Raashtram PBF
Salon Q163nkp
Raashtram PBF
Salon Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Salon

Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Salon  Salon Empty03.05.15 19:31

Salon I5srh4

Jest to niewielkie, ale bardzo przytulne pomieszczenie. Centralnym elementem wystroju jest niewielki stolik do herbaty/kawy otoczony kilkoma fotelami. W pobliżu znajduje się kominek, z którego bije przyjemne ciepło. Na ścianach pozawieszano różne obrazy, będące tak naprawdę tanimi reprodukcjami, ale w półmroku można je wziąć za prawdziwe.
Od czasu do czasu można tu zastać czarno-białego kota siedzącego na parapecie - zwierzak albo domaga się żeby go wpuścić do środka, albo już jest w domu i po prostu się wyleguje.

Salon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Salon
» Salon

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Offtop :: Gospoda :: Archiwum Postaci :: Abelard-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.