Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pytania do Administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość

~Dusza Świata Raashtram~

Liczba postów : 767

PisanieTemat: Pytania do Administracji   10.03.15 15:11

First topic message reminder :

Pytania do Administracji

Zadawajcie pytania tutaj zamiast na PW - w ten sposób szybciej doczekacie się odpowiedzi.

Ponieważ tutaj odpowiedzieć wam mogą różni Admini/MG, a nawet sami userzy... A gdy piszecie na PW, to wiadomość może nie zostać tak szybko odczytana. W końcu PW służy do prywatnej korespondencji, a nie do ważnej korespondencji związanej z forum.

Dlatego upraszamy o zadawanie pytań w tym temacie.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

~Tytan~

Liczba postów : 72

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   08.04.15 10:34

Thanatos Kurai napisał:
Czy jako wierzchowca muszę mieć konia? Czy może to być inne zwierze?
Tak. Na początku w grze można zacząć z: Koniem, Kucem, Osłem lub ewentualnie w niektórych przypadkach można poprosić o Jaknu. Ale to tylko z nimi można zaczynać. Jeśli chce się mieć 'specyficzne zwierzę' to próbujcie szczęścia w fabule Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

Liczba postów : 147

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   09.04.15 22:17

Zastanawia mnie, co z usługami typu ktoś coś dla kogoś wykonuje. No bo w zasadzie wykonawca przedmiotu (dajmy na to płatnerz) nie posiada w ekwipunku zbroi, które ma na sprzedaż, wytwarza je. A gdyby tak ktoś chciał od niego taką zbroję kupić fabularnie? On nagle ją ma, czy wytwarza przez ileś tam postów, czy jak? I potem normalnie płaci się za to monetami, przechodzą od jednej postaci do drugiej?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Tytan~

Liczba postów : 72

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   10.04.15 0:14

Jason River napisał:
Zastanawia mnie, co z usługami typu ktoś coś dla kogoś wykonuje. No bo w zasadzie wykonawca przedmiotu (dajmy na to płatnerz) nie posiada w ekwipunku zbroi, które ma na sprzedaż, wytwarza je. A gdyby tak ktoś chciał od niego taką zbroję kupić fabularnie? On nagle ją ma, czy wytwarza przez ileś tam postów, czy jak? I potem normalnie płaci się za to monetami, przechodzą od jednej postaci do drugiej?
Generalnie takie przedmioty mogą wytworzyć w trakcie misji i mają je wtedy na stanie i mogą handlować z userami za monety.
Mogą też być wyjątkowe sytuacje i jeśli nie ma nic na stanie ciekawego to może napisać do Mistrzów Gry (w innych zgłoszeniach chociażby czy cuś), że prosi o jakiś przedmiot. MG mu go sprzedaje - jeśli usera nie stać to musi się upewnić, że przedmiot sprzeda z zyskiem by móc oddać resztę Mistrzowi Gry.

Sytuacja A: Ma przedmiot stworzony w trakcie misji i sprzedaje go userowi - ustalają to między sobą, brak ingerencji MG

Sytuacja B: Kowal leci do MG po zbroję. MG sprzedaje mu ją za 3 monety, ale Kowal ma tylko 2. Odkupuje tą zbroję za 2 monety i ma dług: 1 moneta. Od usera, który chce Zbroję kupić bierze 4 monety (albo chociaż 3 ale wyjdzie wtedy na 0) i potem z tego 1 monetę oddaje Mistrzowi Gry - jeśli nie odda to mistrz gry przy kolejnej misji czy nagrodzie zabierze userowi nie 1 monetę, ale 2 monety.

