człowiek

 
Płeć:
Mężczyzna
Stan Cywilny:
Kawaler
Wiek:
22 Lata
Zawód:
Naukowiec: Stworzenia
Wzrost:
170cm
Grupa:
Brak
Zamieszkuje:
Metropolis
Bogacz:
Nie
Wizerunek:
Eddie Redmayne
Charakter:
Ciekawski / Błyskotliwy / Wiecznie uśmiechnięty / Łagodny / Lojalny / Cierpliwy / Życzliwy / Taktowny / Uparty w dążeniu do celu /

Newt jest przykładem jednostki, która swoim uśmiechem umie zarazić każdego i wszystkich. Zarazem jest człowiekiem, którego wszędzie pełno a którego wszędobylska ciekawość nie raz wpędziła w mniejsze lub większe kłopoty. Jednak mimo tych faktów podchodzi do świata pozytywnie. Jego ciepłe usposobienie oraz empatia sprawiają, że z coraz większym zapałem bada i kwalifikuje napotkane na swojej drodze stworzenia. Nadal będąc świadomym faktu, że nie spotkał nawet połowy występującej w świecie Raashtram.
Umiejętności:
- Chichy Chód
- Sztuka przetrwania w dziczy
- Przeszukiwanie
- Znajomość natury
- Doskonała Pamięć
- Talent w: interakcji z stworzeniami
- Wyczucie pobudek
- Błyskawiczny Refleks
Rasowe:
• Rzemiosło: Rakarz
• Specjalizacja: Zoolog
• Ulepszone władanie przedmiotami z kryształami
Moce:
BRAK
Aparycja:
Średniej wysokości młodzieniec ozdobiony burzą jasnych brązowych włosów. Twarz zdobią głęboko osadzone ciemnozielone oczy i odrobinę wygięty ku górze nos. Całości dopełniają policzki umorusane kilkoma piegami oraz rzadko schodzący z twarzy uśmiech. Ubrany nieco bardziej gustownie mimo faktu, że nie wywodzi się z klasy wyższej. Najczęściej można go spotkać w tej czy innej jednokolorowej zawsze wyprasowanej koszuli oraz długim nieco już przetartym niebieskim i długim płaszczu. Jednak jedno zawsze jest nie zmienne - czarna schowana pod szyją muszka.


Dopełnieniem jego wyglądu, o czym należy wspomnieć jest brązowa walizka wyglądająca już bardziej niczym relikt naszych czasów, a nie narzędzie upraszczające trudy podróży. Mimo wszystko zawsze gdzie spotkać Scamandera tam też będzie jego walizka. - Do czego mu służy ? Do końca nie wiadomo.


Biografia:
Newton Skamander urodził się już naście lat temu, był człowiekiem pochodzącym z rodziny średniej klasy. Już w bardzo wczesnym wieku Newton interesował się wszelakimi stworzeniami, głównie dlatego, że jego matka miała hodowlę kopytnych. Młody Newton lubił godzinami szatkować mniejsze i większe skorupiaki w swojej sypialni.

Począwszy od okresu zdobywania wykształcenia jak każdy uczęszczał do szkoły adekwatnej dla klasy, w jakiej żył. Nie było niczym zagadkowym, że bardzo szybko przybrał on opinię prymusa przedmiotu nazywanego opieką nad stworzeniami. Przyjaźnił się z Letą Lestrange, która również podzielała jego zainteresowanie zwierzętami.

Podczas ostatniego roku nauki jeden z eksperymentów Lety dotyczącego gryfa błękitnego poszedł za daleko skutkując narażeniem życia innego ucznia. Newt nie chcąc patrzeć jak jego przyjaciółka zostaje usunięta ze szkoły, wziął winę na siebie i został wyrzucony z placówki, mimo iż twierdził, że był to wypadek. Jednak obecny nauczyciel technik mechanicznych, stanowczo sprzeciwiał się jego wydaleniu i oczyścił jego imię. Wydalenie nigdy nie zostało wiec wyegzekwowane.

Po ukończeniu szkoły przeżył pierwszą poważną miłość. Miłość, którą oczywiście była Leta. Razem żyjąc na osiedlu, na którym się wychował pomagali w hodowli matce Skamandera. I niestety właśnie to, co kochał najbardziej doprowadziło do śmierci dwóch ważnych kobiet w jego życiu.
Wieczór jakich wiele, pośpiech spowodowany burzą. Wiele zniecierpliwionych i przestraszonych stworzeń. W końcu krzyk. Kobiecy. Silne macnięcie piórami - potem Newt umie sobie przypomnieć jedynie własne łzy.

Z tego powodu matka była zmuszona zamknąć hodowlę. Dojrzalszy już Scamander nie widząc dla siebie innego miejsca niż u jej boku zdecydował się na to samo co ona. Na przeprowadzkę.
Tak po raz pierwszy trafił do Metropolis. Razem z matką żyli w skromnych, lecz nadal ciepłym mieszkaniu. Tam Elizabeth dożyła starości aż pewnego dnia zwyczajnie nie obudziła się z drzemki w jaką zapadła. Wtedy Newth pozornie pozostał sam. Bowiem koniec końców miał jeszcze ojca. Poszukiwania ojca nie wykazały niczego dobrego, ale w ten sposób odnalazł swojego kuzyna. Toru Okadę. Mężczyźni spotkali się raz i było to spotkanie bardzo burzliwe. Pełne krzyków i pretensji z strony Toru oraz zaskoczenia po stronie Scamandera. Młodszy musiał zrozumieć że rodziny już nie było. I jakkolwiek by nie próbował nigdy nie będzie.

Wtedy wrócił do pasji, jaką wpoiła w niego matka. Zwierząt. I tych mniejszych i większych. Skrzydlatych i kopytnych. Wędrując po całym świecie Raashtram nie raz naruszył granicę Metropolis w poszukiwaniu coraz to bardziej interesujących zwierząt.

Zwiedzałem legowiska, nory i gniazda w większości krain, obserwowałem ciekawe zwyczaje zwierząt, byłem świadkiem ich niesamowitych mocy, niekiedy udawało mi się zaskarbić ich zaufanie, a bywało, że broniłem się przed nimi moim podróżnym czajnikiem.
—Newton Skamander

Aż w końcu myśl którą żyje do dzisiaj pojawiła się naturalnie.
Newt zdecydował się napisać książkę.

Dodatkowe Informacje:
- Posiada kuzyna: Toru Okadę
Jednak ich kontakty są bardzo napięte. Nad czym Newt szczerze ubolewa. Problem w tym, że Okada myśli kompletnie odwrotnie.
- Uwielbia orzechy włoskie






Ostatnio zmieniony przez Newt Scamander dnia 06.12.16 21:25, w całości zmieniany 1 raz
Newt Scamander
Newt ScamanderCzłowiek
Liczba postów : 20
PisanieTemat: Re: Newt Scamander  Newt Scamander  Empty06.12.16 17:11

Newt prosi o akceptację Smile
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Newt Scamander  Newt Scamander  Empty06.12.16 21:48

... "Newt prosi o akceptację" XD hihihihihi XD


Akcept Wink
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Newt Scamander  Newt Scamander  Empty

Newt Scamander

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Newt Scamander
» Ekwipunek - Newt Scamander
» Newt Scamander - Ekwipunek
» Newt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Męskie-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.