Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość

~Widmo~

Liczba postów : 713

PisanieTemat: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   18.04.15 20:00

First topic message reminder :

Wielkie Wybory Etap 3 cz. 7

Czas dokończyć Wybory Władców Ras (tych ogólnych grup, a nie podras).
      ETAP 3 ~ Głosowanie (cz.6)

1. W tym temacie znajdziecie Prezentacje poniższych kandydatów.
    2. Każdy user na forum (nie ważne jakiej rasy) oddaje w tym głosowaniu po jednym głosie na każdą rasę! (Głosy z multikont się nie liczą).
    3. Osoby kandydujące nie oddają głosów na rasy, do których zgłosiły postać.
    4. Przy głosowaniu wczujcie się w postać danej rasy i pomyślcie jak ona by to odebrała. Możecie wzorować się opisami ras z almanachu.
    5. Rasy, w których jest jeden kandydatach podlegają głosowaniu "Za i Przeciw", czyli nie oddajecie głosu na Postać, a na to czy chcecie by była Władcą, czy nie.
Po zakończeniu tych wyborów będziemy mieć Władców, chyba, że niektórzy kandydaci nie przejdą głosowania. Nie wszystkie rasy się jeszcze zgłosiły. Jeśli dołączą - dopiszemy je.

LISTA KANDYDATÓW:

Prosimy Głosować!

Ostatnio zmieniony przez Mavis De Andervell dnia 03.11.15 23:15, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   27.10.15 22:12

Wielkie Wybory Etap 3 cz. 5

ETAP 3 ~ Głosowanie (cz.5)

2. Każdy user na forum (nie ważne jakiej rasy) oddaje w tym głosowaniu po jednym głosie na każdą rasę! (Głosy z multikont się nie liczą).
    4. Przy głosowaniu wczujcie się w postać danej rasy i pomyślcie jak ona by to odebrała. Możecie wzorować się opisami ras z almanachu.
    5. Rasy, w których jest jeden kandydatach podlegają głosowaniu "Za i Przeciw", czyli nie oddajecie głosu na Postać, a na to czy chcecie by była Władcą, czy nie.
Po zakończeniu tych wyborów będziemy mieć Władców, chyba, że niektórzy kandydaci nie przejdą głosowania. Nie wszystkie rasy się jeszcze zgłosiły. Jeśli dołączą - dopiszemy je.

LISTA KANDYDATÓW:

Prosimy Głosować!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Żona Władcy~

Liczba postów : 166

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   27.10.15 22:16

Od razu póki pamiętam oddaję głos: ZA... (chyba przez tę wzmiankę o Szlachetnych m.in.) xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

Liczba postów : 49

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   27.10.15 22:32

Za :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   27.10.15 22:40

Stopujemy na moment wybory - szykuje się drugi kandydat.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   27.10.15 23:03

Wielkie Wybory Etap 3 cz. 5

ETAP 3 ~ Głosowanie (cz.5)

LISTA KANDYDATÓW:

Prosimy Głosować!

Ostatnio zmieniony przez Mavis De Andervell dnia 29.10.15 9:26, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Żona Władcy~

Liczba postów : 166

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   27.10.15 23:04

Nadal głos na Harmonda. M.in. przez to o Szlachetnych xD Ale też ogólnie fakt, że Ludzie są mocno niedoceniani Very Happy

Jurgen wybacz, ale to brzmi jak przemowa na wybory na prezydenta. Jest nieklimatyczne i jakoś nie czuję tego Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Człowiek~

Liczba postów : 34

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   27.10.15 23:19

Lupusowie (Starkowie) z Winterfell głosują na Jurgena.
Również nie wywodzi się ze szlachty, ale rozumie zawiłości polityki, ponieważ rzuca konkretne propozycje i nie bazuje na populistycznej "walce z burżuazją", nie nawołuje też do pogarszania stosunków z sąsiadami, którzy mogliby być naszymi sojusznikami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Człowiek~

Liczba postów : 36

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   27.10.15 23:31

Cieszę się mogąc wypowiadać się jako jeden z Ludzi.