Ufff... Jasne? Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   10.04.15 17:22

W jaki sposób, na świecie pojawiają się animaci? Mogą mieć oni jakąś "biologiczną" rodzinę, czy nagle "budzą się", jako ożywiony przedmiot?
Powrót do góry Go down

~Widmo~

Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   10.04.15 17:24

Shaela Victis napisał:
W jaki sposób, na świecie pojawiają się animaci? Mogą mieć oni jakąś "biologiczną" rodzinę, czy nagle "budzą się", jako ożywiony przedmiot?
Jak się pojawiają to jest napisane - przedmiot ożywa pod wpływem emocji. Rodzicem można nazwać tą osobę, która była silnie związana z przedmiotem i jej emocje go ożywiły, ale nie zawsze wiadomo kto to i niekiedy jest to wiele osób.
Są niestety bezpłodni - jak to przedmioty, więc nie mogą mieć dzieci. Ale często łączą się w rodziny między sobą - pomagają sobie, opiekując się "nowo narodzonymi", albo są adoptowane przez różne inne rasy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Szlachetna~

Liczba postów : 66

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   12.04.15 15:07

Czemu wszystkie (prawie) przedmioty, które sprzedaje kupiec są bronią / zbroją?
Takie postacie jak moje, w gruncie rzeczy nie mają na co wydawać monet. Przecież nie kupie jej miecza, tylko by wpisać go do ekwipunku – i tak nie umie tym walczyć. Miło by było, gdyby wszystko nie opierało się tylko na postaciach machających mieczem czy toporem. W gruncie rzeczy czuje, że niedługo będę musiała stworzyć, postać, która jest wojownikiem. Bo moja Aeris nie ma prawa bytu powoli. Nie widzę innej możliwości. Nie mniej miło by było, gdyby kupcy posiadali na sprzedać także inne przedmioty magiczne, nie tylko jeden pierścień. (który ma raczej średnie statystyki, patrząc na jego cenę i ilość postaci mających moc hipnozy czy uwodzenia na forum) Uprzejmie proszę o rozpatrzenie, ewentualnie zrobię inną postać, a tą uśmiercę Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Dusza Świata Raashtram~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   12.04.15 15:15

Aeris Edhellad napisał:
Czemu wszystkie (prawie) przedmioty, które sprzedaje kupiec są bronią / zbroją?
Takie postacie jak moje, w gruncie rzeczy nie mają na co wydawać monet. Przecież nie kupie jej miecza, tylko by wpisać go do ekwipunku – i tak nie umie tym walczyć. Miło by było, gdyby wszystko nie opierało się tylko na postaciach machających mieczem czy toporem. W gruncie rzeczy czuje, że niedługo będę musiała stworzyć, postać, która jest wojownikiem. Bo moja Aeris nie ma prawa bytu powoli. Nie widzę innej możliwości. Nie mniej miło by było, gdyby kupcy posiadali na sprzedać także inne przedmioty magiczne, nie tylko jeden pierścień. (który ma raczej średnie statystyki, patrząc na jego cenę i ilość postaci mających moc hipnozy czy uwodzenia na forum) Uprzejmie proszę o rozpatrzenie, ewentualnie zrobię inną postać, a tą uśmiercę Razz
Nie wszystkie. To pierwszy raz jak pojawił się Wędrowny Kupiec. Losuję sobie przedmioty i wyszło tym razem głównie broń i zbroja oraz biżuteria.

Ale jeśli chcecie pomóc - bo nasza wyobraźnia też ma granice - to możecie w dziale propozycji proponować różne ciekawe przedmioty i rzeczy, które można zakupić Very Happy Z pewnością z nich skorzystamy Smile

A Wędrowny Kupiec jutro pewnie już zniknie i za kilka dni pojawi się z nowymi rzeczami - tym razem będzie coś dla was Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Szlachetna~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   12.04.15 15:18

Brzmi dobrze. Po prostu troszczę się o nasze biedne postacie, które żyją spokojnym życiem wieśniaka Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Dusza Świata Raashtram~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   12.04.15 15:29

<3 I słusznie że się troszczysz Very Happy To forum, gdzie trzeba dbać o swoje i wychodzić z inicjatywą Smile
Jak jeszcze wrzucić z dwie-trzy chociaż propozycje to monetki dostaniesz w nagrodę za wykazanie się inicjatywą Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Szlachetna~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   12.04.15 15:33

A gdzie mogę dodać takie propozycje? Bo ja z chęcią.
W ogóle, przydałby się temat, gdzie możemy dodawać propozycje mikstur, broni itp. Chyba że już istnieje.

