Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pytania do Administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość

~Dusza Świata Raashtram~

Liczba postów : 767

PisanieTemat: Pytania do Administracji   10.03.15 15:11

Pytania do Administracji

Zadawajcie pytania tutaj zamiast na PW - w ten sposób szybciej doczekacie się odpowiedzi.

Ponieważ tutaj odpowiedzieć wam mogą różni Admini/MG, a nawet sami userzy... A gdy piszecie na PW, to wiadomość może nie zostać tak szybko odczytana. W końcu PW służy do prywatnej korespondencji, a nie do ważnej korespondencji związanej z forum.

Dlatego upraszamy o zadawanie pytań w tym temacie.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   27.03.15 19:57

Rasa Czaropis-Mityczni

- czy ta Rasa może władać więcej niż jednym żywiołem?

-czy mógłbym grać kimś zrodzonym/uratowanym przez żywioł?

- czy mogę mieć 16 lat grając Czaropisem?
Powrót do góry Go down

~Widmo~

Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   27.03.15 20:08

Na-Uriel napisał:
Rasa Czaropis-Mityczni

- czy ta Rasa może władać więcej niż jednym żywiołem?

-czy mógłbym grać kimś zrodzonym/uratowanym przez żywioł?

- czy mogę mieć 16 lat grając Czaropisem?

1. Nie ma napisanych ograniczeń i kryształy są napisane w liczbie mnogiej, czyli można. To Żywioły oraz inni użytkownicy Mocy zaczynają z jednym żywiołem.

2. Co przez to rozumiesz? Że paliła ci się chałupa nad głową, ale nagle wielka ulewa z nieba cię uratowała? XDDD

3. Jeśli znajdziesz gdzieś na forum zakaz grania jakimkolwiek wiekiem... to daj znać XDDD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   27.03.15 20:10

No nie. Z tą ulewą mam na myśli, że moja postać zginęła w ogniu, ale żywioł uratował duszę chłopaka i stworzył dla niego drugie ciało z tatuażami... dużo by rozpisywać. Ta kp ma 5 stron A4...
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   27.03.15 20:11

Na-Uriel napisał:
No nie. Z tą ulewą mam na myśli, że moja postać zginęła w ogniu, ale żywioł uratował duszę chłopaka i stworzył dla niego drugie ciało z tatuażami... dużo by rozpisywać. Ta kp ma 5 stron A4...

Bynajmniej nie jest napisane by Czaropisy rodziły się jakoś "inaczej" Smile Ponadto ich tryb życia jest jak u ludzi, więc tym bardziej są "ludzcy" Smile Dlatego wybacz, ale no niestety nie ma takiej możliwości Very Happy Tego typu zainteresowania polecam przenieść na Widma i Demony i tam poszukać x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 18:21

Ptysiu, czy gdybym stracił powłokę, znaczy moja postać, a jej dusza błąkałaby się, to jest możliwość, aby ktoś mnie uratował i stworzył dla mnie cielesną powłokę?
Powiedzmy, że moja postać poświęciła się i tym samym straciła ciało, lecz dusza w jakiś niewytłumacalny sposób przeżyła. To czy byłaby szansa aby uratować to coś>?
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 18:22

Na-Uriel napisał:
Ptysiu, czy gdybym stracił powłokę, znaczy moja postać, a jej dusza błąkałaby się, to jest możliwość, aby ktoś mnie uratował i stworzył dla mnie cielesną powłokę?
Powiedzmy, że moja postać poświęciła się i tym samym straciła ciało, lecz dusza w jakiś niewytłumacalny sposób przeżyła. To czy byłaby szansa aby uratować to coś>?
Robacz....Ptysiu znaczy xD Nie... To śmierć postaci... Możesz jedynie prowadzić tą duszą jak NPC i nawiedzać jakieś rejony, jeśli będziesz chciał i Administracja się zgodzi :3
Czyli to jedna z niewielu ras, która po śmierci może się jeszcze jakoś przydać xDDDD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 18:24

Cytat :
(...) nowe Mekhet rodzą się przy pożywieniu się prawie całą duszą żywej istoty i poświęceniu się Mekheta

Wiem, że pewnie niedługo pojawią się historie ras, ale chciałbym już wziąć się za KP, a nie bardzo rozumiem ten fragment. Czy jakiś miły admin mógłby mi bardziej obrazowo wyjaśnić, jak wygląda powstawanie Mekhetów?
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 18:27

Laeco Gristlebone napisał:
Cytat :
(...) nowe Mekhet rodzą się przy pożywieniu się prawie całą duszą żywej istoty i poświęceniu się Mekheta

Wiem, że pewnie niedługo pojawią się historie ras, ale chciałbym już wziąć się za KP, a nie bardzo rozumiem ten fragment. Czy jakiś miły admin mógłby mi bardziej obrazowo wyjaśnić, jak wygląda powstawanie Mekhetów?

