Raashtram PBF

Share|

Relacje Harmonda Skylara

Harmond Skylar
Harmond SkylarWładca Rasy
Liczba postów : 140
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Relacje Harmonda Skylara  08.10.15 20:52

Harmond Skylar

Isabett Skylar - żona
Wilczyca, którą spotkał w lasach Midgardu zmieniła jego życie. Wpadła na niego niespodziewanie, potem walczyli z jakimś cieniem i... skończyło się na tym, że przeżył z nią jej pierwszy raz nad strumieniem. Choć jest od niego znacznie młodsza, nie ma to żadnego znaczenia. Tuż po koronacji na Władcę oddał jej swoje serce na oczach wszystkich, biorąc za żonę

Thomas Ettariel - znajomy
Poznał go w lasach Midgardu, kiedy Elf pojawił się na czas walki z cieniem. Zbytnio go nie poznał, ponieważ większość jego uwagi skupiała Isabett, jednak postrzega go jako sympatycznego i pomocnego, szczególnie że wyleczył jego Wilczycę

Diana Unicornus - przyjaciółka
Przyjaźnią się od lat. Poznał ją niedługo po ucieczce z domu. Diana dała mu pierwsze zadanie i od tamtego czasu Harmond wpada kiedy może do jej karczmy w poszukiwaniu zleceń

Imię i Nazwisko Postaci
OPIS RELACJI

(c) KONWERS & Drzuma

"Jest tylko jeden bóg - nazywa się Śmierć. A co mówimy bogowi śmierci? Nie dzisiaj!"

Ostatnio zmieniony przez Harmond Skylar dnia 15.01.19 14:53, w całości zmieniany 1 raz
Diana Unicornus
Diana UnicornusChimera
Liczba postów : 138
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Relacje Harmonda Skylara  01.11.15 15:03

Hejo, wpisałam cię do relacji Smile Nic nie pominęłam? I mój avek masz tuż nad relacjami w linku Razz

Relacje Harmonda Skylara

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1