A i zgłaszam się do wpisania, na listę do gazetki: jako Alchemik poszukuje pracy. Aeris ma specjalizację w truciznach. Takie z niej ziółko jak nikt nie patrzy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Dusza Świata Raashtram~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   12.04.15 15:44

Aeris Edhellad napisał:
A gdzie mogę dodać takie propozycje? Bo ja z chęcią.
W ogóle, przydałby się temat, gdzie możemy dodawać propozycje mikstur, broni itp. Chyba że już istnieje.

A i zgłaszam się do wpisania, na listę do gazetki: jako Alchemik poszukuje pracy. Aeris ma specjalizację w truciznach. Takie z niej ziółko jak nikt nie patrzy.
Ogłoszenia -> Propozycje
Możesz założyć w ogóle nowy temat "Propozycje dla Handlarzy" czy coś w ten deseń by i inni userzy mogli pisać Smile

Zgłoszenia do gazetki na reklamę piszemy tutaj:
I przy okazji możesz sobie temat reklamujący założyć tutaj:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

Liczba postów : 114

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   13.04.15 14:16

Przepraszam. Czy mogłabym prosić o rozpisanie w Bestariuszu wierzchowców? Znaczy na myśli mam konkretnie Jednoroga. Chciałabym coś więcej wiedzieć o tych rumakach skoro bazuję na nich postać Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   14.04.15 20:20

Chyba nie doczytałam albo coś, ale... Wampiry mogą pić krew wszystkich istot? Wampirów też?
Fajnie by było wiedzieć, skoro takowego zmajstrowałam Laughing
Jeśli nie doczytałam to proszę mnie ubiczować, bo żem ślepa ;c
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   14.04.15 20:23

Roseline Leclerq napisał:
Chyba nie doczytałam albo coś, ale... Wampiry mogą pić krew wszystkich istot? Wampirów też?
Fajnie by było wiedzieć, skoro takowego zmajstrowałam Laughing
Jeśli nie doczytałam to proszę mnie ubiczować, bo żem ślepa ;c
Krew to krew. Nie ma ograniczeń, więc nie dopisaliśmy nic, bo jak krew to krew - nie ważne czyją Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Demon~

Liczba postów : 166

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   15.04.15 21:04

Tak mnie wzięło na to pytanie... Mianowicie, jak wygląda tutaj bilokacja?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   15.04.15 21:09

Thanatos Kurai napisał:
Tak mnie wzięło na to pytanie... Mianowicie, jak wygląda tutaj bilokacja?
Odsyłam do regulaminu w sprawie bilokacji. A jeśli regulamin na pytanie nie odpowie to proszę je zadać nieco precyzyjniej Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   18.04.15 20:40

Wędrując tu i tam po forum, zebrało mnie na kilka pytań. *kaszl, kaszl* A więc tak:

1) Jak to wygląda sprawa ze wzrostem(wielkością) formy gargulca?
2) Czym żywią się gargulce?
3) Czym właściwie jest skill Zręczne Ręce? Czy wpływa to np. na Kradzież Kieszonkową?
4) Istnieje możliwość dodania skilla wspinaczkowego? Tzn. Nie każdy przecież da radę wejść po rynnie na balkon pięknej dziewoi.
5) Jak wyglądają rany u gargulców? Gdy skóra przyjmuje twardość kamienia, to czy przy odpowiednio sporej sile ta się rozsypuje(lub kruszy)?
6) W jakich okolicznościach powstają/rodzą się gargulce?

