Raashtram PBF
[ME] Zapomniana Kaplica Seatha - Page 2 Q163nkp
Raashtram PBF
[ME] Zapomniana Kaplica Seatha - Page 2 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

[ME] Zapomniana Kaplica Seatha

Idź do strony : Previous  1, 2
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  [ME] Zapomniana Kaplica Seatha - Page 2 Empty07.04.15 11:25

First topic message reminder :


Zapomniana Kaplica Seatha

"Czciliśmy wielkiego Seatha od pokoleń i żyliśmy pobożnie wedle jego zasad i reguł. Kaplica była nam domem, a górska ścieżka wiodąca do niej przez piękne bramy była nam znana na pamięć. Dlatego z bólem żegnaliśmy to, co było nam znane, gdy uciekaliśmy w poszukiwaniu schronienia. Prastara i obca nam groźba zawisła nad kaplicą zagrażając wszelkiemu życiu. Pierzchliśmy w obawie o nasze życia. Pisząc te słowa siedzę skryty w jaskini wraz z braćmi. Czekamy aż groźba przeminie by móc uciekać..."
~ostatni wpis z dziennika kapłanów z Kaplicy Seatha, znaleziony przy zwłokach kapłanów w jaskini gdzieś w górach

Miejsce rozpoczęcia: Górska ścieżka

ZASADY:
1. Napisanie tutaj automatycznie zapisuje daną osobę/osoby do Eventu.
2. Dołączanie do nich w trakcie gry jest zabronione dopóki event nie zostanie zakończony.
3. Event może zakończyć się niepowodzeniem.
4. Przed ponownym przystąpieniem należy zaczekać tydzień.
5. W pierwszym poście napisz ile osób (i podaj nicki) bierze udział w evencie wraz z tobą.
6. Gdy napiszecie posty o przybyciu - czekacie na MG.

Miejsce rozpoczęcia: Górska ścieżka

Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  [ME] Zapomniana Kaplica Seatha - Page 2 Empty22.02.19 13:20


Zapomniana Kaplica Seatha

Nic nie czujesz ani nie widzisz. Nawet najemniejszego robaczka tu nie ma nic. Tylko skały i kamienie leżące gdzie popadnie pod nogami i czasem usypujące się spod nóg, jak to w górach. Jedyne miejsce gdzie jest ziemia i nieco zmaltretowanej trawy jest koło wytrwale stojącego drzewka, ale tam też brak śladów drapieżników.

To co zrobisz z koniem?
Arissa Harimau
Arissa HarimauLykantropka
Liczba postów : 23
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  [ME] Zapomniana Kaplica Seatha - Page 2 Empty28.02.19 20:20

Uspokoiła się nieco, gdy nie zauważyła, ani nie wyczuła żadnego niebezpiecznego stworzenia, toteż mogła z czystym sumieniem zostawić tu Kudę. Konia postanowiła związać przy drzewku, żeby przypadkiem coś jej nie spłoszyło i nie mogła uciec. Pogłaskała ją jeszcze czule na pożegnanie i wyruszyła dalej, starając się stąpać po górzystym terenie jak najostrożniej.
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  [ME] Zapomniana Kaplica Seatha - Page 2 Empty02.03.19 15:52


Zapomniana Kaplica Seatha

Szłaś w górę ponownie bez większych przeszkód. Nagle dróżka między głazami ostro zakręciła i twoim oczom ukazało się długie, wąskie na półtorej człowieka przejście wśród skał i głazów, a każdy z nich wyglądał jakby za chwilę ściany miały się albo zawalić, albo zacząć zbliżać ku sobie. Wokoło woń zgnilizny i grzyba, który porastał mokre w dotyku kamienie. Droga była dość śliska bo kamień był mocno zbity i schodzony.

Widzisz, że dopiero gdzieś na końcu długieeeego korytarza znajduje się prześwit i widać zieleń.

Co robisz?
Sponsored content
PisanieTemat: Re: [ME] Zapomniana Kaplica Seatha  [ME] Zapomniana Kaplica Seatha - Page 2 Empty

[ME] Zapomniana Kaplica Seatha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Stara kaplica z cmentarzem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Hel :: Nawiedzona Dolina-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.