Raashtram PBF
Relacje Kamali Q163nkp
Raashtram PBF
Relacje Kamali Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Relacje Kamali

Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Relacje Kamali  Relacje Kamali Empty16.04.15 17:17

Pozytywne



Isabett Mihawk

Spotkała w Midgardzie, w Pradawnej Puszczy. Po krótkiej wymianie zdań, poszły razem zapolować, ale przypadkowo odkryły nowy gatunek. Kamala szczerze polubiła tą pewną siebie i wesołą lykantropkę.






Diana Unicorns

Chyba najbardziej ciekawa istotka, jaką spotkała Kamala. Chmiera jednorogiego, właścicielka karczmy, do której podrzuca jedzenie. Czasem załapię się dzięki temu na nocleg czy ciepły posiłek. Choć nie rozmawiała jakoś z nią na dłuższą metę, to darzy ją sympatią.




Neutralne



Nick postaci

TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT TXT




Negatywne



Thantos Kurai

Demon, którego spotkała razem z Dianą w jej stajniach. Choć tylko trochę z nim porozmawiała, niezbyt za nim przepada. Nie jest to kwestia rasy, o nie! Po prostu doszło do nich do naprawdę krótkiej konfrontacji słownej. Jednak mimo wszystko go nie polubiła.




Ostatnio zmieniony przez Kamala Aurelius dnia 19.04.15 19:37, w całości zmieniany 3 razy
Diana Unicornus
Diana UnicornusChimera
Liczba postów : 149
PisanieTemat: Re: Relacje Kamali  Relacje Kamali Empty16.04.15 20:36

Już ciebie dodałam u siebie w relacjach Smile Póki co raczej głęboka znajomość to nie jest. Zaopatrujesz nas, czasem dodatkowo możesz się darmo przespać i najeść w karczmie dzięki temu Very Happy

Mój avek; https://i.imgur.com/An9dMTo.png

Relacje Kamali

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Ekwipunek Kamali
» Poczta Kamali
» Kodeks Kamali
» Relacje Vladimira
» Relacje Eredina

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Offtop :: Gospoda :: Archiwum Postaci-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.