Raashtram PBF
Huan Mario Gecko Q163nkp
Raashtram PBF
Huan Mario Gecko Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Huan Mario Gecko

Huan Mario Gecko
Huan Mario GeckoMityczny
Liczba postów : 43
PisanieTemat: Huan Mario Gecko  Huan Mario Gecko Empty06.11.15 22:41





Huan Mario Gecko

Dijin - Mityczny - Żywioł

 
Płeć:
Facet
Stan Cywilny:
Rozwodnik
Wiek:
116 lat
Zawód:
Dawniej: Gwardzista / Teraz: Najemnik?
Wzrost:
186 cm
Grupa:
brak
Zamieszkuje:
Mityczny Zakon
Bogacz:
nie
Wizerunek:
Zane Holtz
Charakter:
Nieufny, uparty, płochliwy, agresywny.
Dawniej, gdy Huan był jeszcze prostym Żywiołem, był ciepły, opiekuńczy, troskliwy i oddany. Z radością wypełniał swe obowiązki gwardzisty i obdarzył kobietę, którą poślubił miłością. Istny wzór cnót. Ale, gdy obudził się jako Dijin stał się cieniem dawnego siebie. Mrok rozgościł się w jego sercu, a instynkt pchający go ku przetrwaniu zmienił w zdziczałego i strwożonego. Na próżno szukać w jego oczach ciepła. Jarzą się teraz niczym dwa samotne, fioletowe kamienie, które ktoś cisnął w głębiny mroku skąd cudem się wydostały. Czuć wokół niego strach, nieufność i wrogość. Nigdy nie wiadomo, jak zareaguje.
Umiejętności:
Własne:
- Przedłużenie zaklęcia
- Wzmocnione zaklęcia
- Ogłuszająca pięść
- Lepsza walka bez broni
Rasowe:
• Korzystanie z kryształów Wizji
• Napełnianie kryształów mocą Wizji
• Wróżenie przyszłości
• Hipnoza
Moce:
Moce Wizji:
- Widmowe Zastępy* (max.3-4)
- Tworzenie Iluzji*
- Teleportacja
Aparycja:
"I'm sexy and I know it". Huan zawsze był przystojny, ale teraz fioletowe tatuaże i dziwny połysk oczu dodają mu dodatkowo uroku. Skóra stała się blado-szaro-fioletowa, oczy podkrążone. Schudł nieco i wygląda faktycznie jak upiór. Mimo to nadal widać w nim ów przystojnego mężczyznę, którym był.  I tylko włosy i strój w nieładzie nieco psują efekt, a błędny wzrok przywodzi na myśl zagubioną sarnę. To już nie ten sam przypakowany Żywioł, którego klatę zdobiła stal. Ponadto często unosi się wokół niego fioletowy dym, a odór siarki gryzie nozdrza.


Biografia:
Historia pt. "Był sobie Żywioł, którego kres życia się zbliżał", czyli opowieść o odrodzeniu. Huan był przykładnym Gwardzistą i synem wywodzącym się z dobrego domu - nie należeli do szlachty, ale do dość dobrze usytuowanej rodziny wielu pokoleń gwardzistów i dowódców. Ojciec na łożu śmierci zażyczył sobie, aby Huan ożenił się z córką przyjaciela ojca i tak też uczynił. Dziewczę było majętne i dobrze wychowane, lecz... nie kochała go. Nie tak jak on - obdarzył ją miłością i ciepłem rzadkim w obecnych czasach. Ale ona chciała czegoś innego... Przed wyruszeniem orszaku do Szarej Strażnicy, Huan i jego żona wzięli rozwód za jej namową. Powiedział, że nie jest zły i zawsze będzie dla niego ważną osobą i miłość do niej nigdy nie umrze. Ale sam wiedział, że w jego wieku... kiedy za kilka lat zgaśnie niczym zdmuchnięta świeca... dziewczyna zasługuje na coś lepszego. Pożegnał się też z bratem, któremu zostawił niemal wszystko co miał. Po śmierci ojca sam był dla braciszka niczym ojciec, więc chciał by było mu jak najlepiej.
I zgasł. Wybuch. Oślepiające światło. Okropny ból. Obudził się długo po tym, jak kruki i inni padlinożercy rozpoczęli żer na ciałach poległych. Z początku w postaci dymu, wydostał się spod zgliszczy. Długo się miotał i próbował przyjmować ludzki kształt. Przesiadywał na głazach i wysilał pamięć próbując sobie przypomnieć. I wtem poczuł zew. Mroczny i okrutny. I ujrzał wiele dziwnych istot, które... po przejrzeniu się w tafli wody, wyglądały zupełnie jak on, acz miały różne kolory. Już miał się poddać i ruszyć, gdy wtem zauważył w śniegu proporzec jego oddziału. Ponowny ból i... już pamiętał.. a przynajmniej część. Spanikował widząc wokół martwe ciała i przyglądające mu się bestie. Zmienił się w dym i pędził przed siebie długo, aż do wyczerpania. Błąkał się po Utgardzie wiele dni starając się przypomnieć sobie jak najwięcej z poprzedniego życia... bo tak się czuł... Życie, które i tak miał niebawem stracić... teraz miał je na nowo.. Był młody i pełen sił... Ale i głodny. Wykradł skądś kilka kryształów wizji i posilił się nimi. Nie potrzebował jeść, pić i spać. Wędrował przed siebie. Nauczył się utrzymywać ludzki kształt. Nogi zaprowadziły go znów na teren katastrofy. Przechadzał się między ciałami czując się związany z tym miejcem... Chcąc dowiedzieć się co się stało... Ale i bojąc się powrotu.. Po prostu nie wiedział komu może ufać i co się dzieje. Był niczym zaszczute zwierzę.
Dodatkowe Informacje:
- czuć wokół niego siarkę;
- jego była żona nadal żyje (może ktoś chętny);
- cierpi na zaniki pamięci z poprzedniego "życia";
- miewa napady furii lub nagłego strachu;
- ma młodszego brata, którego ledwo pamięta;
- nie sypia..






Ostatnio zmieniony przez Huan Mario Gecko dnia 02.12.16 12:11, w całości zmieniany 3 razy
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Huan Mario Gecko  Huan Mario Gecko Empty06.11.15 22:52

TWÓRZ POSTAĆ! TAK! Very Happy

Dijinn! <3 Zaczniesz na fabule w Szarej Fortecy na nasz ekspedycji! Very Happy Detale na PW <3 <3 !
Huan Mario Gecko
Huan Mario GeckoMityczny
Liczba postów : 43
PisanieTemat: Re: Huan Mario Gecko  Huan Mario Gecko Empty02.12.16 12:10

KP gotowa Smile
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Huan Mario Gecko  Huan Mario Gecko Empty02.12.16 12:20

No i w grze tak jak ci pisałam :3

Ok Akcept ^^
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Huan Mario Gecko  Huan Mario Gecko Empty

Huan Mario Gecko

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Huan Mario Gecko

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Męskie-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.