Raashtram PBF
Wielkie Kurhany Q163nkp
Raashtram PBF
Wielkie Kurhany Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Wielkie Kurhany

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Wielkie Kurhany  Wielkie Kurhany Empty18.03.15 22:10




Megalityczne cmentarzysko w Utgardzie jest sławne w całym Raashtram. Tak fascynujących struktur, bogato zdobionych od środka nie widział chyba nikt. Takie mówią o swoich grobowcach wszyscy Tytani. Są dumni z wspaniałych i gigantycznych krypt, które starają się zawsze upiększać szlachetnymi metalami i kamieniami. Z roku na rok każdy z osobna staje się coraz większym skarbcem kosztowności, więc nic dziwnego, że zawsze ktoś pilnuje, by żadni grabieżcy nie czaili się na majątek zmarłych.
~Aliel Njordson
Merida The Valkyrie
Merida The ValkyrieWładczyni Rasy
Liczba postów : 206
PisanieTemat: Re: Wielkie Kurhany  Wielkie Kurhany Empty09.04.15 10:25

/pierwsza gra, popołudnie/

Powróciła do miasta po długiej wędrówce. Musiała trochę odpocząć i uzupełnić zapasy przed kolejną podróżą. W tym czasie zajęła się pomocą w pochówku zmarłych, a także poprowadzeniem modłów.
Obecnie było już późne popołudnie, kiedy wreszcie miała chwilę odpoczynku. Nie żeby te zaszczytne zajęcia ją męczyły lub nudziły. Ale lubiła czasem usiąść lub pójść na spacer by się wyciszyć. Tak też zrobiła. Ruszyła wśród Kurhanów nie mogąc się - jak zwykle zresztą - napatrzeć i nadziwić, jakie to piękne budowle i z uznaniem przyznać, że inne rasy takich nie mają.
Na swój normalny strój (av) miała narzucony dodatkowo płaszcz z futer, który ciągnął się lekko po śniegu.

Gdy doszła już do siebie, odeszła stąd.

z/t

Wielkie Kurhany

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Wielkie Stoisko Handlowe
» Wielkie Wybory Władców [TRWA Etap 1 - Zgłoszenia]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Utgard :: Mor Khazgur ~ Tytani :: Miasto Główne-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.