Raashtram PBF
ekwipunek - Ekwipunek Jodie Crown Q163nkp
Raashtram PBF
ekwipunek - Ekwipunek Jodie Crown Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Ekwipunek Jodie Crown

Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Ekwipunek Jodie Crown  ekwipunek - Ekwipunek Jodie Crown Empty27.04.15 20:40

ZBROJNE

    • Sztylet ozdobny, choć nie na tyle by nie nadawać się do walki Sztylet

    • Lekki skórzany pancerz z metalowymi zdobieniami, wykończeniami Pancerz lekki

    • Pełna zbroja płytowa, używana przy jeździe konno z racji swego ciężaru Pancerz ciężki

    • Szpikulec do włosów, funkcjonuje jako wsuwka, choć jednocześnie pozostaje śmiercionośnym narzędziem, gdy wbić go między żebra Szpilka

    • Bomba/ granat odłamkowy, czas wybuchu po wyciągnięciu zawleczki – pięć sekund, pole rażenia – dwa metry. Powoduje rozrzucenie na obszarze działania opiłków metalu z ogromną prędkością, powierzchowne, ale odczuwalne rany, oraz pozostawanie wielu metalowych drzazg pod skórą. Nie przebija pancerzy.
RÓŻNE

    • Brak!

    • Środki usypiające, których ilość podania reguluje czas snu, nie dłużej niż tydzień, najkrócej kilka godzin. Brak możliwości zgonu z nadmiaru. Ilość do podania zależna od wagi usypianego. Bezwonny, bezbarwny płyn. Dozowany dosłownie na krople od jednej – kilka godzin, około czterech, do dziesięciu kropel – tygodniowa śpiączka.  Ma około ćwierćlitrową fiolkę z pomocnym dozownikiem.

    • Płyn ujawniający trucizny w wodzie. Kropla wlana do wody o nietypowym składzie powoduje powstanie niewielkiej ilości piany, jednak zdecydowanie zauważalnej. Wydziela się nie tylko pod wpływem trucizn. Woda może być mocno posolona i tester też podziała, kropla wina w wodzie też sprawi, że tester zadziała, ot po prostu sprawdza, czy woda jest czysta, niemal źródlana i słodka.

    • Notatnik oraz przybory do pisania – ułatwia politykowi spamiętanie ważnych, acz nieoficjalnych uwag, których nie godzi się dyktować skrybie.

    • Około litrowy bukłak, powleczony białym złotem, zdobiony, grawerowany kwiatami.

DROGOCENNE

    • Wisiorek – rubin identyczny jak te w koronie, oprawiony w białe złoto.

    • 2 monety






Ostatnio zmieniony przez Jodie Crown dnia 27.04.15 20:43, w całości zmieniany 2 razy
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Ekwipunek Jodie Crown  ekwipunek - Ekwipunek Jodie Crown Empty27.04.15 20:40

The member 'Jodie Crown' has done the following action : Rzut Kostką

'k6' :
ekwipunek - Ekwipunek Jodie Crown Aq2RGjq
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Ekwipunek Jodie Crown  ekwipunek - Ekwipunek Jodie Crown Empty30.09.15 10:20

Akcept.
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Ekwipunek Jodie Crown  ekwipunek - Ekwipunek Jodie Crown Empty

Ekwipunek Jodie Crown

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Jodie Crown
» Jodie Crown
» Jodie Crown
» Poczta Jodie Crown
» Ekwipunek Isy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Offtop :: Gospoda :: Archiwum Postaci-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.