Raashtram PBF
O wszystkim i o niczym - Page 2 Q163nkp
Raashtram PBF
O wszystkim i o niczym - Page 2 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

O wszystkim i o niczym

Idź do strony : Previous  1, 2
Ethlinn Calae
Ethlinn CalaeSzlachetna
Liczba postów : 156
PisanieTemat: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty04.04.15 18:52

First topic message reminder :

Aż dziwne, że nikt jeszcze takiego tematu nie stworzył. A gdzieś trzeba wrzucać te wszystkie gify z Thranduilem!

Thranduil SindarWładca Rasy
Liczba postów : 167
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty09.04.15 21:04

Pf.. Tytan mi wpada jeszcze do głowy z Shingeki... i.. nie no kurcze jak człowiek tyle anime obejrzał to mu się wszystko zlewa x.x Ken Kaneki z Tokyou Ghoul też i wiele innych wpada mi do głowy XD

Nadal za mało danych xD
Thanatos Kurai
Thanatos KuraiDemon
Liczba postów : 173
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty09.04.15 21:06

Zlituję się i powiem: Kaneki Ken Very Happy
Thranduil Sindar
Thranduil SindarWładca Rasy
Liczba postów : 167
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty09.04.15 21:11

Ej.. to się nie zlitowałeś bo zgadłam xP Czytałeś mojego posta? xD
Thanatos Kurai
Thanatos KuraiDemon
Liczba postów : 173
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty09.04.15 23:38

zlitowałem, bo mogłem napisać "no blisko" albo coś w ten deseń xD
Merida The Valkyrie
Merida The ValkyrieWładczyni Rasy
Liczba postów : 206
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty18.04.15 21:02

Wchodzę sobie na forum, patrzę... zrobili mnie Władcą o.o

(musiałam pozbyć się jakoś szoku, więc napisałam me zdziwienie) O.O
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty18.04.15 21:07

Oddychaj Very Happy xD Aliel ci na bank pomoże jak go machniesz kimś ważnym Very Happy
Merida The Valkyrie
Merida The ValkyrieWładczyni Rasy
Liczba postów : 206
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty18.04.15 21:19

Staram się xD

Ojeju ile rzeczy dostałam O.O
Merida The Valkyrie
Merida The ValkyrieWładczyni Rasy
Liczba postów : 206
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty18.04.15 21:43

Czemu nikt mnie nie odwiedza w temacie ;-;
Penny Gold
Penny GoldWidmo
Liczba postów : 103
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty03.10.15 9:15

Dzień dobry, odwiedzam.
Po 5,5 miesiącach, ale shhh
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty03.10.15 9:35

Dobły XD
Lepiej późno niż wcale xD
Jeckyll Hyde
Jeckyll HydeWładca Rasy
Liczba postów : 71
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty09.03.19 13:16

Udało mi się! Zaktualizowałam wszystko na moich trzech postaciach xD relacje, kodeksy, reputacje... WSZYSTKO! XDDDDD Radość!
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty09.03.19 16:15

Brawo Ty! XD
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty03.04.19 19:53

Testujemy @Raashtram
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty03.04.19 19:55

Sponsored content
PisanieTemat: Re: O wszystkim i o niczym  O wszystkim i o niczym - Page 2 Empty

O wszystkim i o niczym

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Offtop :: Gospoda :: Offtopisko-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.