Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Konkurs na Historie Ras

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

~Widmo~

avatar

Liczba postów : 713


PisanieTemat: Konkurs na Historie Ras   14.10.15 10:32

Zapraszamy do tworzenia historii forum poprzez wymyślenie historii ras! Możecie zarówno napisać opowiadanie, jak i od punktów chronologię.

Możecie spisać tylko część pomysłów, a ktoś inny to rozpiszę. Możecie pracować w kilka osób etc.

A najważniejsze to, że KAŻDA osoba zajmująca się historią ras w mniejszym lub większym stopniu zostanie nagrodzona!

Wierzchowce egzotyczne, rzadkie przedmioty i zestawy mikstur, skrzynie pełne monet - z biednego chłopa ma się szansę stać szlachtą! Warto!


Raashtram napisał:
Chodzi o to by informacje podzielić na punkty dla każdej rasy i pod-rasy.

Np. każda pod-rasa chimer ma:

- do X r. Nowej Ery służyły jako poddani, zniewoleni przez Mitycznych; dopiero w roku X uwolnili ich... bla bla


Rozumiecie? A takie ogólne informacje które niekoniecznie są potrzebne do historii rasy tylko do ogółu też proszę jakoś ustawić chronologicznie - trafi do kalendarium: http://raashtram.roleplaylife.net/t10-ksiega-fabuly#341
Smile

W ten sposób będzie nam łatwiej. Krótkie informacje i w kilku punktach. Tylko najważniejsze.. wielkie zmiany dla rasy, podboje, wojny czy inne takie tam informacje, bo historia rasy nie musi być jakos bardzo rozbudowana :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

avatar

Liczba postów : 104


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   15.10.15 18:50

To ja rzucę póki co luźnym pomysłem wielkiej inwazji Widm na jakąś rasę. Oczywiście, inwazja byłaby poprzedzona długotrwałą infiltracją, co zresztą nie byłoby zbyt trudne dla Poltergeistów czy Animatów udających zwykłe przedmioty. Cóż, pewnie dana rasa niczego by się nie spodziewała, więc pewnie musiałaby czekać na odsiecz kilka miesięcy czy nawet lat. Wszystko oczywiście zakończone spektakularną bitwą, która bardzo przetrzebiłaby szeregi obydwu ras. Od tego czasu, na dawnym polu bitwy straszy, a Widma i jakaśtam rasa ciągle mają ze sobą chłodne stosunki.

Fajnie by było jeszcze, jakby Ludzie dość mocno obrywali, nawet przypadkowo. Wiecie: przemarsze wojsk, randomowe pola bitwy i te sprawy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Szlachetny~

avatar

Liczba postów : 72


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   15.10.15 20:15

Co do powyższego pomysłu, idealnym kandydatem na najazd Widm mogliby być Szlachetni. W końcu w informacjach o rasach już jest wzmianka o wojnie między tymi rasami. Ludzie również byliby narażeni na straty podczas takiej wojny, ponieważ Midgard leży chyba po drodze dla maszerujących wojsk w takim konflikcie.

Asgard pewnie byłby pokojową krainą przed odkryciem statków sfer, a przynajmniej tak mi się wydaje, ponieważ wszystkie tamtejsze rasy są dobre i/lub praworządne (no... poza Faunami). Podobnie Utgard, gdzie podobno rasy miały dawniej pokojowe stosunki. Za to przed odkryciem statków interesująca mogłaby być wojna Bestii z Ludźmi, jednak te rasy również żyły jakoby w pokoju, co trochę wchodzi w drogę takiej wizji.
Po odkryciu podróży między sferami widziałbym za to jakąś wojnę między rasami Utgardu i Helu. Sporo złych i chaotycznych osobników obok siebie, z taką mieszanką musi dojść do jakiegoś konfliktu, a zwłaszcza przy pierwszym kontakcie. Później te wojny mogłyby się przenieść na Midgard (ponieważ ludzi zło lubi zazwyczaj gnębić) i Asgard (ponieważ dobro ze złem się zazwyczaj nie dogaduje).

