Raashtram PBF
 

Share|

I Ty możesz być Uskrzydlonym

Alexander De Andervell
Alexander De AndervellWładca Rasy
Liczba postów : 61
Zobacz profil autora
PisanieTemat: I Ty możesz być Uskrzydlonym  04.11.15 17:02


Wszyscy poddani i poddane ludu Uskrzydlonych!
Z rozkazu miłościwie panującemu nam, wybranego i błogosławionego przez Auriela, wybrańca bogów, zwierzchnika arcyksiążąt, książąt, szlachciców i wojska, pana Avalonu i królestwa Uskrzydlonych, Alexandra Uriela Vincenta De Andervell, ogłasza się co następuje!
W celu poprawienia warunku bytu oraz zachęcenia mieszkańców do prokreacji aby lud rósł w siłę tak samo jak i nasze wspaniałe królestwo, władca De Andervell, ogłosił, iż wyniesie nowe rody do poziomu szlachty, nakaże zwiększenie pensji chłopom oraz zadba o edukację każdego mieszkańca Avalonu oraz każdego mieszkańca naszego królestwa.
Oto słowa Władcy Alexandra De Andervell: "Mnóżcie się aby tak jak dawniej, nasz lud mógł zakryć swymi skrzydłami niebiosa ku chwale najświętszego Auriela!".
Wasz Władca
Alexander De Andervell


Innymi słowy. Poszukuję kogoś kto zasili moje królestwo. Jest pełno wolnych miejsc, jak na przykład tytuł Arcyksięcia. Dodatkowo jest możliwość zostania nadwornym doradcą władcy Uskrzydlonych, można dostąpić zaszczytu być jego osobistą strażą. Alexander De Andervell zadba odpowiednio o każdego swojego nowego poddanego! Tak więc twórzcie Uskrzydlonych, Cherubów oraz Azraelów aby potęga naszego królestwa rosła!
Pamiętaj: I ty możesz zostać Uskrzydlonym!

I Ty możesz być Uskrzydlonym

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Kronikarz :: Reklamy i Ogłoszenia Graczy-