Moja fantazja burczy z pragnienia tych informacji. ^^''
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   18.04.15 20:53

Lockie Carraig napisał:
Wędrując tu i tam po forum, zebrało mnie na kilka pytań. *kaszl, kaszl* A więc tak:

1) Jak to wygląda sprawa ze wzrostem(wielkością) formy gargulca?
2) Czym żywią się gargulce?
3) Czym właściwie jest skill Zręczne Ręce? Czy wpływa to np. na Kradzież Kieszonkową?
4) Istnieje możliwość dodania skilla wspinaczkowego? Tzn. Nie każdy przecież da radę wejść po rynnie na  balkon pięknej dziewoi.
5) Jak wyglądają rany u gargulców? Gdy skóra przyjmuje twardość kamienia, to czy przy odpowiednio sporej sile ta się rozsypuje(lub kruszy)?
6) W jakich okolicznościach powstają/rodzą się gargulce?

Moja fantazja burczy z pragnienia tych informacji. ^^''

Ad.1. Hm. Ustalmy, że maksymalnie tak do 230cm w formie gargulca, a w ludzkiej tak koło 2 metrów maks pewnie (coś jak my). Wielkie są raczej przygarbione i masyne, a smukłe raczej wielgachne nie są. Dobre pytanie bo w sumie nie napisaliśmy Smile

Ad.2. Żywią się tak samo jak my bo mają ludzkie ciało, które zmienia się, owszem, ale w środku nadal działają jak my Smile

Ad.3. Tak. Dokładnie 'zręczność rąk' przydaje się m.in. złodziejom, rzemieślnikom, jubilerom i innym osobą, które wykonują delikatne i subtelne prace swoimi dłońmi.

Ad.4. Jak najbardziej. Nowe skille proponujemy w KP - dodajemy je wtedy przy sprawdzaniu. Ew po akcepcie jak coś przyjdzie do głowy to można w propozycjach napisać Smile Lista umiejętności jest propozycją i ciągle się powiększa ^^
(Ano nie każdy xD)

Ad.5. Bardzo zacne pytanie! Pozwól, że odpowiem na nie po konsultacji z resztą bo to akurat grubsza sprawa Very Happy

Ad.6. Jest tatuś, mamusia, idą do wyrka, BUM. I mamy dziecko Smile Z tym, że dzieci jak to dzieci potrzebują dużo snu, więc nie ważne która sfera - śpią w kamiennej formie całe dnie. ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Uskrzydlony~

Liczba postów : 14

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   22.04.15 21:25

Takie dwa pytania nasunęły mi się na głowę:
-Gdybym chciał stworzyć cheruba mającego 19 lat, to czy miałby on jakiś problem z lataniem, związany z małymi skrzydłami?

-Czy istnieje jakieś ograniczenie jeśli chodzi o narrację, czy można by było pisać np: w formie pierwszoosobowej czasu teraźniejszego i czy nie sprawiałoby to problemów?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   22.04.15 22:13

1. Czy Cheruby mają możliwość "ukrycia" swoich skrzydeł, ewentualnie czy jest opcja, by uznać to za umiejętność (choćby do nabycia później)?

2. Na czym dokładnie polega wiara Uskrzydlonych w Auriela? Uskrzydleni wierzą, że to on stworzył świat, czy może, że jest tylko stworzycielem ich ras (jeszcze coś innego)?

3. Czy Cherubin będący potomkiem Cherubinki i Azraela może mieć czarne skrzydła, czy jako Cherubin koniecznie musi mieć białe (rozumiem przy tym, że "raczej" jasna karnacja i włosy doznają pewnych wyjątków, o ile nie są one przesadne) ?
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   22.04.15 23:27

Fernandez Nesblue napisał:
Takie dwa pytania nasunęły mi się na głowę:
-Gdybym chciał stworzyć cheruba mającego 19 lat, to czy miałby on jakiś problem z lataniem, związany z małymi skrzydłami?