Na razie to tylko kilka luźnych pomysłów, jeżeli będę miał trochę czasu to postaram się napisać coś dokładniejszego i podesłać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

avatar

Liczba postów : 147


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   15.10.15 20:35

Cóż jak dla mnie to raczej taką rasą, która łatwo się przystosowuje do życia wszędzie więc ciężko wyobrażam se by to wojnę zaczęli.
To co myślicie o czymś takim że wojnę zaczęły demony z uskrzydlonymi, a potem całe ich wyspy zostały w to zamieszane, więc wyszło, że widma wmieszały się w walkę z szlachetnymi, w tym te które od lat żyły w ukryciu? (w sumie i tak to będzie zależeć od tego kto to spisze XD)
W sumie poza wojną wypadałoby też opisać jakieś wydarzeni sprzed wal i dlaczego dane rasy zdecydowały się na takich bogów ^^

(zresztą cechy charakteru ras nie zawsze kształtują wydarzenia z pewnych okresów, więc w pewnych warunkach praworządny/dobry mógłby też zaatakować XD)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

avatar

Liczba postów : 112


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   16.10.15 10:06

Thomas Midgard nie jest "po drodze" bo portalem można udać się prosto do Asgardu itp. Polecam zajrzeć do Map Raashtram byś wiedział, jak wygląda ten świat Smile To kilka "wysp" Wink

Obrywanie Ludzi - polecam by oberwali podczas Wojny Lykantropów z Tytanami. Mogłyby rozpocząć ją same Lykantropy - chcąc zagarnąć dla swoich nieco ziem w Utgardzie ze względu na to, że sporo rodzajów Lykantropów lubi zimno. Zrobiła się wojna. Ludzie po drodze oberwali i potem przyłączają się do wojny po stronie Lykantropów. Wojna skończy się, jednak szybko i w miarę pokojowo nawet.

Wampiry - ogromne podboje... tak. Polecam aby Wampiry rozpoczęły serię ogromnych podbojów. Najazd na Lykantropy i Ludzi, po wojnie z Tytanami. Potem jednak dzikie bandy ich przeganiają. Duszą w sobie złość, kiedy nadchodzi wielka Infiltracja Widm (dobry pomysł) - dołączają poniekąd, wspierając Widma w walkach. Niestety dalej niż do Szlachetnych nie docierają, bo Widma ich zdradzają. Wtedy Wampiry łączą siły ze Szlachetnymi by odeprzeć wojska Widm. (Polecam by Widma napadłby wpierw na Szlachetnych).

Mityczni a Chimery- dobrze by było, aby przez wiele wieków Chimery żyły, jako "podwładni Mitycznych"... ich niewolnicy, "zwierzęta" i ogólnie lud zniewolony. Aż bardzo dawno temu Demony i Szlachetni zaczęli by walkę. Szlachetni poprosili Mitycznych o pomoc, ale ci jej nie udzielili, rzucili im tylko do pomocy Chimery. Te dzielnie walczyły i przegnały Demony. Szlachetni wtedy zaczęli długie podchody dyplomatyczne, aby uwolnić Chimery. Po późniejszym pojednaniu się z Wampirami, użyli nacisku z obu stron, aby Mityczni dali Chimerom wolność. Słysząc to, Uskrzydleni zaproponowali Chimerom ziemie i obdarzyli ogromnym wsparciem, jednocześnie "podlizując się" Mitycznym i Szlachetnym. Nawiązali też znajomości z Atlantami by przedstawić im Chimery, wśród których bywały też wodne istoty.

W przypływie wiary we własne siły, Uskrzydleni zebrali sojuszników, jakimi były Chimery oraz Szlachetni i chcieli wykonać Święty Przemarsz przez ziemie Demonów. Skończyło się, jednak na oblężeniu i to wszystko. Część Chimer pierzchła z linii frontu i szukała schronienia u Lykantropów.To tyle na razie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Szlachetny~

avatar

Liczba postów : 72


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   16.10.15 17:32

Altair zajrzałem tam, tak samo jak i do fabuły, w której była wzmianka o powstaniu portali po ustaleniu ładu, poprzedzonego wojnami. Zakładałem z tego powodu, że portale jeszcze nie istniały. Na mapach za to Midgard może nie jest idealnie pomiędzy, ale jest zdecydowanie bliżej i dałoby się o niego zahaczyć, np. dla stworzenia bliższych terenom wroga posterunków oraz baz.

