Raashtram PBF
Harmond Skylar Q163nkp
Raashtram PBF
Harmond Skylar Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Harmond Skylar

Harmond Skylar
Harmond SkylarWładca Rasy
Liczba postów : 143
PisanieTemat: Harmond Skylar  Harmond Skylar Empty07.10.15 20:57





Harmond Skylar

Rdzenny

 
Płeć:
On
Stan Cywilny:
Wolny
Wiek:
36
Zawód:
Myśliwy/Najemnik
Wzrost:
1.78
Grupa:
Brak
Zamieszkuje:
Wioska w pobliżu Metropolis
Bogacz:
TNIE
Wizerunek:
Nikolaj Coster-Waldau
Charakter:
Jest twardym, niezłomnym i nieugiętym skurczybykiem. Nie boi się wyzwań, podejmie każde ryzyko warte swojej ceny. Na ogół sprytny, cierpliwy, ambitny. Ma gdzieś zdanie innych na swój temat. Charakterystyczną cechą jest łatwość nawiązywania znajomości. Zaś picie piwa można nazwać jego słabością, często bywa że dzień bez piwa to dzień stracony dla Harmonda.
Umiejętności:
RASOWE:
- Rzemiosło: Grotnik (wyrabianie grotów strzał)
- Specjalizacja: Kowal
- Ulepszone władanie przedmiotami z kryształami
WŁASNE:
- Walka dwiema broniami
- Uniki
- Zwiększona zwinność
- Precyzyjne trafienie
- Mocna Budowa
- Błyskawiczny Refleks
Moce:
Brak
Aparycja:
Wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna w sile wieku. Ma wysuniętą, trochę spiczastą szczękę, wystające kości policzkowe, lekki zarost i głęboko osadzone niebieskie oczy. Często zapuszcza swoje ciemne blond włosy do ramion. Jego cechą charakterystyczną jest blizna na wewnętrznej stronie lewej dłoni i zawsze noszone karwasze z metalowymi płytkami na przedramionach. Wiele zakamarków jego ciała pokrytych jest bliznami.


Biografia:
Urodził się w rodzinie kowali w niewielkiej wiosce nieopodal Metropolis. Zarówno jego ojciec, dziadek jak i pradziadek byli kowalami, tak też i Harmond od wczesnych lat zaczął uczyć się tego rzemiosła. Rodzina specjalizowała się w wyrobie grotów strzał, choć potrafili zrobić np. podkowy czy inne przydatne przedmioty. Z czasem jednak doszedł do wniosku, iż nie chce kontynuować rodzinnej tradycji, przy czym oczywista jest reakcja rodziny... Tak czy siak, na krótko po szesnastych urodzinach uciekł z domu, zabierając długi łuk, cały kołczan strzał, krótki miecz i trochę żywności. Nie wiedział co ze sobą zrobić, toteż zaczął najmować się do ochrony karawan. Z czasem ćwiczył wraz z innymi najemnikami, bądź zwykłymi strażnikami dzięki czemu nauczył się walczyć mieczem. Strzelanie z łuku wyniósł z domu. Lata leciały a on najmował się u różnych ludzi, lub później wybierał się do lasów jako myśliwy, bądź co bądź skóry to też dobry zarobek. Z czasem kupił sobie miecz półtora ręczny, średnią tarczę i zbroję łuskową. Obecnie, zależnie od miejsca i chęci zostaje najemnikiem, czy też myśliwym, czasami łącząc te dwie profesje.
Dodatkowe Informacje:
- Uwielbia picie w towarzystwie
- Nie stroni od bójek w karczmach (częsty skutek picia)
- Potrafi przygotować posiłek
- Zawsze nosi skórzane karwasze z metalowymi płytkami na przedramionach
- Lubi podnosić lewą brew podczas rozmowy






Ostatnio zmieniony przez Harmond Skylar dnia 30.11.16 22:49, w całości zmieniany 1 raz
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Harmond Skylar  Harmond Skylar Empty07.10.15 21:42

Brałabym.. ee.. znaczy się Akcept O.O


<3 <3 <3 <3

Harmond Skylar

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Męskie-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.