Raashtram PBF
Relacje Altaira Q163nkp
Raashtram PBF
Relacje Altaira Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Relacje Altaira

Altair Abhnel
Altair AbhnelWładca Rasy
Liczba postów : 197
PisanieTemat: Relacje Altaira  Relacje Altaira Empty10.04.15 21:17

Altair Abhnel



Melisandre Travis ~Pozytyw~
Gdy stawał na nogi i pracował jako myśliwy, spotykał w mieście niekiedy małą, biedną i głodną dziewczynkę. Była rdzenną i przypominała mu dziewczynkę, którą znał jako dziecko. Pomagał małej, co jakiś czas - ciut jedzenia czy monet jeśli tylko miał. Niekiedy ciepła rozmowa. Gdy się ożenił, jego żona chciała pomóc małej i dała jej i jej opiekunom nieco pieniędzy, aby mogli stanąć na nogi - myślała, że robi dobrze.
Po latach znów ją spotkał, ale jest... było inaczej... Jednocześnie się cieszył i bał. Niemniej minęło tyle lat, a ona była takim dzieckiem, gdy ją poznał...

Isabett Mihawk Skylar ~Pozytyw~
Rodzina. Podobno miał kuzynkę, która uciekła z jakimś zwierzarem wilka z byle domu, który nie miał ani grosza. To wtedy nastąpił rozłam. Wataha Wilków się powiększała, ale rodzina Abhnelów odcięła się od nich nie chcąc przyłożyć ręki do zbrukania rodowodu. Altairowi to nie przeszkadza, a odkąd się dowiedział, że ma siostrzenicę.. Cóż.. Jest bardzo szczęśliwy.

Renesmee Metherlence ~Pozytyw~
Rodzina. Dziewczynka, którą adoptował, gdy jego krewna, Isabett Mihawk... ups Skylar, znalazła ją w lesie i chciała wychować. Rozdziera go przerażenie ale i ogromna radość, że zazna wreszcie ojcostwa. Niemniej jest w tej dziedzinie tak wprawiony, jak słoń jest wprawiony w subtelności.

SZUKAM
Właśnie dostawał od matki burę za to, że znów próbował bawić się z innymi dziećmi miast się pilnować i uczyć. Wtedy po raz pierwszy ujrzał tą dziewczynkę. Było to w Avalonie. Mieszkali tam czasem z rodzicami, gdy ci mieli jakieś interesy. Dziewczynka była bardzo biedna. Altair przynosił jej jedzenie i jakieś ciepłe ubrania. Nauczył ją czytać i bardzo się zaprzyjaźnili. Ale jego matce się to nie podobało. Dlatego naturalnie za maską kochanej i miłej obywatelki pomogła dziewczynie byleby tylko nie spotkała już jej syna.


(c) KONWERS & Drzuma




Ostatnio zmieniony przez Altair Abhnel dnia 05.02.19 12:27, w całości zmieniany 10 razy
Isabett Skylar
Isabett SkylarŻona Władcy
Liczba postów : 250
PisanieTemat: Re: Relacje Altaira  Relacje Altaira Empty27.10.15 17:00

E... Zioomek... A w sumie mam właśnie fazę... Ty masz trochę wilka w tej bestii no nie? D: Może wuja jakiś jesteś dla Is? D:

Bo pierwszy raz jesteśmy na forum i ani jedna z naszych postaci nie jest ze sobą spokrewniona O.O
Altair Abhnel
Altair AbhnelWładca Rasy
Liczba postów : 197
PisanieTemat: Re: Relacje Altaira  Relacje Altaira Empty29.10.15 22:54

Nie ma sprawy. Daleki wujek Cool

Odnajdziecie się przypadek po koronacji i Altair będzie happy, że ma rodzinę jeszcze jakąś, ale to ta część czarnych owiec, co bogata część rodziny Abhnelów wykreśliła z rodowodu xD
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Relacje Altaira  Relacje Altaira Empty

Relacje Altaira

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Poczta Altaira
» Relacje Scamandera
» Relacje Tashy
» Relacje Leva
» Relacje Ariel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Niezbędnik Graczy :: Relacje-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.