Raashtram PBF
 

Share|

Charakterystyka Smoczej Nory

Altair Abhnel
Altair AbhnelWładca Rasy
Liczba postów : 185
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Charakterystyka Smoczej Nory  16.10.15 10:20

Smocza Nora
Stolica Lykantropów

Język Lykantropów i krótka historia:
 

  Szkolnictwo

   Międzysferowa Szkoła Łowiecka ~ działa w niej wymiana ze szkołami z innych sfer i prowadzą ją najwięksi Łowcy Raashtram. Między innymi Zwierzar Bloodhunda 'Bloody Bone'.
   Publiczna Szkoła Kła i Pazura ~ tutaj zarówno biedni, jak i bogaci dostają wycisk. I to w tej szkole uczą się podstaw, jakimi jest walka, polowanie itd. To szkoła tylko dla Zwierzarów i Bestii.

  Ogólnie w Smoczej Norze pełno jest mniejszych i większych szkół uczących sztuki polowania, czy walki. Są także specjalne kursy, dzięki którym łatwiej dostać się do Gwardii lub Straży. Naturalnie jest też kilka szkół dla wyższej kasty.

  Opieka Medyczna

   Lecznica Smoczej Nory przyjmie każdego rannego i chorego. Coś odgryzło ci łapę? Wyrwałeś sobie kła? Masz pchły? A może koci katar? Nieistotne. Nasza lecznica pomoże twej humanoidalnej, jak i zwierzęcej formie.

  Prawa Miejskie

   Obowiązek Ubioru ~ na terenach stolicy obowiązuje prawo nakazujące lykantropom nosić ubiór - celem ułatwienia tego, niemal na każdej ulicy co chwilę stoją specjalne małe budki drewniane (takie przebieralnie), do których zwierzę/bestia mogą wejść, przemienić się i odziać. Z reguły należy mieć własny ubiór w torbie, ale czasem w owych budkach znajdują się lniane tuniki, które można wziąć za darmo i potem oddać. Budki bywają małe lub większe - tych większych jest ciut mniej.
   coś będzie.. ~ myślę
   coś będzie.. ~ myślę
   coś będzie.. ~ myślę
   coś będzie.. ~ myślę

Charakterystyka Smoczej Nory

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Midgard :: Smocza Nora ~ Lykantropy :: INFO-