Raashtram PBF
Kodeks Thanatosa Kurai Q163nkp
Raashtram PBF
Kodeks Thanatosa Kurai Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Kodeks Thanatosa Kurai

Thanatos Kurai
Thanatos KuraiDemon
Liczba postów : 173
PisanieTemat: Kodeks Thanatosa Kurai  Kodeks Thanatosa Kurai Empty08.04.15 2:50


Wywiad
Kim są/byli twoi rodzice?
Nie pamiętam biologicznych rodziców, wiem tylko, że zostałem wychowany przez grupę najemników.
Jak lubisz spędzać wolny czas?
Nienawidzę monotonii, więc robię wiele rzeczy, starając się aby wykonywanie niektórych czynności nie ułożyły się w trwały wzór i zamieniły w nawyk. Dużo trenuję, czytam książki, jednak najczęściej łażę po okolicy w której akurat się zatrzymałem. Staram się poznać jak najwięcej ścieżek, nigdy nie wiadomo kiedy dostanę zlecenie, a rozpoznanie w terenie zwykle bardzo ułatwia robotę... zwłaszcza gdy cel ucieka.
Co myślisz o innych rasach?
Jeśli chodzi o sprawy osobiste, to wisi mi kto jakiej jest rasy, jedyne co nas różni to wygląd i długość życia... Inaczej jest przy sprawach zawodowych, wtedy muszę znać słabe strony przeciwnika...
Do czego aspirujesz?
Chciałbym kiedyś się wyróżnić jako odkrywca nowych gatunków.
Co myślisz o wielkim wybuchu w Szarej Fortecy?
Słyszałem o tym, ale jakoś mnie to bardzo nie zainteresowało...
Jaki masz stosunek do religii swego ludu? Jaki ma wpływ na twe życie?
Religia? A po cholerę się nią przejmować?
Gdzie się urodziłeś?
Z tego co wiem to w Shadowmoon, jednak nie jestem tego pewien w 100%...
Czy masz jakieś ulubione miejsca?
Posiadać ulubione miejsce? Głupi nawyk... Gdy ktoś na ciebie poluje i wie gdzie najczęściej jesteś, może tam się przyczaić...
Kim chciałeś być w młodości?
Nie pamiętam kim chciałem być kiedyś, ale wiem kim chce być teraz... Mianowicie, tym kim jestem teraz. No może jednak chciałbym być bardziej kojarzony z jakimiś odkryciami...
Czy jakieś ważne wydarzenia miały wpływ na twoje życie?
Zapewne tak, tylko tego nie pamiętam... Więc uznajmy "amnezje" za odpowiedź.
Czy pobierałeś jakieś nauki? Jeżeli tak, to gdzie? Kto cię uczył?
Jak już wcześniej wspomniałem, wychowali mnie najemnicy... Niestety, nie pamiętam ich imion.
Czy masz przedmiot o znaczeniu sentymentalnym?
Można tak powiedzieć. Mój miecz... Może i ma swoje lata, jednak nadal świetnie nadaje się do walki. Po prostu przyzwyczaiłem się już do niego, a bronią którą się zna lepiej się walczy, czyż nie?
Jaki jest twój stosunek do mocy i kryształów? Jaką rolę odgrywa w twoim życiu?
Są... przydatne. Tak, nawet bardzo, zwłaszcza przy mojej pracy.
Co myślisz o polityce swego ludu? Co byś zmienił?
Nie interesuje się polityką, nie jest mi to potrzebne do życia.
Czy masz jakiś szczególny stosunek do osób wysoko w hierarchii lub pewnych zawodów?
za osoby wysoko postawione w hierarchii płacą więcej. A jeśli chodzi o zawód... nie obchodzi mnie kto i jak zarabia... Przynajmniej coś robi.
Czy masz jakieś ulubione potrawy? Jakie?
Nie mam ulubionej potrawy, jednak lubię często próbować nowych rzeczy.
Czy masz jakieś charakterystyczne powiedzonko?
"A żeby to/ją/go" - niepotrzebne skreślić. A, i czasami zdarza mi się wpleść w wypowiedź jakąś metaforę związaną z cieniem.

Techniczne
Czy zgadzasz się na wypadki postaci?
Tak
Czy zgadzasz się na "ostre" Wtyki Mistrza Gry?
Tak
Czy wyrażasz zgodę na śmiertelność postaci?
Tak
Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Cieni?
Tak
Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Gethów?
Tak

Utajnione












Ostatnio zmieniony przez Thanatos Kurai dnia 13.04.15 11:38, w całości zmieniany 1 raz
Thanatos Kurai
Thanatos KuraiDemon
Liczba postów : 173
PisanieTemat: Re: Kodeks Thanatosa Kurai  Kodeks Thanatosa Kurai Empty13.04.15 23:38



Thanatos Kurai
Thanatos KuraiDemon
Liczba postów : 173
PisanieTemat: Re: Kodeks Thanatosa Kurai  Kodeks Thanatosa Kurai Empty16.04.15 22:59



Thanatos Kurai
Thanatos KuraiDemon
Liczba postów : 173
PisanieTemat: Re: Kodeks Thanatosa Kurai  Kodeks Thanatosa Kurai Empty07.03.19 0:32

timeskip:
+ 10 monet
+ 20 reputacji
+ Broń łuk
+ Wierzchowiec Pegaz
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Kodeks Thanatosa Kurai  Kodeks Thanatosa Kurai Empty

Kodeks Thanatosa Kurai

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Reputacja Thanatosa Kurai
» Kodeks Aliela
» Kodeks Nene
» Thanatos Kurai
» Kodeks Isy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Niezbędnik Graczy :: Kodeks-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.