No jak musi być miły... ehhh xD Smile
Ok... Mamy rodziców. Dajmy na to Mama Mekhet i Tata człowiek Very Happy (w sensie ty będziesz ich tak zwał) :3 Mama pożywia się Tatą i zabija go w ten sposób lub upośledza robiąc z niego warzywo czy coś w ten deseń... Z kolei mamusia na koniec pożywiania ulega samozniszczeniu i w to miejsce rodzi się nowy Mekhet....

CUD NARODZIN!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 18:28

Czy jest możliwość, aby ludzie nie byli zachwyceni żywiołami? Że boją się tej rasy jakoś panicznie wierząc przy tym w zabobony takie, że na przykład to Demony albo cuś?
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 18:30

Na-Uriel napisał:
Czy jest możliwość, aby ludzie nie byli zachwyceni żywiołami? Że boją się tej rasy jakoś panicznie wierząc przy tym w zabobony takie, że na przykład to Demony albo cuś?
Kwestia przekonań, upodobań i lęków jest taka sama, jak u nas. W dawnych czasach Japończycy uważali jasnych ludzi z blond włosami za demony, ale nie wszyscy. Byli też tacy, którzy traktowali ich jak ludzi.
Tutaj jest na odwrót. Kryształy są częścią życia, tak jak ich moce... Jeśli ktoś za nimi nie przepada to Nordowie i Orkowie, którzy żyją niemal całkiem bez nich...
Ale co do lęku to.. wątpię by z góry jakaś rasa obawiała się Żywiołów... to nie jest już tak zacofane społeczeństwo... Ale możliwe spotkasz i takie osoby na swej drodze.. kto wie Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 18:35

Czy jeżeli wybiorę żywioł ogień, to ktoś jeszcze będzie mógł grać Rasą żywiołów i mieć żywioł ognia?
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 18:37

Na-Uriel napisał:
Czy jeżeli wybiorę żywioł ogień, to ktoś jeszcze będzie mógł grać Rasą żywiołów i mieć żywioł ognia?
Żywiołów jest wiele...to nie jest ograniczona rasa x3 a skoro jest tylko kilka rodzajów kryształów, to naturalnie... srylion i tryliard Żywiołów Ognia może sobie jeszcze żyć xD Very Happy
Nie mamy tu ograniczonych miejsc na rasy, wyjątkowych ras, limitów na rasy itd... Smile Nie da rady być "Tym jedynym Żywiołem" lub "Jedynym Zwierzarem Wilka" itd ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 19:18

Nie ogarnęłam, mogę sobie wybrać jakąś dowolną moc będąc daeva? Typu telekineza lub kriokineza czy coś? D:
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 19:20

heartache napisał:
Nie ogarnęłam, mogę sobie wybrać jakąś dowolną moc będąc daeva? Typu telekineza lub kriokineza czy coś? D:
Moce wybieracie jakie chcecie, bo one podlegają pod kryształy, a nie pod rasy. Więc jest to obojętne Smile
Ale wszystkie trzy moce przy zapisie muszą podlegać pod tylko jeden kryształ Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 19:52

No to tutaj takie moje pytanie.
W jaki sposób na świecie pojawiają się żywioły? Przedłużają gatunek w podobny sposób jak ludzie, czy może w jakiś inny sposób?
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 19:53

Meredith Suuri napisał:
No to tutaj takie moje pytanie.
W jaki sposób na świecie pojawiają się żywioły? Przedłużają gatunek w podobny sposób jak ludzie, czy może w jakiś inny sposób?
Są jak ludzie. Zbliżają się. Mają stosunek. Rodzi się dziecko. W 99% Żywioł. Co do rodzaju żywiołu to ma go albo po tacie albo po mamie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   28.03.15 20:12

