Raashtram PBF
 

Share|

[ME] Zapomniana Kaplica Seatha

Idź do strony : Previous  1, 2, 3
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 414
Zobacz profil autora
PisanieTemat: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  07.04.15 11:25

First topic message reminder :   1. Napisanie tutaj automatycznie zapisuje daną osobę/osoby do Eventu.
   2. Dołączanie do nich w trakcie gry jest zabronione dopóki event nie zostanie zakończony.
   3. Event może zakończyć się niepowodzeniem.
   4. Przed ponownym przystąpieniem należy zaczekać tydzień.
   5. W pierwszym poście napisz ile osób (i podaj nicki) bierze udział w evencie wraz z tobą.
   6. Gdy napiszecie posty o przybyciu - czekacie na MG.

Miejsce rozpoczęcia: Górska ścieżka

  "Czciliśmy wielkiego Seatha od pokoleń i żyliśmy pobożnie wedle jego zasad i reguł. Kaplica była nam domem, a górska ścieżka wiodąca do niej przez piękne bramy była nam znana na pamięć. Dlatego z bólem żegnaliśmy to, co było nam znane, gdy uciekaliśmy w poszukiwaniu schronienia. Prastara i obca nam groźba zawisła nad kaplicą zagrażając wszelkiemu życiu. Pierzchliśmy w obawie o nasze życia. Pisząc te słowa siedzę skryty w jaskini wraz z braćmi. Czekamy aż groźba przeminie by móc uciekać..."
  ~ostatni wpis z dziennika kapłanów z Kaplicy Seatha, znaleziony przy zwłokach kapłanów w jaskini gdzieś w górachLouise La GrenouilleDemon
Liczba postów : 83
Zobacz profil autora
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  11.12.16 16:40

(jeśli nie będzie chętnych do kontynuacji więcej, to chętnie się z Etain wybiorę)
Thomas Ettariel
Thomas EttarielSzlachetny
Liczba postów : 70
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  11.12.16 17:24

Mogę iść dalej.
Aliel Njordson
Aliel NjordsonTytan
Liczba postów : 139
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  11.12.16 20:38

Idę dalej
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 414
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  11.12.16 22:15

/Jurgen nadal się nie odezwał czy wraca mimo zadanych pytań. Jeśli postanowi powrócić to najwyżej jakoś go znów wepchniemy. Byście nie czuli się osłabieni brakiem jednej osoby przystaję na prośbę Loui i dodaję go wam do wyprawy. Napiszę posta korygującego waszą obecność, a następnie wznawiamy grę/

Ostatnie, co pamiętacie to że próbowaliście wyciągnąć norda na brzeg. Podziemny był bardzo blisko dokonanie tego, gdy Etain rzuciła linę. Aliel złapał ją i... Nagle poczuliście ciemność. Dokładnie tak. Poczuliście. Jakby cień wielkich skrzydeł. Przez moment pływaliście w mroku. Aż nagle coś pociągnęło was w górę z cichym sykiem.
Otworzyliście oczy... Etain, Thomas, Aliel. Wszyscy w tych samych miejscach i pozycjach. No prawie. Aliel był już znów na pomoście i to u stóp mężczyzny, który wyglądał jak piaskun. Jurgena nigdzie nie było widać.
Nie mieliście pojęcia co się stało. Z kolei Loui miał niewielkie. Przelatywał właśnie przez wymiar snów, gdy poczuł "przeciąg", a następnie ujrzał wyrwę przez którą przeleciał do snu, z którego udało mu się wyciągnąć wszystkich tu obecnych. Ale podziemnego nikt nie widział. Zniknął. Jakby go nigdy nie było albo... jakby coś go porwało? Ale nie było śladów. Może oprócz białawego pióra długiego na 20cm leżącego na pomoście.

Proszę o medal za wyjście z sytuacji XD

Kolejność: obojętnie

Louise La Grenouille
Louise La GrenouilleDemon
Liczba postów : 83
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  11.12.16 23:57

Czuł się... dziwnie. W jednej chwili wędrował przez sny, a w drugiej całe jego jestestwo było na jakimś pomoście na śmierdzących bagnach z bandą dziwaków, których wyciągnął za sobą z tej "czarnej dziury". Nie podobało mu się. Nie lubił bowiem nie wiedzieć co się dzieje.
Odchrząknął i spojrzał pod nogi na norda, po czym odsunął się nie pokazując po sobie najmniejszych emocji.
- Państwo wybaczą. Louise La Grenouille... Czy byłoby nietaktem zapytać, gdzie się znajdujemy i co się dzieje? - Zadał to pytanie tak niewinnie i spokojnie jak umiał, czyli bardzo.
Twarz bez wyrazu i bezbarwny głos dodatkowo nie sprawiały wrażenia by był tym zainteresowany, ale z drugiej strony po co miałby pytać. A może po prostu chciał zagaić.
Thomas Ettariel
Thomas EttarielSzlachetny
Liczba postów : 70
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  12.12.16 1:01