Podoba mi się wizja Świętego Marszu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

avatar

Liczba postów : 69


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   16.10.15 18:12

Jako bazy to chyba spoko, ale nie wiem czy wiecie chłopcy. Portale były ale nie od początku umiano z nich korzystać tak jak nie było statków. Ale to można ew. Zgrabnie przemilczeć niepodając dokładnej daty Smile

Same świetne pomyśły macie ... Też muszę coś wymyślić Sad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

avatar

Liczba postów : 104


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   17.10.15 1:08

Magnus, jak dla mnie Widma to takie Skrulle Raashtram, jeżeli trochę dokładniej znasz uniwersum Marvela. Bardzo lojalne do swoich, aż nie zostaną zdradzeni/porzuceni/niedocenieni/odkryją że są manipulowani przez swoją rasę. Wtedy, za przeproszeniem, zabierają dupę w troki, zamieszkują wśród ludzi i dość szybko się przystosowują.
Jak dla mnie łatwe przystosowywanie się nie oznacza całkowicie pokojowych intencji.

Na bogów, kocham Cię Altair za wiadro pomysłów

Chronologiczny spis wydarzeń, które póki co mamy:

 • W Asgardzie spokojnie i słonecznie

 • Chimery żyją na usługach Mitycznych w Midgardzie. Głównie służą jako armia, na dodatek bardzo dobra.

 • Może jakieś wojny religijne w Uttgardzie? Tytani mieli kiedyś sporo bogów, aż w końcu poszło z Atlantami o religię. Ci drudzy wygrali, przez co narzucili reszcie swojego jedynego boga (Tessarion). Jak to bywa z wyplenianiem starych wierzeń i zwyczajów raczej wszyscy wiemy, z resztą jakieś 90% polskich świąt pochodzi ze starych, dobrych czasów słowiańskich. Tak czy siak, mimo usilnych starań Atlantów, nie udało się całkowicie wyplenić wierzeń Tytanów, czego pozostałością są Caraxes i Meraxes

 • Póki co nie mam pomysłu na Hel. Raczej dużo wojen, co wyjaśnię niżej.

  STWORZENIE PIERWSZYCH STATKÓW
  czy coś o wdzięczniejszej nazwie

 • Zaczynamy podróżować, rozkwit kultury i rzemieślnictwa, może w niektórych strafach lekka zmiana wierzeń. Może dopiero wtedy w Asgardzie broń stała się popularna? Mogli jej wcześniej nawet w ogóle nie używać, a kiedy zobaczyli że inni noszą miecze, to czemu oni mieliby tego nie robić, hmm?
  Oprócz tego ówczesny Asgard (tylko Szlachetni i Uskrzydleni) odkrywają że nie przepadają za Helem. Najsilniejszy konflikt między elfami a Demonami

 • Wybucha wojna między Szlachetnymi a Demonami, wywołana najpewniej przez jakieś słowne zaczepki i/lub zniewagi rzucane ze strony elfów. W Asgardzie tamtych czasów skończyłoby się na kłótni i co najwyżej jakimś fochu, ale Hel był w tamtych czasach bardzo bitny, więc od razu wyskakują z ciężką artylerią. Demony są bardzo dobrze wyszkolone i znają sporo sztuczek (w końcu często walczyli od dobrych kilkuset lat), a Szlachetni zasadniczo wiedzą jak dobrze wyglądać z mieczem.
  W takim wypadku elfy (według mnie) powinny w pierwszej kolejności poprosić o pomoc Uskrzydlonych, licząc na przewagę liczebną. Cóż, może i jest ich więcej, ale o walce wiedzą tylko tyle, że powinni dźgać tym ostrym końcem miecza. Oczywiście, Asgard przegrywa, a Demony mocno rozrabiają na terenach aniołków. Palenie wiosek, grabienie, gwałty - norma w Helu, w Asgardzie zupełna nowość. Wtedy pojawia się głęboka nienawiść między Damonami a Uskrzydlonymi, która za wiele lat doprowadzi do "wypraw krzyżowych".
  Wracając do głównej historii: Asgard prosi o pomoc najprzychylniejszych im Midgardczyków - Mitycznych. Średnio chce im się pomagać, ale utrzymanie dobrych warunków handlowych jest dla nich czemuśtam mega-hiper ważne, więc zgadzają się wysłać na wojnę swoich obywateli drugiej kategorii - Chimery. Te bardzo szybko wyszkoliły te całe tłumy Asgardczyków, przez co zaczęli oni odnosić zwycięstwa i wyrzucili Demony ze swoich ziem. Wdzięczni Uskrzydleni, Szlachetni i Chimery zaczęły dążyć do usamodzielnienia się tych ostatnich.

