Raashtram PBF

Share|

Poczta Diany

Diana Unicornus
Diana UnicornusChimera
Liczba postów : 139
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Poczta Diany  13.04.15 17:17

Isabett Skylar
Isabett SkylarŻona Władcy
Liczba postów : 245
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Poczta Diany  27.10.15 15:57

Niedbale nabazgrane:

Dziękuję, że zajmujesz się Jagodą. Jak tylko wrócę, to do was zajrzę. Przyniosę ci też zapas mięsa.

Twój ulubiony, wilczy dostawca, Is!

Alruna Schalledel
Alruna SchalledelMityczna
Liczba postów : 29
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Poczta Diany  03.03.19 15:50

Szanowna Pani,

ostatnio weszłam w posiadanie pewnego dziwnego, z wyglądu mocno przypominającego konia (może to faktycznie koń, tyle że... mocno nietypowy) zwierzęcia. Choć w zasadzie słowo "posiadanie" jest tu sporym nadużyciem - ma swój charakter i bynajmniej nie jest skłonny do współpracy wykraczającej poza minimum, zapewniające przeżycie.

Słyszałam, że Pani może pomóc w takich przypadkach, w związku z tym zapytuję: czy byłaby możliwość spotkania się, celem konsultacji w sprawie w/w istoty? Jako że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż po prostu się do mnie przyczepił i ma kaprys nie pójść sobie tam, skąd przyszedł, interesowałaby mnie przede wszystkim praca nad nim w kierunku oswojenia.

Będę wdzięczna za możliwie szybkie wskazanie terminu i miejsca rzeczonego spotkania, o ile wyrazi Pani na nie zgodę. Poniżej załączam krótką charakterystykę na temat tejże istoty - może da to jakieś wskazówki na temat tego, z czym mam do czynienia?

Z poważaniem,
Alruna Schalledel

[krótka notatka opisująca cechy wierzchowca, sprowadzająca się głównie do cech wyglądu, obejmujących typowo koński wygląd, ze wskazaniem anomalii opisanych w zasadzie jako "grzywa, ogon i nogi zdają się płonąć"]

Kod (c) Kira z Never Utopia

Shader Kahrastae
Shader KahrastaeLykantrop
Liczba postów : 218
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Poczta Diany  03.03.19 16:19

Zaopatrzeniowiec

Witam panienko Diano,
Owszem, zajmuję się polowaniem i do tej pory robiłem to głównie by zaspokoić własne potrzeby. Niemniej, chętnie przybędę, aby przedyskutować naszą ewentualną współpracę. Może panienka spodziewać się mnie niebawem.
Również pozdrawiam.

Shader Kahrastae
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Poczta Diany  

Poczta Diany

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1