Raashtram PBF
Wilcza Wataha Q163nkp
Raashtram PBF
Wilcza Wataha Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Wilcza Wataha

Isabett Skylar
Isabett SkylarŻona Władcy
Liczba postów : 250
PisanieTemat: Wilcza Wataha  Wilcza Wataha Empty08.10.15 18:35

Wilcza Wataha to Grupa. Wszyscy jesteśmy jej częścią i najczęściej jesteśmy bliżej lub dalej (niekiedy baaardzo daleko) spokrewnieni.

To grupa dla Lykantropów - Zwierzarów wilków i Bestii wilków.

Przyjmiemy każdego, a najchętniej jakąś bliższą rodzinę dla Is Smile
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Wilcza Wataha  Wilcza Wataha Empty22.11.15 15:55

Zgłaszam się! Nie wiem na kogo, w jakim stopniu pokrewieństwa, ale Laoise potrzebuje przyjaznej osoby na tym złym, okrutnym świecie. Wink
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Wilcza Wataha  Wilcza Wataha Empty02.12.16 23:44

Jeśli wrócisz i będzie to aktualne to zapraszam do Watahy Wilków Smile Możesz być moją bratanicą, siostrzenicą, kuzynką czy czym jeszcze chcesz Very Happy
Melisandre Asshai
Melisandre AsshaiMityczna
Liczba postów : 48
PisanieTemat: Re: Wilcza Wataha  Wilcza Wataha Empty03.12.16 17:18

Nadal aktualne. Przychylałabym się raczej ku dalszej rodzinie, ale właściwie stopień pokrewieństwa nie jest aż tak istotny. Laoise nic nie wie o swojej rodzinie, znała tylko matkę, która już nie żyje. Jest pole do popisu. Smile
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Wilcza Wataha  Wilcza Wataha Empty03.12.16 17:35

Wataha Wilków zakłada generalnie, że wszystkie lykantropy zmieniające się w wilka są dalej lub bliżej spokrewnione.
To tak jak u nas jak masz nazwisko np. Iksińska i spotykasz na drugim końcu Polski innych Iksińskich i możliwe że pięć pokoleń wstecz mieliście wspólnego krewniaka Very Happy

A ogólnie Wataha Is jest wielka (skończę kiedyś drzewo) więc jest się gdzie podczepić x3 acz większość z nich to dzikusy XD


Anyway powiedz, czy już się znamy itd. czy nie - bo popisałabym z tobą chętnie, tylko chcę wiedzieć czy cię Is rozpozna czy nie Smile
Melisandre Asshai
Melisandre AsshaiMityczna
Liczba postów : 48
PisanieTemat: Re: Wilcza Wataha  Wilcza Wataha Empty03.12.16 17:36

Nie, nie znają się. Laoise nie znała z rodziny nikogo prócz matki. Dlatego też błąka się samotnie. Wink
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Wilcza Wataha  Wilcza Wataha Empty03.12.16 19:35

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Wilcza Wataha  Wilcza Wataha Empty

Wilcza Wataha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Szukane, Wydawane Postaci :: Poszukiwane Postaci-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.