Raashtram PBF
Poczta Diany Q163nkp
Raashtram PBF
Poczta Diany Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Poczta Diany

Diana Unicornus
Diana UnicornusChimera
Liczba postów : 149
PisanieTemat: Poczta Diany  Poczta Diany Empty13.04.15 17:17


Poczta Diany Mail__pinkie_pie_vector__by_donotreadthis1-d5o9dpr
Isabett Skylar
Isabett SkylarŻona Władcy
Liczba postów : 250
PisanieTemat: Re: Poczta Diany  Poczta Diany Empty27.10.15 15:57

Niedbale nabazgrane:

Dziękuję, że zajmujesz się Jagodą. Jak tylko wrócę, to do was zajrzę. Przyniosę ci też zapas mięsa.

Twój ulubiony, wilczy dostawca, Is!
Alruna Schalledel
Alruna SchalledelMityczna
Liczba postów : 68
PisanieTemat: Re: Poczta Diany  Poczta Diany Empty03.03.19 15:50

 

 

Szanowna Pani,

ostatnio weszłam w posiadanie pewnego dziwnego, z wyglądu mocno przypominającego konia (może to faktycznie koń, tyle że... mocno nietypowy) zwierzęcia. Choć w zasadzie słowo "posiadanie" jest tu sporym nadużyciem - ma swój charakter i bynajmniej nie jest skłonny do współpracy wykraczającej poza minimum, zapewniające przeżycie.

Słyszałam, że Pani może pomóc w takich przypadkach, w związku z tym zapytuję: czy byłaby możliwość spotkania się, celem konsultacji w sprawie w/w istoty? Jako że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż po prostu się do mnie przyczepił i ma kaprys nie pójść sobie tam, skąd przyszedł, interesowałaby mnie przede wszystkim praca nad nim w kierunku oswojenia.

Będę wdzięczna za możliwie szybkie wskazanie terminu i miejsca rzeczonego spotkania, o ile wyrazi Pani na nie zgodę. Poniżej załączam krótką charakterystykę na temat tejże istoty - może da to jakieś wskazówki na temat tego, z czym mam do czynienia?

Z poważaniem,
Alruna Schalledel

[krótka notatka opisująca cechy wierzchowca, sprowadzająca się głównie do cech wyglądu, obejmujących typowo koński wygląd, ze wskazaniem anomalii opisanych w zasadzie jako "grzywa, ogon i nogi zdają się płonąć"]

 

 

Kod (c) Kira z Never Utopia

 
Shader Kahrastae
Shader KahrastaeLykantrop
Liczba postów : 238
PisanieTemat: Re: Poczta Diany  Poczta Diany Empty03.03.19 16:19

Zaopatrzeniowiec

Witam panienko Diano,
Owszem, zajmuję się polowaniem i do tej pory robiłem to głównie by zaspokoić własne potrzeby. Niemniej, chętnie przybędę, aby przedyskutować naszą ewentualną współpracę. Może panienka spodziewać się mnie niebawem.
Również pozdrawiam.

Shader Kahrastae
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Poczta Diany  Poczta Diany Empty

Poczta Diany

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Ekwipunek Diany
» Poczta Darray'a
» Poczta Berthora
» Kodeks Diany Unicornus
» Poczta Loki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Niezbędnik Graczy :: Poczta-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.