Głos na Harmonda. Prosty i konkretny chłop. Takiego nam trzeba.
P.S. Pier*lić spiczastouchów! - Sorry Thran xD

Jurgen. Nie wiem z jakiej ty choinki się urwałeś, ale ledwo ja rozumiem ten bełkot, a co dopiero moja postać. Pomyliłeś i czas i świat i chyba powołanie. Sorry stary ale kurdupel mi na władcę nie pasuje. Za nisko musiałbym się schylać.
No offense.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

Liczba postów : 183

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   28.10.15 0:10

Głosuję na Harmonda, bo choć nie jest kandydatem idealnym, to jednak 'świeża twarz' może coś zmienić w polityce.
Tym bardziej, że Jurgen średnio się nadaje na Władcę (po 1 - krasnoludy, choć są wybornymi kompanami do picia i walki, to jednak nie wydają mi się materiałem na władców, po 2 - przemowa średnio pasuje do realiów).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

Liczba postów : 49

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   28.10.15 9:28

Obaj kandydaci ciekawi no ale ja zagłosowałam już wcześniej... Harmond Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

Liczba postów : 39

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   28.10.15 9:30

Głos oddaję na: Harmonda

Uzasadnienie: Lubię pisać uzasadnienia, to napiszę. Przemawia do mnie to o równości wobec innych ras oraz zwiększenia pozycji ludzi na światowej arenie. Dlaczego? Bo w sumie sama dość podobnie zapowiadałam. Duży plus za to. Moim zdaniem prości ludzie najlepiej znają problemy biednych i dlatego prosty człek zagłosowałby na kogoś takiego, który tyle widział, a jednocześnie nie jest bogatym paniczykiem. Nie ma słodzenia, nie ma tulenia. Tylko krótko i konkretnie Smile Lubię to Very Happy

Czemu nie przeciwnik: Zajrzałam wczoraj - bo ja zaglądam ciągle jak mnie nie ma (BU!) i widziałam inną przemowę... z kolei teraz widzę jeszcze inną i wyglądającą jak typowa przepychanka pt. "zrobię wszystko wbrew mojemu konkurentowi itd. Oprócz powtórzenia kilku propozycji, o których pisał Harmond acz ujęcia ich inaczej i bardzo wzniośle, co prawda to... Cóż. Nie przemawia to do mnie. Zwłaszcza, że jako Szlachcic na wieść o zmniejszeniu podatków chyba bym się przekręciła. Nie uważam by państwo Ludzi było biedne - chyba żadne nie jest, a rzucanie "niskie podatki" to jak rzucanie okrawków świniom na zachętę. Niskie podatki źle by wpłynęły na państwo.. zwłaszcza że mamy sprzeczności w obietnicach. No bo spójrzmy...
- "Przeznaczenie większej części dochodu na armię i straż miejską" (czyżby próba przekupstwa obecnego już Ludzkiego Strażnika?)..
- "Polityka międzynarodowa nastawiona na zaistnienie rodzaju ludzkiego, ale bez niszczenia stosunków z innymi rasami" ...
No to ja pytam.. po co tyle kasy na armię, jak chcecie być pokojowi?
- "Niskie podatki"
A w połączeniu z obniżeniem podatków, przeznaczeniem większości na armię i straż, których nie ma się zamiaru i tak zbytnio użyć... Cóż... uczę się sporo na temat ekonomii bo wiążę z tym przyszłość i ja widzę same sprzeczności, które doprowadzą do upadku. Ani słowa o prawie. Nie ma tzw. "czegoś dla każdego" czyli obietnicy i dla chłopów i dla szlachty - dla chłopów jest to o niskich podatkach jedynie, ale szlachta nic ciekawego nie widzi.
Reasumując - sam nie wiesz, co piszesz i co z tym fantem zrobić, lecisz z motyką na słońce i chyba za cel masz tylko przysłonienie pierwszego kandydata, który mimo mniejszej ilości słów wypada o niebo lepiej.

Pozdrawiam, wasza mała Wredna Wylde! Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

Liczba postów : 104

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   28.10.15 10:55

Długo się nad tym zastanawiałam kto lepiej nadawał by się na Władcę Ludzi i doszłam do wniosku, że zagłosuje na Harmonda. Mimo że panowie mają podobne obietnice, zarówno Mairead, Penny (dobra, ona nie jest dobrym wyznacznikiem xD), jak i większość postaci które kiedykolwiek miałam, chętniej poszłaby właśnie za tym Rdzennym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   29.10.15 9:25

Harmond.

Wprawdzie Jurgen też się starał, ale przedobrzył. Chciał napisać chyba za dużo i jakoś się w tym zamotał, że sporo brakuje. Wylde ma sporo racji, a to o czym mówi wynika właśnie z tego, że jak chce się napisać za dużo i się tego konkretnie nie ubierze w słowa i nie upewni, że wszystko jest wyjaśnione to potem okazuje się, że przemowa może nie mieć odrobiny ładu i wygląda na nie do końca przemyślaną Smile

Zresztą są pod-rasy, których nie wyobrażam sobie w roli władcy, tak jak i postaci, które na nie nie pasują, bo w tym nie leżą.

Zabawnie czyta się posty Jurgena, a jako władca pozbyto by cię tej swobody. Dlatego chętniej zobaczę twoją postać na innych stanowiskach - bardziej luźnych - jak przemierzasz świat- niż na tronie jak płaszczysz zad Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   29.10.15 11:52

Sądząc po dość znaczącej przewadze głosów oraz tym, że wielu aktywnych userów się już wypowiedziało, dziś wieczorem zakończymy głosowanie i ogłosimy nowego Władcę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   29.10.15 23:42

Gratulacje. Harmond Skylar zostaje władcą Ludzi. Amen.