-Czy istnieje jakieś ograniczenie jeśli chodzi o narrację, czy można by było pisać np: w formie pierwszoosobowej czasu teraźniejszego i czy nie sprawiałoby to problemów?

Ad.1. Owszem. 19latek to dziecko. Dojrzałość osiągają w wieku 30 lat, a co za tym idzie dopiero wtedy ich skrzydła są porządnie rozwinięte Smile

Ad.2. Nie sprawia to problemu. Jeśli tak lubisz to spoko, ale pamiętaj, że osoba, z którą piszesz, czytając to utożsamiać się będzie z twoją postacią, co jest dość dziwne xD Niemniej nie ma problemu - możesz tak pisać Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   22.04.15 23:31

Castiel Canavan napisał:
1. Czy Cheruby mają możliwość "ukrycia" swoich skrzydeł, ewentualnie czy jest opcja, by uznać to za umiejętność (choćby do nabycia później)?

2. Na czym dokładnie polega wiara Uskrzydlonych w Auriela? Uskrzydleni wierzą, że to on stworzył świat, czy może, że jest tylko stworzycielem ich ras (jeszcze coś innego)?

3. Czy Cherubin będący potomkiem Cherubinki i Azraela może mieć czarne skrzydła, czy jako Cherubin koniecznie musi mieć białe (rozumiem przy tym, że "raczej" jasna karnacja i włosy doznają pewnych wyjątków, o ile nie są one przesadne) ?

Ad.1. Nie. I nie. Umiejętności jak widać to nie są jakieś wynaturzone dziwne zdolności, a coś czego może się każdy nauczyć ciężką pracą... Smile Nie wyobrażam sobie, jak to możliwe by schować skrzydliska pod skórę xD Toteż wybacz ale jesteś na nie skazany Very Happy

Ad.2. Na to pytanie dam odp. później. Zapytam naszą twórczynię religii, acz przypuszczam, że raczej to pierwsze.

Ad.3. Dziecko Cherubina i Azraela będzie albo Cherubinem albo Azraelem bez wyjątków kolorystycznych dla skrzydeł.
Co do aparycji ogólnej jak karnacje, włosy itp. to wszystko są tylko "ogólne" statystyki "najczęściej występujących", wiec możesz być nawet murzynem o blond włosach i być Cherubem o ile taka twa wola! Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Dusza Świata Raashtram~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   30.09.15 10:33

Po powrocie, wielu z Was może mieć pytania. Odpowie Wam na nie ten temat:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Demonica~

Liczba postów : 21

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   10.10.15 18:26

Pewnie wcześniej powinnam pytać Smile

1. Jedną z wrodzonych umiejętności piaskunów jest przemiana w nietoperza. Na to też trzeba rzucać kostki, a jeśli tak to jest jakiś bonus? Czy może, z racji tego że jest to wrodzone - Alia może się przemieniać kiedy chce?

2. Podobnie z odczytywanie snów i ingerencją w nie. Jak to się dokładnie odbywa?

3. Jak dokładnie działa moc obezwładniającej ciemności? Pewnie tworzy ciemność która obezwładnia, ale ta ciemność jest wszędzie, czy na przykład tylko wokół jednej osoby? I działa bardziej jak klatka, czy np. powoduje omdlenie, albo osłabienie?

4. Co do umiejętności czujności, to pewnie tyczy się to tego, że gdyby chciał ktoś do Alii z nienacka podejść i zaskoczyć atakiem, czy coś a'la w tym stylu, to mogę rzucić kostką na to czy się zorientuje i do tego jest bonus +1, tak? Czy coś innego?

5. Wzmocnienie zaklęcia - na to też się rzuca kostką, czy tak po prostu działa?

6. Można korzystać z mocy, nie posiadając kryształów?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Dusza Świata Raashtram~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   12.10.15 14:34

Alia La'Deris napisał:
Pewnie wcześniej powinnam pytać Smile

1. Jedną z wrodzonych umiejętności piaskunów jest przemiana w nietoperza. Na to też trzeba rzucać kostki, a jeśli tak to jest jakiś bonus? Czy może, z racji tego że jest to wrodzone - Alia może się przemieniać kiedy chce?