Pozwolę sobie jeszcze zadać pytanie natury technicznej. Czy specjalnie forum Almanach Raashtram jest niewidoczne dla gości? Trochę mi to utrudniało rozeznanie się w świecie forum. Niby pokrętną drogą dokopałem się do Kompendium Wiedzy, ale no, niewygodnie tak. xD
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   29.03.15 9:52

Laeco Gristlebone napisał:
Pozwolę sobie jeszcze zadać pytanie natury technicznej. Czy specjalnie forum Almanach Raashtram jest niewidoczne dla gości? Trochę mi to utrudniało rozeznanie się w świecie forum. Niby pokrętną drogą dokopałem się do Kompendium Wiedzy, ale no, niewygodnie tak. xD
A. Fakt. Wyłączyło się dla gości O.O!
Dziękuję za zwrócenie uwagi Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   30.03.15 12:01

Ja też muszę wtrącić swoje kilka słów. Jak to jest z żywotnością kryształów? Jeśli się o nie dba to trwają i trwają, a jak się za dużo zrobi to pył i go nie ma? Czy mają ograniczenie np. do 1 użycia?
Powrót do góry Go down

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   30.03.15 12:08

Glorien Alfirin napisał:
Ja też muszę wtrącić swoje kilka słów. Jak to jest z żywotnością kryształów? Jeśli się o nie dba to trwają i trwają, a jak się za dużo zrobi to pył i go nie ma? Czy mają ograniczenie np. do 1 użycia?
Trwają i trwają. Tracą moc tylko jak są bliskie implozji, a wtedy najczęściej prosi się o pomoc jakiegoś Żywioła o naładowanie tego kryształu swą mocą w celu uspokojenia go i zapobiegnięcia implozji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   30.03.15 14:12

Mam drobne pytanie, co do ekwipunku. Medycy mają dostęp tylko do rzeczy w ekwipunku, czy też do tych, które mają zgromadzone w domach, np mikstur?
Powrót do góry Go down

~Chimera~

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   30.03.15 23:12

Co ma w ekwipunku zrobić centaur w sprawie konia? No bo wszyscy mogą go losować, więc teoretycznie my też... ale my nie możemy jeździć konno. Więc co z nim? Sprzedać go potem możemy? Czy np. możemy wybrać w jego miejsce coś innego?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   30.03.15 23:15

Shaela Victis napisał:
Mam drobne pytanie, co do ekwipunku. Medycy mają dostęp tylko do rzeczy w ekwipunku, czy też do tych, które mają zgromadzone w domach, np mikstur?
Na starcie masz tylko to co w ekwipunku - naturalnie nie liczymy flakoników i zestawów alchemicznych Medyka, który takowe posiada, tak jak i pewnie zestawy ziółek. Jednak typowo mikstury na starcie, jak i inne 'ważniejsze' przedmioty posiadacie tylko te, co są w ekwipunku. Z czasem stworzycie/zdobędziecie więcej.

Loki Nibelung napisał:
Co ma w ekwipunku zrobić centaur w sprawie konia? No bo wszyscy mogą go losować, więc teoretycznie my też... ale my nie możemy jeździć konno. Więc co z nim? Sprzedać go potem możemy? Czy np. możemy wybrać w jego miejsce coś innego?
Hm. Myślę, że to dobra opcja. Albo losuj, czy go dostaniesz i potem wymień na Monetę, albo olej konia i wybierz 1 dodatkową broń lub 1 dodatkowy przedmiot z pancerzy.

Ostatnio zmieniony przez Althea Meandro dnia 03.04.15 11:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość

~Gość~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   01.04.15 12:36

Chciałbym powiązać swoją postać z rodem i zastanawiam się, czy mógłbym wprowadzić jako taką pamiątkę rodzinną z już osadzonym kryształem mocy?

Dodam jeszcze, że nie chcę, aby ta broń była wyposażona w czar ofensywny, ale bardziej w coś neutralnego/defensywnego.

Edit// Jeszcze jedno pytanko. Czy postać będąca moim bratem bliźniakiem może korzystać z tego samego wizerunku co ja?

Edit2// Oczywiście nie stricte tego samego, czyli ta sama osoba w np. innej charakteryzacji i oczywiście inny obrazek Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Glorien Alfirin dnia 01.04.15 12:39, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Dodanie kilku pytań)
Powrót do góry Go down
Sponsored content

~~

PisanieTemat: Re: Pytania do Administracji   

Powrót do góry Go down

Pytania do Administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next