Dla informacji władców. Oto, co zdobywacie wraz z nową rangą i tytułem Władcy. Każdy z was dostaje następujące:

+3 miejsca na umiejętności (lub +2 na umiejętności i +1 na moc jeśli władacie mocą)
    +20 monet
    +80 punktów reputacji do wydania w waszej stolicy
    +50 punktów reputacji do wydania w innych stolicach (rozdzielcie je pomiędzy stolice; uwaga - wybierajcie paragon i renegata tak by dobrać, jakim chcecie być władcą)
    +1 broń
    +2 przedmioty bojowe
    +3 inne przedmioty

No... toście się obłowili... Mamy temat do Obrad Władców, gdzie będziemy się z wami komunikować i będzie można prywatnie pewne sprawy obgadać (tylko wy będziecie je widzieć).

Prosimy nie rzucać się póki co w wir walk. Możecie już zająć się waszymi stolicami - szykować jakieś uroczystości, robić tematy itp. itd.
Na dniach pojawi się plan jak "ruszyć fabułę" to będziecie mogli "pchnąć poddanych".

Możecie też awansować wybranych podwładnych na wyższe rangi o ile się zgodzą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   01.11.15 18:37

Wielkie Wybory Etap 3 cz. 6

ETAP 3 ~ Głosowanie (cz.6)

LISTA KANDYDATÓW:

Prosimy Głosować!

Ostatnio zmieniony przez Mavis De Andervell dnia 03.11.15 23:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Chimera~

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   01.11.15 18:54

O! Pierwsza! Very Happy

Mo to ja jestem Za ^^

Całkiem ciekawe Very Happy I powołałeś się na Auriela Very Happy I jeszcze taki uroczy strój.. Aż wieje Uskrzydlonymi po prostu~! <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   01.11.15 19:04

Mam ten plus, że nie muszę myśleć "jak by pomyślał Uskrzydlony" bo teoretycznie moja postać jest Uskrzydloną.

Oddaję, więc głos ZA, bo Mavis (i jako Mavis i jak ten w niej) oddałaby głos na brata.

--

A jakby popatrzeć jako reszta mieszkańców to też jest kilka plusów no i brawo za Auriela faktycznie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Władca Rasy~

Liczba postów : 156

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   01.11.15 19:58

Jestem za i kropka. Patriotyczny obowiązek wykonany xP
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   01.11.15 21:23

*jara się religijnym władcą*
Za!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   03.11.15 15:55

Dzisiaj wieczorem kończymy głosowanie, jako, że nie "przeciw".

Przypominam, że osoby, które nie głosują, nie mają potem prawa do narzekania i protestowania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Lykantropka~

Liczba postów : 37

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   03.11.15 20:30

Jestem za c:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   03.11.15 23:15

Gratulacje. Alexander De Andervell zostaje władcą Uskrzydlonych. Amen.

Dla informacji władców. Oto, co zdobywacie wraz z nową rangą i tytułem Władcy. Każdy z was dostaje następujące:

+3 miejsca na umiejętności (lub +2 na umiejętności i +1 na moc jeśli władacie mocą)+20 monet+80 punktów reputacji do wydania w waszej stolicy+50 punktów reputacji do wydania w innych stolicach (rozdzielcie je pomiędzy stolice; uwaga - wybierajcie paragon i renegata tak by dobrać, jakim chcecie być władcą)+1 broń+2 przedmioty bojowe+3 inne przedmioty

No... toście się obłowili... Mamy temat do Obrad Władców, gdzie będziemy się z wami komunikować i będzie można prywatnie pewne sprawy obgadać (tylko wy będziecie je widzieć).

Prosimy nie rzucać się póki co w wir walk. Możecie już zająć się waszymi stolicami - szykować jakieś uroczystości, robić tematy itp. itd.
Na dniach pojawi się plan jak "ruszyć fabułę" to będziecie mogli "pchnąć poddanych".

Możecie też awansować wybranych podwładnych na wyższe rangi o ile się zgodzą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Widmo~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   11.11.15 18:01

Wielkie Wybory Etap 3 cz. 7

ETAP 3 ~ Głosowanie (cz.7)

LISTA KANDYDATÓW:

Prosimy Głosować!

Ostatnio zmieniony przez Penny Gold dnia 12.11.15 18:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

~Uskrzydlona~

Liczba postów : 64

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   12.11.15 9:14

Za c:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

~~

PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3 GŁOSOWANIE cz. 7   

Powrót do góry Go down