2. Podobnie z odczytywanie snów i ingerencją w nie. Jak to się dokładnie odbywa?

3. Jak dokładnie działa moc obezwładniającej ciemności? Pewnie tworzy ciemność która obezwładnia, ale ta ciemność jest wszędzie, czy na przykład tylko wokół jednej osoby? I działa bardziej jak klatka, czy np. powoduje omdlenie, albo osłabienie?

4. Co do umiejętności czujności, to pewnie tyczy się to tego, że gdyby chciał ktoś do Alii z nienacka podejść i zaskoczyć atakiem, czy coś a'la w tym stylu, to mogę rzucić kostką na to czy się zorientuje i do tego jest bonus +1, tak? Czy coś innego?

5. Wzmocnienie zaklęcia - na to też się rzuca kostką, czy tak po prostu działa?

6. Można korzystać z mocy, nie posiadając kryształów?

Ad.1 Na to nie rzucasz kostką. To część ciebie. Zwierzar nie rzuca na to czy uda mu się przemienić i jak długo będzie zwierzakiem Smile Tak samo z wami.

Ad.2 Rzucasz kostką k6 na powodzenie w umiejętności. Jeśli się uda to informujesz o tym użytkownika (PW) i jest on zobowiązany podzielić się z tobą swoim snem - jeśli wynikną komplikacje to prosisz MG. Następnie jeśli chcesz ingerować w sen to znów k6 na powodzenie. Jak się uda to piszesz (ponownie PW) jak wyglądała ingerencją, co mu się śniło itd (sny powinny być widoczne tylko dla was). Niech napisze to sobie w kodeksie w hide, by MG miał do tego wgląd i przy kolejnym pisaniu na fabule, to co mu się przyśniło "przez ciebie" może mieć ogromny wpływ na jego życie - niekiedy nawet MG może do niego napisać, że coś się w nim zmieniło albo pogląd na coś się zmienił.

Ad.3 Moce nie są typowo opisane, bo tytuły mają dość jasne, a jednocześnie u każdego moc może nieco inaczej reagować. Ogólnie jest to powłoka ciemności opadająca na większy lub mniejszy obszar (rzut kostką). Nie jest to zwykła ciemność, ale mrok tak gęsty, że osoba w niej nie widzi niczego ani nikogo, nawet siebie. Może wpaść w przedmiot jakiś, albo coś. Z zewnątrz też jest niewidoczna - widać tylko plamę czerni. Ty możesz w to wejść bezpiecznie i będziesz widzieć osobę, która w niej jest. To takie "najczęstsze" zinterpretowanie Smile

Ad.4 Tak. Użytkownik, który chce cię zaskoczyć musi albo w swoim rzucie na powodzenie odjąć sobie od skuteczności 1 punkt przez twoją czujność (jak ma cichy chód itp. to nic nie dodaje i nic nie ujmuje), albo rzucić sam za siebie, a ty potem mu od wyniku odejmiesz punkcik. Jeśli i tak uda mu się ciebie zaskoczyć to możesz rzucić na Czujność (k6 +1 do wyniku) by sprawdzić czy uda ci się chociaż trochę zminimalizować efekt opisany przez usera.

Ad. 5 Przy [You must be registered and logged in to see this link.] na działanie zaklęcia dodajesz sobie +1 dzięki "Wzmocnieniu" Smile

Ad. 6 Rasy, które mają umiejętność korzystania z mocy mogą z nich korzystać bez kryształów ale kryształy bywają przydatne bo można czerpać z nich energię do mocy (to czysto fabularne, nie techniczne). Rasy, które mocą władać nie mogą.. cóż.. nawet kryształ im nie pomoże. Chyba, że kryształ z zapisaną mocą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

~~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   

Powrót do góry Go down

Pytania do Administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next