Raashtram PBF
Wylde Hunt Q163nkp
Raashtram PBF
Wylde Hunt Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Wylde Hunt

Wylde Hunt
Wylde HuntGenerał
Liczba postów : 66
PisanieTemat: Wylde Hunt  Wylde Hunt Empty02.10.15 16:57





Wylde 'Deer' Hunt

Chimera: Faun Jelonka

 
Płeć:
Kobitka
Stan Cywilny:
Singielka
Wiek:
48 lat
Zawód:
Kapłanka (Łowca Głów)
Wzrost:
150cm bez rogów
Grupa:
brak
Zamieszkuje:
Purgatorium
Bogacz:
nie
Wizerunek:
Charakter:
poważna wyniosła dzika narwana kleptomanka infantylna obraźliwa mściwa wytrwała rozważna dwulicowa podstępna podła uparta
Piękna i z wyglądu młoda kobieta jest uosobieniem żywiołu natury. Nieprzewidywalna i porywcza. Potrafi rozmawiać normalnie, śmiać się i żartować, by po chwili zacisnąć ci dłonie na szyi i w szale dusić. A wszystko dlatego, że obraziłeś jej ulubiony kolor chociażby. Nigdy nie wiesz czy chce cię zabić, czy może zastanawia się nad pocałowaniem ciebie. Jest równie namiętna, rozrywkowa i wesoła, jak mściwa i przerażająca. Nie da się odgadnąć, co jej chodzi po głowie, a wygląda doprawdy niewinnie i uroczo. Łatwo dzięki temu manipuluje innymi. Uzależnia ich od siebie, a potem wciska w podłogę i traktuje jak psy. Nie ma przepisu na bycie przez nią lubianym. Jest zbyt zmienna i momentami dziecinna, a z drugiej strony niezwykle doświadczona i kobieca. Żyje bowiem dość długo by zaskarbić sobie szacunek swej rasy, a i służy jako kapłanka. Oficjalnie większość uważa ją za dość niezrównoważoną kapłankę, która jednak jest urocza i dobra. Jak bardzo się mylą!
Umiejętności:
Zastraszanie
Aktorstwo
Lepsza walka bez broni
Błyskawiczny Refleks
Rasowe:
Tropienie
Nasłuchiwanie
Zwiększona: Siła
Cechy jelenia i rozumienie ich
Moce:
Ziemia:
Trzęsienie Ziemi
Wezwanie Żywiołaka Ziemi*
Kamienna Skóra*
Aparycja:
Taka śliczna i młodziutka z wyglądu. Niewinne dziewczę o nieskazitelnej cerze i usteczkach, że nic tylko śnią się po nocach. No i ciemne, nugatowe oczęta bez źrenic, które przepalają twą duszę. Ruchy pełne gracji i elegancji. Szkoda, że wygląd nie określa też charakteru. Większość osób ją lekceważy. Biorą ją za jakąś laleczkę uroczą. Bo jest mała, bo taka drobna i urocza. Wygląd to nie wszystko! Ale nie o tym tu piszemy. Skórę ma gładziutką i w miarę jasną. A włosy w kolorze ziemi. Tak samo nogi, które są dość mocno zbudowane, jak na nogi jelonka. Sierść w kolorze brązu w jasne plamki i ciemne kopytka. Rogi są długie i gdyby liczyły się do wzrostu, to miałaby pewnie koło 168cm albo i więcej. Ubiera się w futra i skóry, dość skromnie, bo zimno nie jest jej straszne. Niekiedy ciało ma zroszone krwią, lub dziwne tatuaże i znaki wykonane prymitywnymi farbami, zapewne do jakichś rytuałów.


Biografia:
Od urodzenia wpajano jej posłuszeństwo bogom oraz konsekwentność. Rodzicom, jednak szybko się zmarło. Dokładniej to zostali zamordowani. Trzyletnia ledwo dziewczyna dopadła zabójcę krótko po tym i ukatrupiła bez chwili wahania. Nie miała już, jednak ani domu, ani rodziny... Niczego. Została, więc kapłanką. Pozostali kapłani przyjęli ją z otwartymi ramionami i wykształcili. Przyjęła nowe imię... Wylde Hunt, a dawne imię "Deer" zostało zapomniane. Pojawiało się tylko na dziwnych podpisach zleceń zapłaty za uśmiercenie podejrzanych typów. Bowiem Wylde tym się dodatkowo zajmowała. Niby wędrowała czcząc Kynareth i chwaląc jej imię, ale dodatkowo polowała na przestępców, złoczyńców i innych wyjętych spod prawa, za których dostawała pieniądze. Co z nimi robiła? A różnie... czasem kupiła broń, kiedy indziej zwierzę na ofiarę, a jeszcze kiedyś dała spory mieszek na sieroty. Nigdy nie wiadomo było czy zrobi coś dobrego, czy przeciwnie. Inni nauczyli się jej unikać... Nie wchodzić jej w drogę. Darzą ją swego rodzaju szacunkiem, ale to dlatego, że cała jej osoba wzbudza respekt. Ma bowiem bardzo rozsądny wiek, jak na fauna i jest kapłanką... której czasami potrafi troszkę "odbić"... Bynajmniej nie jest, jednak szaleńcem! Zdecydowanie nie.
Dodatkowe Informacje:
Nienawidzi słodyczy;
Ma uczulenie na kocią sierść;
Lubi jeść surowe mięso;
Ma długi paznokieć u palca wskazującego prawej ręki i kciuka;
Pachnie troszkę jak rozmaryn;
Ma bardzo piękny, delikatny głos;
Jeśli posiada akurat jakiegoś konia czy zwierzę to nie nadaje im imion - nadanie imienia bowiem to przywiązanie się, a lepiej nie przywiązywać się do tego, co niebawem może paść;
Nie odmawia sobie przyjemności cielesnych, ale jest aseksualna - jak to możliwe? A to, że jej partnerzy to czasem ofiary dla bóstwa, lub po prostu narzędzia do wyładowania emocji.. Nie związuje się emocjonalnie.




Wylde Hunt
Wylde HuntGenerał
Liczba postów : 66
PisanieTemat: Re: Wylde Hunt  Wylde Hunt Empty02.10.15 19:40

Skończyłam! Smile
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Wylde Hunt  Wylde Hunt Empty02.10.15 19:43

Tak, tak Very Happy Czytaliśmy na bieżąco xD Zupełnie coś innego w porównaniu do Diany XD

Akcept Smile
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Wylde Hunt  Wylde Hunt Empty

Wylde Hunt

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Wylde Hunt
» Ekwipunek Wylde
» Relacje Wylde
» Poczta Wylde
» Reputacja Wylde

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: NPC-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.