 • Osłabione Demony po powrocie do domu zostają zaatakowane przez Wampiry. Podbój Demonów jest pierwszym krokiem Wampirów w budowie Imperium

 • Pod wpływem nacisków ze strony Szlachetnych i Uskrzydlonych, a także bardzo wysokiej rekompensaty w kryształach (które w tamtych czasach służyły wyłącznie za świecidełka), Mityczni uznają niepodległość Chimer. Te zamieszkują w Asgardzie.

 • Po pierwszej międzysferowej wojnie wnioski były następujące: bogowie się nie obrażają, świat ciągle istnieje. Ponadto, wiemy już że chociaż w Helu są dobrzy wojownicy, to w Asgardzie były sieroty obrzygane. Midgard może super-wybitny nie jest, ale spokojnie daje sobie radę. Zasadniczo mamy spore szansę być lepsi od Uttgardu. Ponadto, Uttgard jest zimny i nieprzyjazny, więc nie obchodzi nikogo oprócz Atlantów, Tytanów... i Lykantropów, którzy nie mają szczególnych problemów z zimnem, a części jest ono nawet na rękę - na pewno jest wśród nich spora grupa niedźwiedzi polarnych, fok i bądź czego.
  Jak łatwo się domyślić, Lykantropy zaatakowały Tytanów. Ci jednak nie byli bierną ofiarą; potrafili się bronić, a na dodatek mieli trwalsze, lżejsze i dłuższe miecze niż te w Midgardzie. Agresorzy szybko zmienili się w ofiary, a walki przeniosły się na sferę Lykantropów. Pewnie wszystko by się skończyło podbiciem tych drugich, gdyby nie pewna pomyłka Tytanów... W tamtych czasach nie często widywało się przedstawicieli innych ras, a Ludzie są łudząco podobni do bezbronnych Lykantropów. Zanim Tytani zrozumieli swój błąd, było już za późno. Wściekli Ludzie sami zaproponowali pomoc Lykantropom, na co ci bardzo chętnie się zgodzili. Połączone siły obydwóch ras odparły Tytanów. Od tego czasu, między Lykantropami a Ludźmi wprowadzono unię. Jest to pierwsze długotrwałe połączenie sił dwóch ras w historii Raashtram.

 • Zaniepokojone takim stanem rzeczy Widma rozpoczynają infiltrację Sojuszu (zwaną w późniejszych czasach Wielką Infiltracją Widm).

 • Niedługo po tym wydarzeniu Widma zostają włączone do Imperium. Przez brak autonomii prace nad Wielką Infiltracją spowalniają, jednak udaje się utrzymać ją w tajemnicy przed Wampirami.

 • Imperium zaprasza na ucztę władcę Atlantów, znanego jako wybitnego stratega. Proponuje mu sojusz, na co ten oczywiście się zgadza. Ta wiadomość nie została podana do informacji publicznej, do momentu kiedy...

 • Atlanci podbijają Tytanów. Zapewne nie byliby w stanie tego zrobić, gdyby nie talent strategiczny władcy Atlantów i wsparcie wojsk Imperium.

 • Mityczni odkrywają sposób na nadanie kryształom mocy. Cena kryształów (nawet jeszcze bez mocy) gwałtownie wzrasta. Szlachetni i Uskrzydleni żądają udziału w zyskach, jednak Mityczni stanowczo odmawiają. Chimery, negatywnie nastawione do swoich dawnych panów, zachęcają resztę Asgardu do wszczęcia wojny.
  Sojusz proponuję ochronę Mitycznym, w zamian za ograniczenie sprzedaży przyszłych odkryć rasy Ludziom i Lykantropom. Mityczni zgadzają się. Relacje między Asgardem a Midgardem oziębiają się.

 • W niewyjaśnionych okolicznościach znika syn Władcy Chimer.