Thomas rozejrzał się żywo po okolicy, wystawiając język na chwilę zupełnie jakby próbował smakować powietrze. Czyżby ich mały, brodaty kolega zamienił się w wyższego raczej i niebrodatego kolegę? Nie, raczej nie... To dopiero było dziwne.
- To dopiero było ciekawe - rzucił do ogółu, po czym podszedł do nowego przybysza i wyciągnął dłoń na powitanie. - Thomas, nie widział może pan nigdzie ziemnego? Mniej więcej takiego wzrostu - Ettariel uniósł rękę nad ziemią pokazując co ma na myśli - z gęstą brodą i toporem.
Wyjaśnienie gdzie się znajdują i co się dzieje pozostawił już innym, ponieważ jego uwagę przykuło długie, białe pióro leżące nieopodal.
- Może to ma jakiś związek z tym - powiedział, podnosząc znalezisko i przyglądając mu się uważnie.
Etain WillowTree
Etain WillowTreeChimera
Liczba postów : 49
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  14.12.16 20:00

Pierwszym, co zrobiła Etain, gdy już zniknęły ciemności, było odruchowe przyjęcie pozycji bojowej i wymierzenie włóczni prosto w przybysza. Piaskun. Skąd się tu wziął? Nie sprawiał wrażenia wrogo nastawionego, więc chimera się wyprostowała i oparła włócznię znów o deski pomostu.

- Etain WillowTree. Jesteśmy w Nawiedzonej Dolinie. A o to, co się dzieje, powinniśmy pytać my. - Jej twarz jak zwykle nie wyrażała większych emocji. Nie czekając na reakcję przybysza ani pozostałych, schyliła się do niedoszłego topielca. - Jesteś cały, Nordzie?
Aliel Njordson
Aliel NjordsonTytan
Liczba postów : 139
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  15.12.16 17:03

To co się działo było dla Norda tak szybkie i niespodziewane. Do momentu pękającego lodu wszystko toczyło się normalnie, nawet kojarzył schwycenie liny, ale co potem? Ciemność, która jak po otworzeniu oczu zauważył pochłonęła nie tylko jego, ale i resztę.
  - Na wichry Utgardu... Co to było? Pierwszy raz przeżyłem coś tak... Dziwnego i to mało powiedziane! - rozejrzał się i ujrzał Piaskuna, zaś po chwili zwrócił uwagę na brak niskiego typka. Słysząc słowa Etain spojrzał na nią - Tak, wszystko ze mną w porządku Floranko.
 

     - Ok... Miło mi poznać panie... No właśnie! Jak pan ma na imię? - Aliel czuł się trochę ogłupiały, ale czy to ważne? - Zaginął nam Podziemny, znaleźliśmy Piaskuna... Teraz pytanie, co tutaj się stało? - obejrzał się na Thomasa podnoszącego pióro. - Domyślasz się co mogło je zostawić?
Louise La Grenouille
Louise La GrenouilleDemon
Liczba postów : 83
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  10.01.19 10:43

Pytają o Kurdupla? Zgubili jakiegoś. Mała strata dla świata... doprawdy "MAŁA".
- Niestety nie miałem przyjemności spotkać, ów jegomościa.
Spojrzał na pióro, które trzymał Aliel.
- Zastanawiające. Z pewnoscią ja go nie zgubiłem. Piaskuny nie mają pierzastych skrzydeł - zmarszczył lekko nos i z wciaż utrzymywają elegancja rozejrzał uważnie.
- Myślę, jednak, że warto byłoby to zbadać zanim zaczniemy pchać się dalej. Mogę poszukać kogoś kto zbada to pióro, chyba, że ktoś z was posiada takie zdolności lub koneksje... - zerknął ponownie na zebranych.

/Myślę, że warto zakończyć wykonywanie eventu i wrócić tu kiedy indziej. Zwłaszcza, że skład drużyny może się teraz zmienić/
Aliel Njordson
Aliel NjordsonTytan
Liczba postów : 139
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  10.01.19 18:06

Wziął głęboki wdech i zaczął starannie myśleć. Po chwili stwierdził, że nie ma co się bawić w badanie pióra. Musiał wrócić do stolicy i postarać się znaleźć jakieś księgi mówiące o tej zapomnianej krainie.
- Myślę, że możesz się tym zająć, zaś ja przygotuję co trzeba na kontynuowanie tej wyprawy w innym terminie. Teraz zaś myślę, że pora zawrócić z tej ścieżki i się rozejść. - rozejrzał się po towarzyszach i widząc poparcie skierował się w stronę skąd przyszli.
- Poinformuj mnie gdy czegoś się dowiesz, wtedy zbierzemy się na wyprawę po raz kolejny. - odrzekł do osoby, która wzięła pióro i machając im na pożegnanie wyruszył w podróż do domu.

Z/t
Louise La Grenouille
Louise La GrenouilleDemon
Liczba postów : 83
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  12.01.19 11:45

Jego brew nader dystyngowanie powędrowała do góry na słowa norda. Doprawdy cóż za prymitywna i rządząca się jednostka. Niemniej przejął pióro, potem zaprosił floriankę pod rękę i wyprowadził ją stąd.
Doktorek powędrował za nimi.
Loui raz ostatni rozejrzał się jeszcze, zastanawiając się nad tym miejscem.

z/t z Etain i Thomasem. nikt nie został
Sponsored content
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  

[ME] Zapomniana Kaplica Seatha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Hel :: Nawiedzona Dolina-