 • Chimery zostają zaatakowane przez siły Imperium i Atlantów. Zadziwiająco szybko na pomoc przybywają Uskrzydleni i Szlachetni. Asgard miałby szansę stawić realny opór najeźdźcom. Armie były porównywalne, na dodatek Asgardczycy mieli w swoich szeregach Chimery, które od lat słynęły ze swych umiejętności walki. Najprawdopodobniej siły Uttgardu i Helu przegrałyby, ale tuż przed bitwą syn Władcy Chimer odnajduje się... w obozie Uskrzydlonych. Cheruby i Azraele utrzymują, że nie mają pojęcia skąd on tam się wziął, ale i tak między sojusznikami wybuchają walki. Wykorzystują to Imperium i Atlanci, którzy dosłownie miażdżą przeciwników.
  Jak się później okazało, Imperium nie miało nic wspólnego ze zniknięciem chłopca, ale postanowiło sprytnie wykorzystać pewnego zdolnego Nashora.

 • Na ziemiach Tytanów pojawiają się wojska Imperium. Kiedy Władca Uttgardu domaga się wyjaśnień, zostanie schwytany, zmuszony do oddania hołdu Władcy Demonów i wtrącony do celi. Mimo że Imperium nie było nigdy w Atlantis, zmusiło je do poddania się grożąc śmiercią ich Władcy.

 • Powstają pierwsze przedmioty z kryształami. Chociaż Sojusz jest niewielki, staje się potęgą w ówczesnym Raashtram. Mityczni znacznie się wzbogacają, mimo że ograniczyli sprzedaż swoich wyrobów.

 • Imperium przez lata próbuje podbić Sojusz, aczkolwiek przewaga technologiczna ma zbyt duże znaczenie.

 • Widma powoli i niepostrzeżenie gromadzą kradzioną broń mitycznych

 • Co jakiś czas wybuchają drobne powstania, jednak są zbyt słabe aby wywołać coś więcej niż chwilowe zamieszanie. Na dobrą sprawę musiałaby się zjednoczyć cała sfera, żeby wywalczyć sobie niepodległość, aczkolwiek te są zbyt skłócone po - jak dla nich - niedawnej inwazji.

 • Mityczni odkrywają w jaki sposób można się teleportować. Ta informacja pozostaje tajna.

 • Widma kradną kryształy teleportujące, odwiedzają Tytanów oraz Chimery i dozbrajają ich bronią mitycznych.
  Tego samego dnia, we wszystkich sferach wybuchają powstania. Imperium nie jest w stanie nadążyć za ruchem wojsk powstańców. Tysiące Wampirów ginie, w tym ich Władca. Imperium upada.

 • Sojusz, widząc wśród powstańców broń Mitycznych, oskarża ich o złamanie umowy, czego ci się wypierają. Sojusz podbija cały Midgard.

 • Kilka lat przerwy, cośtam, cośtam

 • W Sojuszu wybuchają gwałtowne walki między Ludźmi a Lykantropami, najpewniej spowodowane przez ludzi Widm. Przez kilka miesięcy w Midgardzie panuje chaos, na dobrą sprawę każdy walczy przeciwko każdemu. Najprawdopodobniej była to największa tragedia w dziejach Raashtram. Zginęło wiele tysięcy ludzi, a dotąd bardzo bogaty Midgard, stał się najbiedniejszą sferą.
  Osłabiona kraina nawet nie próbowała się bronić, kiedy na jej tereny wkroczyły Widma. To nie może być przypadek, że niedługo po ich pojawieniu się, w Midgardzie odnaleziono wiele kryształów i skarbów. Panowie sfery szybko zaczęli się wzbogacać, a także przywracać potęgę Midgardowi, choć nie na tyle dużą, aby mogli pozbyć się widm.

 • kolejne wydarzenie
Na bogów, chyba się troszkę rozpisałam (a na początku to miał być suchy plan wydarzeń XD). Proszę się nie czepiać, mózg mi już wyparował parę godzin temu ;-;
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Dusza Świata Raashtram~

avatar

Liczba postów : 767


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   26.10.15 13:23

Wszystko pięknie.. i w ogóle Very Happy Ale teraz mamy historię ogólną forum Very Happy A chodzi o to by informacje podzielić na punkty dla każdej rasy i pod-rasy.

Np. każda pod-rasa chimer ma:

- do X r. Nowej Ery służyły jako poddani, zniewoleni przez Mitycznych; dopiero w roku X uwolnili ich... bla bla


Rozumiecie? A takie ogólne informacje które niekoniecznie są potrzebne do historii rasy tylko do ogółu też proszę jakoś ustawić chronologicznie - trafi do kalendarium: http://raashtram.roleplaylife.net/t10-ksiega-fabuly#341
Smile

W ten sposób będzie nam łatwiej. Krótkie informacje i w kilku punktach. Tylko najważniejsze.. wielkie zmiany dla rasy, podboje, wojny czy inne takie tam informacje, bo historia rasy nie musi być jakos bardzo rozbudowana :3

---


Bawcie się dalej, hajs się szykuje Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

avatar

Liczba postów : 104


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   26.10.15 13:43

Wiemy, wiemy, tylko chcemy żeby wyszło spójnie ^^ Bo jeżeli nie ustalimy najpierw ogólnej historii, to nam może wyjść totalnie niespójnie >.<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

avatar

Liczba postów : 97


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   29.10.15 9:43

Faktycznie dobrze opisała Mavis Tytanów w Rasach, jako luźne klany.

Chciałabym by z początku byli podzieleni - nie tylko na pod-rasy, ale w nich jeszcze na klany. Jeden wielki rozpierdziel i walki między sobą.

Potem w tym samym czasie, co uruchomiono portale i z Helu zaczęto ekspedycje do Utgardu, pojawia się bohater, którego imienia nikt nie pamięta, bo zwie się go Ojcem Tytanów. Zjednoczył wszystkie klany i pod-rasy bo jednym sztandarem swego domu, który nazwał Domem Tytanów.

Może Ogniki poniekąd podlegały Atlantom, ale żyły na lądzie, a Atlanci z dala od świata zewnętrznego i przez to nie wiedzieli o swoim istnieniu, więc Ogniki dołączyły również do Tytanów.

Tytani odparli ewentualne ataki i zasiedlili konkretnie Utgard.

Zaczynali bitkę z każdym, kto naśmiewał się z ich bogów i walczyli nawet ku chwale bogów.

Niestety potem Atlanci się pojawili. Zaczęły się przepychanki o ziemie oraz o wspólne ustalenie religii. Kilka wojenek na tym zeszło, aż w końcu znaleziono kompromis pod naciskiem Ogników, a że aktualnie władcą tytanów był Ognik, to wierzenia Atlantów zostały przyjęte i niemal całkowicie wypchnęły wierzenia Tytanów, zostawiając tylko trochę naleciałości.

Po dziś dzień jest to jedyna rasa, której większość populacji nadal nie zna wspólnego, lub zna go słabo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Żona Władcy~

avatar

Liczba postów : 166


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   29.10.15 11:17

Chimery były zniewolone, a Lykantropy miały Prawo Własności nałożone i można było je "posiadać" jak rzeczy (ładne słowa na niewolnictwo innymi słowy).

Napisałam w opisie rasy dokładnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

avatar

Liczba postów : 156


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   31.10.15 18:24

W opisie Widm jest coś o ekspedycji, w tym Wampirów. Tak samo przy Tytanach. Proponowałbym opisać to jako "przygotowania do ekspansji oraz podbojów".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

avatar

Liczba postów : 713


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   11.12.16 12:27

Mamy już jakieś ogólne zarysy itp. Teraz przypominam, że można się podjąć napisania krótkich historii ras - lub długich, jak kto woli - które określą jak rasa zaczynała, jaki miała kontakt z innymi oraz jak trafiła do obecnego stadium Smile

Można zaklepywać jaką pod-rasę opisujemy! ^^ (Jedna na raz) Very Happy

-----

Ja opiszę Necrosy :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

avatar

Liczba postów : 112


PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   11.12.16 12:32

Jestem rozdarty. Bardzo. Wampiry czy Lykantropy...

Lykantropy biorę Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

~~
PisanieTemat: Re: Konkurs na Historie Ras   

Powrót do góry Go down
 

Konkurs na Historie Ras

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: 
Organizacja
 :: Techniczne :: Konkursy
-USEROWETECHNICZNE FABULARNEMECHANICZNE

Specjalna WymianaSTRONY PARTNERSKIE


EdenBFF Fora i Grupy
Fundacja dla Zwierząt Animalia

Forum (c) praca różnych autorów, w tym: Althei, Ethilinn, Gloriena, Anzhela itd.
Zainspirowały nas Legendy Raashtram
Pictures on this phorum do NOT belong to us and we do not own any rights to them.
Prosimy nie kopiować prac z tego forum. Także kodów!
Kod ogłoszeń jest oryginalnie z VPV,pracowali przy nim Drzuma i kilka innych osób z czarta.